Коначан циљ је наша душа !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
ауторска тема

Сви захтеви ЕУ и Америке тих црних Западних сила се односе на једну једну ствар НАШУ ДУШУ .

Више нико после прославе отварања тунела са сатанистичким мотивима у присуству ЕУ званичника не може да спори да је Запад сатанизован и ненормалан .

Није више само Косово које траже да продамо како би ушли у тотални сатанизам , него желе нашу душу са Косовом у пакету .

То је много опасније и горе од територије и они то знају и зато и траже Косово нашу душу .

лепо би било да неко од духовника изађе и каже истину.

мислите о томе
 
Борба за Косово није само борба за територију него и за нашу душу ..шта ти значи и да све добијеш а изгубиш душу

Не клони духом, Другарице. Поручују ти руси из Севастопоља.


 
To i mene zanima, kakve duše, kakvi satanizmi pičkematerine, zar komunisti nisu nevernici?

лично нисам неверник и имам право да се као верник бавим овим духовним питањима и да их као верник потегнем јер то више није питање дела земље ,него живе душе у нама
 
лично нисам неверник и имам право да се као верник бавим овим духовним питањима и да их као верник потегнем јер то више није питање дела земље ,него живе душе у нама

Pa dobro, uzmi crvenu zastavu, sa srpom i cekicem, stavi na glavu titovku sa petokrakom zvezdom, i tako nakicena, sa crvenom partijskom knjizicom u dzepu idi u crkvu na jutarnju lituriju. Tamo Ocu kazi da si komunista i da si vernik, i pitaj gde ce tvoja dusa kada dodjes Svetom Petru na ispovest?!

Neka te Otac blagoslovi, a ti pored ikone Device Marije daruj Crkvu: ostavi svoju crvenu knjizicu.
 
Да ли људи уопште свесни да би продаја Косова била духовни геноцид...шта ће ти све када немаш себе..човек без душе је мртав и као такав ни за шта није способан
Što ne kažeš to dačiću?Što prodajete dušu licemeri?Za kuferče guzite se šiptaru vučiću.
 
ауторска тема
Сви захтеви ЕУ и Америке тих црних Западних сила се односе на једну једну ствар НАШУ ДУШУ .
Више нико после прославе отварања тунела са сатанистичким мотивима у присуству ЕУ званичника не може да спори да је Запад сатанизован и ненормалан .
Није више само Косово које траже да продамо како би ушли у тотални сатанизам , него желе нашу душу са Косовом у пакету ....

1E0g.gif



Начелно јеси у праву, 100%, ал ствар је заправо и мало дубља.
....
Светом владају Јудео-протестанти, Зидари Соломоновог Храма. Њима су потребне обредне ритуалне жртве, у КРВИ.
Јер, да би неко био КРВНО жртвован, он мора бити и КРИВ. Да би неко био крив, мора му се набацити грех достојан озбиљне жртве, какву њихов зли господар, коме се моле, жели.
Издаја АП КиМ би била највећи могући грех, и били бисмо после тога самлевени у машини за месо.
А зашто нас не сравне са земљом, тек тако, кад већ могу? Па потребно им је оправдање пред Законом, који они морају да поштују, да и сами не би били самлевени. Много дугачка и широка тема, ал суштина је то.
...
А зашто су се баш толко наврзли на нас? Па зато што смо ми једно од 10 племена, ресајених...
 
1E0g.gif



Начелно јеси у праву, 100%, ал ствар је заправо и мало дубља.
....
Светом владају Јудео-протестанти, Зидари Соломоновог Храма. Њима су потребне обредне ритуалне жртве, у КРВИ.
Јер, да би неко био КРВНО жртвован, он мора бити и КРИВ. Да би неко био крив, мора му се набацити грех достојан озбиљне жртве, какву њихов зли господар, коме се моле, жели.
Издаја АП КиМ би била највећи могући грех, и били бисмо после тога самлевени у машини за месо.
А зашто нас не сравне са земљом, тек тако, кад већ могу? Па потребно им је оправдање пред Законом, који они морају да поштују, да и сами не би били самлевени. Много дугачка и широка тема, ал суштина је то.
...
А зашто су се баш толко наврзли на нас? Па зато што смо ми једно од 10 племена, ресајених...
I to neko jajarsko pleme..vrh brate
 
onaj ko misli da nema dušu misli da je svako nema.
ko zna da ima zna da je svako ima.
kapiraš?

Све у свему,не треба осуђивати никог,али никог да неко-нема душу-.

И ја сам ту доста грешио..оно: "Да ли и ја сам, уопште имам душу ако неком говорим да је нема-?
Тешко да је имам.
 

Back
Top