Коначан циљ је наша душа !

ауторска тема

Сви захтеви ЕУ и Америке тих црних Западних сила се односе на једну једну ствар НАШУ ДУШУ .

Више нико после прославе отварања тунела са сатанистичким мотивима у присуству ЕУ званичника не може да спори да је Запад сатанизован и ненормалан .

Није више само Косово које траже да продамо како би ушли у тотални сатанизам , него желе нашу душу са Косовом у пакету .

То је много опасније и горе од територије и они то знају и зато и траже Косово нашу душу .

лепо би било да неко од духовника изађе и каже истину.

мислите о томе

Ceo Svet je u vlasti Satane Djavola

Mislite o tome :)

Ko zna Bibliju zna na koji nacin mozemo biti izvan toga
 
Zanimljiva je ta potreba jedne ekipe da vređaju i podcenjuju ljude , da imaju svoje uvredljive šale, da budu prosti i vulgarni i da zauzimaju stav nadmoći

U čemu je problem drugari ? Potražite pomoć, nije sramota

Нема неких нарочитих проблема.
Али дотична би стварно могла да замоли модерацију да јој помогне око промене ника.
Ник јој стварно накарадан.
Иритирајући,што би се рекло.
 
Нема неких нарочитих проблема.
Али дотична би стварно могла да замоли модерацију да јој помогне око промене ника.
Ник јој стварно накарадан.
Иритирајући,што би се рекло.

Zašto?
Svako ima pravo na svoje ideale ... lično ne volim komunjare , ali osoba koja stoji za tog nick-a , uprkos osebujnom stilu, uopšte nije neko zlonameran , naprotiv

Za razliku od džiberčine koja napiše poruku, gde je svodi na nivo bezljudskosti, pri tome tu priskače još par džibera da se cereka

Takav primitivizam , da je to ogavno ... i ovakve teške reči jedino mogu opisati taj nivo primitivizma

Strašno šta sebi ljudi dozvole i u virtelnom svetu. rubbish
 
Zanimljiva je ta potreba jedne ekipe da vređaju i podcenjuju ljude , da imaju svoje uvredljive šale, da budu prosti i vulgarni i da zauzimaju stav nadmoći

U čemu je problem drugari ? Potražite pomoć, nije sramota
vredjanje je sitnica. nezamislivo mi je veličanje nato pakta od strane srba žrtava tog bombardovanja. moroni.

žali bože kokošaka koje su glavom platile da bi *******om postale.
 
Zanimljiva je ta potreba jedne ekipe da vređaju i podcenjuju ljude , da imaju svoje uvredljive šale, da budu prosti i vulgarni i da zauzimaju stav nadmoći

U čemu je problem drugari ? Potražite pomoć, nije sramota

Odlicna poruka, ali upucena pogresnim ljudima... Ovo treba da urucis Vucicu. I njegovoj kamarili, bratu i bratvi, partiji, eSeNeSeSu. Jer oni zauzimaju stav nadmoci, potcenjujuci i vredjajuci ljude, obicne radnike koji u XXL pelenama rade 5 radnih dana u nedelji po 10 sati na dan, za neverovatne platetine od 35000 RSD mesecno.

Dusa? O kakvim se dusama ovde radi??? Imaju li ti ljudi, kriminalci na vlasti, dusu?

U cemu je problem, drugari na vlasti? Potrazite pomoc, nije sramota.
 
Poslednja izmena:
ispada da srbi koji su bili komunisti a nasi su to oci i dedovi a ne tudji nisu imali dusu ...pa kako mi kao njihova deca imamo..ajde sad objasni
Ja ne dovodim u pitanje postojanje duse....
Komunistima je dusa i pitanje duse na poslednjem mestu o tome se radi.
Tj.ne razlikuju se mnogo od kapitalista,odstraniti sve ljudusko iz coveka i napraviti od njega poslusnog roba.....
 
Zašto?
Svako ima pravo na svoje ideale ... lično ne volim komunjare , ali osoba koja stoji za tog nick-a , uprkos osebujnom stilu, uopšte nije neko zlonameran , naprotiv

Za razliku od džiberčine koja napiše poruku, gde je svodi na nivo bezljudskosti, pri tome tu priskače još par džibera da se cereka

Takav primitivizam , da je to ogavno ... i ovakve teške reči jedino mogu opisati taj nivo primitivizma

Strašno šta sebi ljudi dozvole i u virtelnom svetu. rubbish

хвала другарице али , то је на крају крајева једино што они могу урадити .немају те речи никаву тежину ,небитне су
 
Ja ne dovodim u pitanje postojanje duse....
Komunistima je dusa i pitanje duse na poslednjem mestu o tome se radi.
Tj.ne razlikuju se mnogo od kapitalista,odstraniti sve ljudusko iz coveka i napraviti od njega poslusnog roba.....

није истина ..и то није тема. тема је да се тражи наша душа за улазак у ЕУ а не део територије како желе да представе
 
Sve Zemaljske vlasti su Satanina tvorevina.
Nepravedne.

Brzo to da povuces jer sad tako ne ucite. Nije lepo da naucavas na svoju ruku. Knjigu u ruke i zamoli posle da ti se obrise post. Al ozbijno. Evo kako vam ide ucenje o politickim vlastima:
- 1886 god. - Vlasti su od Boga.
- 1929 god. - Vasti su od djavola
- 1963 god. do danas - Vlasti su od Jehove

Prijavice te neko jer tog vaseg Jehovu nazivas Satanom! :eek:
 
Brzo to da povuces jer sad tako ne ucite. Nije lepo da naucavas na svoju ruku. Knjigu u ruke i zamoli posle da ti se obrise post. Al ozbijno. Evo kako vam ide ucenje o politickim vlastima:

! :eek:
ne znam odakle ti to to je pogresno :eek:
Zanimljiva mi je ta vase , jer prepisujes od ovih, zamajavanje da znate tudju veru bolje od onoga cija je.
Dakle nemate pojma

Ja i tumacim Bibliju koju ne znate bas dobro :)
Pa onda bi znali kako je u Bibliji

1 Jovanova 5:19

" Mi znamo da potičemo od Boga, a ceo svet je u vlasti Zloga"
Tako da sve ljudske vladavine su Satanina tvorevina.


Bozja vladavina je samo Bozja i njen kralj je Isus Hrist na nebu
a Ako znas Ocenas seti se za sta je Isus molio ucenike da se mole
Da dodje tvoja volja - da dodje a ne da je dosla
i da bude i na zemlji kao sto je na nebu

e to cekamo
Bozju vladavinu na Zemlji kao sto je na nebu
nakon Armagedona



Biblija kaze da je Bozje Kraljevstvo vladavina.

Danilo 2:44

44 „U danima tih kraljeva Bog će nebeski podići kraljevstvo koje nikada neće propasti.
I to kraljevstvo neće preći na neki drugi narod.
Ono će smrviti i uništiti sva ona kraljevstva, a samo će stajati doveka,


Eto vidimo da je Bozje Kraljevstvo stvarna vladavina koja ce vecno postojati

https://www.jw.org/hr/biblijska-ucenja/pitanja/sto-je-bozje-kraljevstvo/


Kada se molimo Bogu koristimo Bozje ime JHVH Jehova tako mu se i obracamou molitvi.

A Isus je rekao model molitve

u Mateju 6 Ocenas molitva

9 „Molite se, dakle, ovako:

„’Oče naš, koji si na nebesima, neka se sveti IME tvoje.

10 Neka dođe kraljevstvo tvoje.

Neka bude volja tvoja, kako na nebu tako i na zemlji.

11 Daj nam danas hleb naš za ovaj dan

12 i oprosti nam dugove naše, kao što i mi opraštamo dužnicima svojim.*

13 I ne uvedi nas u iskušenje,* nego nas izbavi od Zloga.‘
 
ауторска тема

Сви захтеви ЕУ и Америке тих црних Западних сила се односе на једну једну ствар НАШУ ДУШУ .

Више нико после прославе отварања тунела са сатанистичким мотивима у присуству ЕУ званичника не може да спори да је Запад сатанизован и ненормалан .

Није више само Косово које траже да продамо како би ушли у тотални сатанизам , него желе нашу душу са Косовом у пакету .

То је много опасније и горе од територије и они то знају и зато и траже Косово нашу душу .

лепо би било да неко од духовника изађе и каже истину.

мислите о томе

Komunistkinja koja veruje u Boga. Svašta!
 
ne znam odakle ti to to je pogresno :eek:
Zanimljiva mi je ta vase , jer prepisujes od ovih, zamajavanje da znate tudju veru bolje od onoga cija je.
Dakle nemate pojma

Nemamo pojma? Pa to vam stoji u Kuli iz 1963 godine na str.171 da su vlasti od Jehove. E sad ako ste po 4.put promenili ucenje onda ok. Izvinjavam se. Kontam da ste tada na osnovu Rim. 13.1. govorili to.

Ako vam je sad ucenje da su vlasti od necastivog, kako bi objasnila ovaj stih koji kaze:

Rim.13.1. Свака душа да се покорава властима које владају, јер нема власти да није од Бога, а власти што постоје од Бога су установљене.

Drugo. Ako su vlasti od necastivog, zasto primate pomoc od drzava koje imaju izdvajanja za verske zajednice? Zasto ne odbijete taj novac kada je djavolski?
U Norveskoj svake godine za svojih 12-13 000 clanova koliko ih imate u toj zemlji, te ``djavolske vlasti`` vam izdvajaju 1400 000 evra godisnje koje rado uzimate.
Ne samo sto ih punog srca uzimate, nego kad su vam ove godine zapretii da ce vam ukinuti tu pomoc jer zabranjujete ljudima da glasaju, sirite mrznju prema homoseksualcima i vrsite polnu diskriminaciju ( nemate razboritih robinja) onda ste poceli da cmizdrite i pozivate se na ustavne zakone.

Evo ti ta vest sa drzavne, nacionalne stranice od pre nekih mesec dana: https://www.nrk.no/norge/ap-vil-ta-statsstotten-fra-jehovas-vitner-1.14740828
.
 
зашто би ја мењала своје име , ја се не одричем ни једног дела себе...

стога ова тема може бити интересантна јер је заиста последње време дошло
Neveeerovatno je interesantna. Tako originalna, genijalna.
Ovde na religiji takav komentar nije viđen, ma čitavih deset
minuta pre nego što je tvoja tema premeštena.

Nego, iz kojih se to delova ti sastojiš?
 

Back
Top