Quantcast

Komunisti: Notari su bili nekorektni

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
Kaze ubih se od posla, a ja svo vreme tu od 7, ona od 8, nije radila vise od 40 minuta za stolom, a da li je to moglo za 30 ne znam, ali ostalo vreme je bilo kafica, pa dorucak, pa pola sata pauze da se to svari, pa debata o tome sta da rade u vezi nekog pitanja, pa WC, pa umivanje 2 puta, po petnaest minuta, pa opet kafica, pa priprema stola za kraj radnog vremena i neki izvestaj, pa priprema za odlazak sa posla...
a to je uglavnom izbeglicki sljam na tim "radnim mestima"

oktobar49

Primećen član
Poruka
745
Izvršitelji su postojali i u komunizmu ! Ako nema izvršitelja nema ni države što verujem nije cilj perpsektivne Nove Komunističke Partije Jugoslavije koja baštini ideje i tradicije nekadašnje Komunističke Partije Jugoslavije i Saveza Komunista Jugoslavije.
Ne znam bas dal ce izvrsitelji postojati u 'komunizmu',nikad nisam ziveo u komunizmu,niti poznajem ikog da je ziveo u komunizmu, no sasvim sigurno da su izvrsitelji postojali u 'socijalizmu' tj. u SFRJ.Samo sto su to bili SUDSKI izvrsitelji,a uz to nije bilo ovakvog ZAKONA O IZVRSENJU I OBEZBEDJENJU,krojenog po pljackaskim merilima EU.

No passaran!

Gruban

Buduća legenda
Poruka
32.535
Ne znam bas dal ce izvrsitelji postojati u 'komunizmu',nikad nisam ziveo u komunizmu,niti poznajem ikog da je ziveo u komunizmu, no sasvim sigurno da su izvrsitelji postojali u 'socijalizmu' tj. u SFRJ.Samo sto su to bili SUDSKI izvrsitelji,a uz to nije bilo ovakvog ZAKONA O IZVRSENJU I OBEZBEDJENJU,krojenog po pljackaskim merilima EU.

No passaran!
Da li racunate da ćete osvojiti vecinu mandata u buržoaskoj Skupštini ?

antoanko

Iskusan
Poruka
5.993
Notar nije postavljen od naroda nego od partije....
Dok ne bude 5000 notara, da ne moraju ljudi da angazuju advokata da bi prosla overa kod notara, sve je to SS ili srpsko sra.....
Stvarno srbi imaju talenat da uvode besmislene poteze...
Ili da napune dan besmislenim angazovanjima...
Bilo da su zaposleni ili nisu...
Kaze ubih se od posla, a ja svo vreme tu od 7, ona od 8, nije radila vise od 40 minuta za stolom, a da li je to moglo za 30 ne znam, ali ostalo vreme je bilo kafica, pa dorucak, pa pola sata pauze da se to svari, pa debata o tome sta da rade u vezi nekog pitanja, pa WC, pa umivanje 2 puta, po petnaest minuta, pa opet kafica, pa priprema stola za kraj radnog vremena i neki izvestaj, pa priprema za odlazak sa posla...

Jeste ubitacno to razvlacenje u vremenu, narocito ako imas nekog da te nadgleda...

Хахахаха...ха...ко да гледам себе и колеге на послу пре 40 година...у оно доба ''кад смо сви били запослени,сви примали плату и сви ишли на море'' :hahaha:

Заборавио си да додаш бескрајне дискусије о утакмици и о томе ''како да уновчим кредит за угаљ''....и ко је другарицу Мицу довео у наш колектив,дал'само зато што има сисе број 5 ?

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
Verovatno dobiju neke pare iz budžeta za učestvovanje na izborima.To ih valjda jedino i motiviše da učestvuju na izborima na koijma unapred znaju da će imati manje glasova nego što je potrebno potpisa za kandidaturu.Tužno bi bilo da to rade iz nekog uverenja...
ma koje uverenje? ovamo racunaju na tazbinu i ujake da ce da glasaju za njih, dok te sa druge strane mama se prodala za crvenu i glasa za naprdnjake :hahaha1:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.