Quantcast

Коначан циљ је наша душа !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
43.112
ауторска тема

Сви захтеви ЕУ и Америке тих црних Западних сила се односе на једну једну ствар НАШУ ДУШУ .

Више нико после прославе отварања тунела са сатанистичким мотивима у присуству ЕУ званичника не може да спори да је Запад сатанизован и ненормалан .

Није више само Косово које траже да продамо како би ушли у тотални сатанизам , него желе нашу душу са Косовом у пакету .

То је много опасније и горе од територије и они то знају и зато и траже Косово нашу душу .

лепо би било да неко од духовника изађе и каже истину.

мислите о томе

Громовик

Buduća legenda
Poruka
29.986
Борба за Косово није само борба за територију него и за нашу душу ..шта ти значи и да све добијеш а изгубиш душу
Не клони духом, Другарице. Поручују ти руси из Севастопоља.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
43.112
To i mene zanima, kakve duše, kakvi satanizmi pičkematerine, zar komunisti nisu nevernici?
лично нисам неверник и имам право да се као верник бавим овим духовним питањима и да их као верник потегнем јер то више није питање дела земље ,него живе душе у нама

norge_srbin

Zainteresovan član
Poruka
332
лично нисам неверник и имам право да се као верник бавим овим духовним питањима и да их као верник потегнем јер то више није питање дела земље ,него живе душе у нама
Pa dobro, uzmi crvenu zastavu, sa srpom i cekicem, stavi na glavu titovku sa petokrakom zvezdom, i tako nakicena, sa crvenom partijskom knjizicom u dzepu idi u crkvu na jutarnju lituriju. Tamo Ocu kazi da si komunista i da si vernik, i pitaj gde ce tvoja dusa kada dodjes Svetom Petru na ispovest?!

Neka te Otac blagoslovi, a ti pored ikone Device Marije daruj Crkvu: ostavi svoju crvenu knjizicu.

3BEP

Primećen član
Poruka
934
Да ли људи уопште свесни да би продаја Косова била духовни геноцид...шта ће ти све када немаш себе..човек без душе је мртав и као такав ни за шта није способан
Što ne kažeš to dačiću?Što prodajete dušu licemeri?Za kuferče guzite se šiptaru vučiću.

Барышников

Aktivan član
Poruka
1.228
ауторска тема
Сви захтеви ЕУ и Америке тих црних Западних сила се односе на једну једну ствар НАШУ ДУШУ .
Више нико после прославе отварања тунела са сатанистичким мотивима у присуству ЕУ званичника не може да спори да је Запад сатанизован и ненормалан .
Није више само Косово које траже да продамо како би ушли у тотални сатанизам , него желе нашу душу са Косовом у пакету ....

Начелно јеси у праву, 100%, ал ствар је заправо и мало дубља.
....
Светом владају Јудео-протестанти, Зидари Соломоновог Храма. Њима су потребне обредне ритуалне жртве, у КРВИ.
Јер, да би неко био КРВНО жртвован, он мора бити и КРИВ. Да би неко био крив, мора му се набацити грех достојан озбиљне жртве, какву њихов зли господар, коме се моле, жели.
Издаја АП КиМ би била највећи могући грех, и били бисмо после тога самлевени у машини за месо.
А зашто нас не сравне са земљом, тек тако, кад већ могу? Па потребно им је оправдање пред Законом, који они морају да поштују, да и сами не би били самлевени. Много дугачка и широка тема, ал суштина је то.
...
А зашто су се баш толко наврзли на нас? Па зато што смо ми једно од 10 племена, ресајених...

anajade

Ističe se
Poruka
2.979

Начелно јеси у праву, 100%, ал ствар је заправо и мало дубља.
....
Светом владају Јудео-протестанти, Зидари Соломоновог Храма. Њима су потребне обредне ритуалне жртве, у КРВИ.
Јер, да би неко био КРВНО жртвован, он мора бити и КРИВ. Да би неко био крив, мора му се набацити грех достојан озбиљне жртве, какву њихов зли господар, коме се моле, жели.
Издаја АП КиМ би била највећи могући грех, и били бисмо после тога самлевени у машини за месо.
А зашто нас не сравне са земљом, тек тако, кад већ могу? Па потребно им је оправдање пред Законом, који они морају да поштују, да и сами не би били самлевени. Много дугачка и широка тема, ал суштина је то.
...
А зашто су се баш толко наврзли на нас? Па зато што смо ми једно од 10 племена, ресајених...
I to neko jajarsko pleme..vrh brate

јанпи

Poznat
Poruka
8.441
onaj ko misli da nema dušu misli da je svako nema.
ko zna da ima zna da je svako ima.
kapiraš?
Све у свему,не треба осуђивати никог,али никог да неко-нема душу-.

И ја сам ту доста грешио..оно: "Да ли и ја сам, уопште имам душу ако неком говорим да је нема-?
Тешко да је имам.