kalama
Aktivan član
- Poruka
- 1.558
Upravo sam gledao na dnevniku da se formirala Komunalna Policija u SRB,mislim ajde da kazem kao "sve najbolje" ali Djilas nesto prica kao 300 policajaca za BG ,pa se ja pitam da li to samo za BG ili za SRBIJU.Jer ovi Beogradjani samo za sebe grabe na sve strane tako da se mora i to pitati.


