Quantcast

Komsinica i njen muz gej, pomoc!!

Cute Owl

Primećen član
Banovan
Poruka
947
Treba prijaviti nasilje u porodici ako si sasvim siguran da je to prešlo svaku meru (da se otelo kontroli). Ako si ti taj koji prijavljuje, imaj u vidu da će policija napraviti izveštaj onoga što si im rekao zato što je tvoja reč ključni faktor tu, ti si svedok. Razmisli o tome prvo.
Ne preporučujem ti da se mešaš u njihov brak. Ako je on nasilan prema njoj, šta misliš kako će se poneti prema tebi?

badja007

Primećen član
Poruka
733
Ovako, imam komsinicu kojoj je muz gej (znam provereno) nezadovoljna je u braku nema seksa niti icega muz se izivljava na njoj vice je itd ja cesto dolazim kod njih i znam sve
E sad moje pitanje je kako da je ja kresnem kako da zapocnem uopste sve to ? Pomoc
P. S. Imam 19 god
Sta kako..nadjite se negde pa sedi pored nje,pa kazi joj da je prelepa,nasmesi joj se..priblizi joj se i poljubi..Ostalo valjda znas😅😂😅

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.830
Ovako, imam komsinicu kojoj je muz gej (znam provereno) nezadovoljna je u braku nema seksa niti icega muz se izivljava na njoj vice je itd ja cesto dolazim kod njih i znam sve
E sad moje pitanje je kako da je ja kresnem kako da zapocnem uopste sve to ? Pomoc
P. S. Imam 19 god
Prvo zavedeš njega,nagovoriš ga da se razvedu i onda imaš raspištenicu samo za sebe :per:

DarkMoon

Poznat
Poruka
7.473
P. S. Imam 19 god
I zato si otvorio nalog ,da ti savet daju forumasi koji i sami pretezno nisu imali seks godinama :dash:i plus da te ismevaju ,wrong place here.

Karen_leave

Zainteresovan član
Poruka
345
P. S. Imam 19 god
Boze sacuvaj, umjesto da razmisljas kako da joj pomognes, da mozda prijavis policiji ili socijanoj sluzbi ako je to istina sto pricas da je zlostavlja ti razmisljas kako da je pojebes 🤦‍♀️

Mada mislim da trolas zestoko.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.