Komunisti: Notari su bili nekorektni

Notar nije postavljen od naroda nego od partije....
Dok ne bude 5000 notara, da ne moraju ljudi da angazuju advokata da bi prosla overa kod notara, sve je to SS ili srpsko sra.....
Stvarno srbi imaju talenat da uvode besmislene poteze...
Ili da napune dan besmislenim angazovanjima...
Bilo da su zaposleni ili nisu...
Kaze ubih se od posla, a ja svo vreme tu od 7, ona od 8, nije radila vise od 40 minuta za stolom, a da li je to moglo za 30 ne znam, ali ostalo vreme je bilo kafica, pa dorucak, pa pola sata pauze da se to svari, pa debata o tome sta da rade u vezi nekog pitanja, pa WC, pa umivanje 2 puta, po petnaest minuta, pa opet kafica, pa priprema stola za kraj radnog vremena i neki izvestaj, pa priprema za odlazak sa posla...

Jeste ubitacno to razvlacenje u vremenu, narocito ako imas nekog da te nadgleda...
Ali da radi po zakonu i pravicno.Ni sudija,policajac,vojnik,tuzilac nisu namesteni od strane naroda,ali im je duznost da rade po zakonu i pravicno.
 
Dozvoliti komunisticku partiju u Srbiji je isto sto i dozvoliti nacisticku ili fasisticku, mozda i gore jer su nacisti i fasisti pobili manje Srba.

Cudi me da im notari umesto pecata nisu usluzili šamar.
jedini spas za celu savremenu civilizaciju je socijalizam. u pocetku kombinovan sa nesto demokratije

glup covek zaboravlja da su zapadnoevropske drzave pobile u tri rata u XX veku mozda tri miliona srba
 
A posao notara je da lupa šamare?
Greška , to rade izvršitelji 😆

8EqPIZW.jpg
 
Vladajuća partija preko izvršitelja navukla dobru lovu sebi, stanove, automobile, belu tehniku..

Bas zbog toga bi ljudi trebali da daju svoj glas NKPJ na izborima,a ne SNS-u ili bilo kojoj drugoj opciji.

Evo kako nosilac liste Aleksandar Djenic ulazi u celtralu Komore Izvršitelji da popisuje stvari.Ovi se upisali u gace,i odmah ga prijavili tati Aleksandru Vucicu,mami Ani Brnabicki,tetki Neli Kuburovic i teca Nebojsi Stefanovicu...

Otimaj od kriminalaca!!! Mi komunisti zovemo to eksproprijacija kapitala...

:super:

VIDEO:

 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Bas zbog toga bi ljudi trebali da daju svoj glas NKPJ na izborima,a ne SNS-u ili bilo kojoj drugoj opciji.

Evo kako nosilac liste Aleksandar Djenic ulazi u celtralu Komore Izvršitelji da popisuje stvari.Ovi se upisali u gace,i odmah ga prijavili tati Aleksandru Vucicu,mami Ani Brnabicki,tetki Neli Kuburovic i teca Nebojsi Stefanovicu...

Otimaj od kriminalaca!!! Mi komunisti zovemo to eksproprijacija kapitala...

:super:

VIDEO:


Хахахахах.....АХАХАХАХАХА...највећи ретарди у историји Тњитера!!!
 
Bas zbog toga bi ljudi trebali da daju svoj glas NKPJ na izborima,a ne SNS-u ili bilo kojoj drugoj opciji.

Evo kako nosilac liste Aleksandar Djenic ulazi u celtralu Komore Izvršitelji da popisuje stvari.Ovi se upisali u gace,i odmah ga prijavili tati Aleksandru Vucicu,mami Ani Brnabicki,tetki Neli Kuburovic i teca Nebojsi Stefanovicu...

Otimaj od kriminalaca!!! Mi komunisti zovemo to eksproprijacija kapitala...

:super:
Zaebancija komunista.....
 
Inace, koliko je kradja pocinio srpski narod, treba bukvalno pustiti sve lopove iz zatvora, po logici nadjimo razlog da izokrenemo vrednost u bezvrednost...

Prikaz pameti danasnjih srba....


Mene kao bisveg srbina vredja kad neko kaze, srbi su takvi ubijaju svoj narod....
Prvo zato sto nije istina,, istina je mnogo blaza, namere se na komsije, a ostlai podviju rep pa onda tri barabe pobiju 10tak ljudi...
Slicno se desilo ovih dana, dvojica naculi da je seljak prodao njivu pa ga kolcem na seoskom putu , izmedju njiva i kuca mlatnuli i zatukli....nisu nasli pare kod njega...
Isti mentalitet, ista ideologija licne koristi...
 
Три листе добиле додатни рок да доставе правно ваљане потписе

YsQxwjL.jpg


http://www.politika.rs/scc/clanak/4...dodatni-rok-da-dostave-pravno-valjane-potpise

РИК је утврдио да изборна листа „Социјализам једини избор” коју су подржали Нова комунистичка партија Југославије и Савез комунистичке омладине Југославије, није спровела све неопходне процедуре за предају листе, а недостаје јој и 9.640 потписа подршке.

* * * * *

Куку оцу,куку мајци....Иначе ово је један од разлога зашто сам се дистанцирао од НКПЈ-а још 2012,додуше остао симпатизер и свим срцем навијао да промене нешто у свом оперативном раду како би коначно изашли на републичке изборе.Кад оно МЕЂУТИМ... :rumenko:
 

Back
Top