Комунистичко фалсификовање историје

Znači ako ti ja kao poštovalac ravnogorskog pokreta kažem da je neki četnik poklao negde neku komunističku porodicu iz mog gradića ti ćeš odma reći da je to laž??A kad kažem da su neki komunisti-partizani streljali neke ljude 1945-e godine samo zato što su bili imućni (iz mog komšiluka) oćeš reći i da je to laž?Istina znaš - postoji....eto je pred tobom...mogu da navedem imena i jednih drugih-onih koji su ubijali i onih koji su bili ubijeni...
Istorija nije samo pisana u "komunistickim" knjigama kako volite da prikazete vec u svim istoriskim knjigama,americkim ,engleskim,nemackim.Ti ljudi sigurno nisu komunisti,vi znate da nju ne mozete da promenite i zato samo grakcete u ovoj usranoj banana drzavi.
A i cetnici su cak i da su neki "dobri" eto nisu hteli da udare na jakog neprijatelja oni su ocigledno IZGUBILI u drugom svetskom ratu i niko ali niko tad nije zalio za njima ,ni ameri ,ni englezi ,ni rusi.ZNaci mozete da lazete koliko hocete ali to da su oni bili na gubitnickoj strani to ne mozete.
A i vi cetnici namerno precutkujete da je sam KRALJ vas voljeni proglasio Tita vrhovnim komadantom Yugoslovenske vojske.

Titoisti su falsifikovali sve i svasta, ali najogavnija stvar je kada su onako jadni,polupismeni i poluobrazovani krenuli da falsifikuju Drazu...pa su pisali "j" izmedju "I" i "O"...a rech komunisti i rech ustase velikim slovom:lol:
MOra da je i Kralj bio komunista kad je proglasio Tita vrhovnim komadantom Yugoslovenske vojske.J te i kralj vise voleo Tita od svog Draze.

:hahaha:

16. juna 1944. na ostrvu Visu je potpisan sporazum Tito-Šubašić između partizana i kraljevske vlade. Partizani su bili priznati od strane kraljevske vlade za regularnu jugoslovensku armiju. Dokument je pozivao sve Slovence, Hrvate i Srbe da se pridruže partizanima, što su Mihailović i mnogi četnici odbili. 29. avgusta kralj Petar II Karađorđević je smenio generala Mihailovića sa mesta načelnika štaba Jugoslovenske vojske u otadžbini i 12. septembra imenovao Tita na njegovo mesto.

Do kraja rata, četnici su još uvek bili važni zbog svoje brojnosti. Neki su se povukli sa nemačkim snagama na sever da bi se predali britansko-američkim snagama; Mihailović i nekolicina njegovih sledbenika (uključujući i oca Radovana Karadžića) su pokušali da se probiju do Ravne gore, ali su ih zarobili Titovi partizani. Marta 1946, Mihailović je doveden u Beograd, gde mu je suđeno i pogubljen je u julu po osnovu optužbe za izdaju.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%88%D1%83%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D0%BE%D1%98%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%83_%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%9F%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8

:hahaha:

16. juna 1944. na ostrvu Visu je potpisan sporazum Tito-Šubašić između partizana i kraljevske vlade. Partizani su bili priznati od strane kraljevske vlade za regularnu jugoslovensku armiju. Dokument je pozivao sve Slovence, Hrvate i Srbe da se pridruže partizanima, što su Mihailović i mnogi četnici odbili. 29. avgusta kralj Petar II Karađorđević je smenio generala Mihailovića sa mesta načelnika štaba Jugoslovenske vojske u otadžbini i 12. septembra imenovao Tita na njegovo mesto.

Do kraja rata, četnici su još uvek bili važni zbog svoje brojnosti. Neki su se povukli sa nemačkim snagama na sever da bi se predali britansko-američkim snagama; Mihailović i nekolicina njegovih sledbenika (uključujući i oca Radovana Karadžića) su pokušali da se probiju do Ravne gore, ali su ih zarobili Titovi partizani. Marta 1946, Mihailović je doveden u Beograd, gde mu je suđeno i pogubljen je u julu po osnovu optužbe za izdaju.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%88%D1%83%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D0%BE%D1%98%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%83_%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%9F%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8

ahahhahahha:lol:Tribune ti si dete, pa te zato necu dirati:)

Chetniks, who had previously fought in the King's name, were left without a legitimate covering for their existence, since King Peter recognized Tito's insurgent army as the only legal force fighting the Nazi occupation in Yugoslavia and dismissed Draža Mihailović because of collaboration with the Axis.

The Treaty became obsolete after the elections (conducted with British oversight) in Autumn 1945, which confirmed the absolute Communist supremacy in the country. Šubašić and other officials appointed by the King resigned in October 1945. On November 29, 1945, the Federal People's Republic of Yugoslavia was declared.

Hvala korisniku gossca zato sto mi je pomogla da shvatim svoje zablude i otkrila mi da su Drazini cetnici imali cirka 2000000 boraca,da su lupali Svabe kad i gde su to stigli,da su sa Rusima oslobadjali Srbiju,a da su ih naknadno ti isti Rusi izdali i doveli seosku lovacku druzinu zvanu NOVJ.
Neizmerno ti hvala sto si mi otvorila oci.

Ima na chemu:)I drugi put...samo me uhvati kad sam u "prosvetiteljskom" raspolozenju:)

Hvala korisniku gossca zato sto mi je pomogla da shvatim svoje zablude i otkrila mi da su Drazini cetnici imali cirka 2000000 boraca,da su lupali Svabe kad i gde su to stigli,da su sa Rusima oslobadjali Srbiju,a da su ih naknadno ti isti Rusi izdali i doveli seosku lovacku druzinu zvanu NOVJ.
Neizmerno ti hvala sto si mi otvorila oci.
A tek sline bitke koje su vodili dok su obrtali prase na raznju 4 godine.

Back