Комунистичко фалсификовање историје

Karakteristicno je to da se oni koji se bore za rehabilitaciju cetnika stalno pozivaju na nekakve ENGLASKE TAJNE ARHIVE!?

Ja ne razumem KAKO ce neko verovati engleskim tajnim arhivama!?

Pa ja Englezima ne bih verovao NISTA, ni da kazu da dan ima 24 sata, a kamoli njihovim arhivama!

Oni lazu jos gore od Latina!

Oni su nas REDOVNO LAGALI, a sad odjednom MI NJIMA VERUJEMO!

Nekad se stvarno pitam DA LI SMO MI SRBI - VOLOVI?

Кажу да Енглези имају спискове предратних власника некретнина које треба вратити...

Anto, kako ti nije jasno da prave istine NEMA?

Ti i ja bi pucali jedan na drugog u pokusaju da dodjemo do "prave istine".

Ta "istina" je ZVAKA, ubacena medju Srbe da ih JOS JACE RAZDELI I SUKOBI...

Niko od nje, sem Zapada - NEMA KORISTI DANAS!

Varaš se ...jako se varaš...ja i ti bi popili piće da se sretnemo a lepo bih te upoznao sa nekim žrtvama komunobrozovog režima,pokazao bih ti kome su šta oteli komunisti posle rata,pokazao gde je bila crkva koju su srušili 1945-e
i najposle pokazao mesta gde su streljali ljude....Pokazao bih ti fabriku koja je ''grcala'' od kad je napravljena gde radnici nisu imali platu od ''1000-2000 DM'' kako ti tvrdiš nego 200-300...Zašto vi ljubitelji komunizma oćete toliko da pucate i ubijate?Mnogo ste bre militantni i nezgodni...ja kao pravoslavni Srbin iz patrijarhalne porodice,monarhista po ubeđenju uopšte nisam takav da bih nekome ''uterivao istinu'' oružjem i na silu...Istina nikako ne može da nas posvađa....

Кажу да Енглези имају спискове предратних власника некретнина које треба вратити...

hj-Hillar.jpg

Ma što je najgore-imaju i Nemci ....oni koji su živeli u Vojvodini pa pobijeni i proterani posle rata,folksdojčeri....njihovi potomci(mnogi) su živi i znaju odakle su im roditelji...

Kažu i da je živ potomak onog mađarskog grofa koji je bio vlasnik ''bisernog ostrva'' gde se proizvodilo vino koje se izvozilo na evropske dvorove i još koješta,komunisti su dobrim delom upropastili taj vinograd i vinariju...ne mogu da se setim kako se zove vino a imao sam priliku da ga probam...biserno ostrvo je na Dunavu...

Poslednja izmena:
Varaš se ...jako se varaš...ja i ti bi popili piće da se sretnemo a lepo bih te upoznao sa nekim žrtvama komunobrozovog režima,pokazao bih ti kome su šta oteli komunisti posle rata,pokazao gde je bila crkva koju su srušili 1945-e
i najposle pokazao mesta gde su streljali ljude....Pokazao bih ti fabriku koja je ''grcala'' od kad je napravljena gde radnici nisu imali platu od ''1000-2000 DM'' kako ti tvrdiš nego 200-300...Zašto vi ljubitelji komunizma oćete toliko da pucate i ubijate?Mnogo ste bre militantni i nezgodni...ja kao pravoslavni Srbin iz patrijarhalne porodice,monarhista po ubeđenju uopšte nisam takav da bih nekome ''uterivao istinu'' oružjem i na silu...Istina nikako ne može da nas posvađa....

Nije zdravo cackati oko toga...

Moji su ujaci izginuli u partizanima.....

Otac mi je tesko ranjen na Batini..

Stric je sedam godina lezao na Glom Otoku..

Babu su prebili na smrt madjarski fasisti...

Tako da ja imam SAMO JEDNU ISTINU...

I to je nepromenljivo.

Nije zdravo cackati oko toga...

Moji su ujaci izginuli u partizanima.....

Otac mi je tesko ranjen na Batini..

Stric je sedam godina lezao na Glom Otoku..

Babu su prebili na smrt madjarski fasisti...

Tako da ja imam SAMO JEDNU ISTINU...

I to je nepromenljivo.

Hm,moj pradeda poginuo na Ceru,on i Draža Mihajlović bili u istoj vojsci...preko nišana se gledali sa agresorom...a agresor neki tamo broz iz 42-e zagrebačke vražije divizije...Babu i dedu prebili partizani 1945-e,jednog dedu streljali 1944-e jer je bio konobar i ''služio okupatora''....i ja imam jednu istinu!

Odlicno zapazanje!

Ali, nije poenta istina, poenta je u tome KOME TREBA TA ISTINA?

I kolika joj je CENA?

Srbima svako ne treba....

PA KO ONDA TO SVE GURA?

I kao sto obicno radi - KORISTI SRPSKI NACIONALIZAM jer zna da je to srpska slaba tacka!

Ово што ти пишеш је СУЛУДО!!! Како "коме треба истина"??? Па сваком нормалном човеку... ИСТИНА једино не одговара преосталим комунистичким лудацима који су направили праву правцату невероватну секту, направили од аустроугарског каплара ИДОЛА коме су се клањали, певали песме, подизали споменике, славили рођендане као државни празник, држали му слике свуда и на сваком месту, давали ЊЕМУ заклетву... СЕКТАШКИ УЖАС... и што је најгоре када је црк'о прогласили сте паролу "И ПОСЛЕ ТИТА - ТИТО" и почели као ненормални да се понашате као да је жив, а он је најобичнији човек и то смрдљиви злочинац кога сте уздигли на ниво секташког божанства

Hm,moj pradeda poginuo na Ceru,on i Draža Mihajlović bili u istoj vojsci...preko nišana se gledali sa agresorom...a agresor neki tamo broz iz 42-e zagrebačke vražije divizije...Babu i dedu prebili partizani 1945-e,jednog dedu streljali 1944-e jer je bio konobar i ''služio okupatora''....i ja imam jednu istinu!

Eto, vidis da postoje DVE ISTINE?

I da ce svako MENJANJE dovesti do sukoba?

A niti tebi niti meni to treba....

Bolje da gledamo unapred, a ne u nazad.

Sto je bilo bilo je i ne treba vise po tome ceprkati i traziti nove "istine".

Ово што ти пишеш је СУЛУДО!!! Како "коме треба истина"??? Па сваком нормалном човеку... ИСТИНА једино не одговара преосталим комунистичким лудацима који су направили праву правцату невероватну секту, направили од аустроугарског каплара ИДОЛА коме су се клањали, певали песме, подизали споменике, славили рођендане као државни празник, држали му слике свуда и на сваком месту, давали ЊЕМУ заклетву... СЕКТАШКИ УЖАС... и што је најгоре када је црк'о прогласили сте паролу "И ПОСЛЕ ТИТА - ТИТО" и почели као ненормални да се понашате као да је жив, а он је најобичнији човек и то смрдљиви злочинац кога сте уздигли на ниво секташког божанства

Mitke, ne PROVOCIRAJ, pretpraznicka je atmosfera....

I komunisti šljam i bitange.

Pukli i pored falsifikovanja kad su im gazde sa zapada odredile istekao rok upotrebe.

Čisto da se malo vratimo na temu.
Tacno imalo je medju komunistima sljama i bitangi ali su sad dobro rasporedjeni po vladajucim i demokratskim strankama.
I ovo dfrugo tacno,zadrigle gazde nisu mogli da podnesu radnicke proteste u svojim zemljama pa su moralida nas uniste da ne bi "kvarili"njihove radnike.
Bice od tebe dobar pionir,lepo si shvatio domaci.Sledeci cas ce mo da ucimo nesvrstanost.

Back