Komšije čeka bankrot? Hrvatska na pomolu da proglasi veliki državni poraz!

A ne, ne shvaćaš ti Hrvate. Mi ti ne napadamo, nego te izmorimo i sludimo stalnim tužakanjem, sudskim procesima, a kako smo odlično naučili koristiti pravna sredstva, jer smo se uvijek parničili sa svakim, vjeruj da bismo, a vjerojatno će na kraju tako i biti, iznašli pravne začkoljice s kojima bismo vas pravno nokautirali, dobili za stolom od vas ono što želimo i još vam ostavili brdo pravnih i sudskih troškova da ih plaćate. :mrgreen:

:hahaha:

Ti bi da se tužakaš sa, kako vi kažete, Srbijancima?

Ne kontaš ti Srbe...zabole nas quuratz...:per:

Mi se tužakamo iz zabave...ne da bi nešto dobili, kao vi.

U pravu je Mišić, stvarno ste sitnozubi... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ispada da je tako pošto su ustaše u NDH ubile miljon i pol Srba...

Hebi ga, Visosti, vi ste ih brojali neposredno posle rata, kada je došlo da SR Hrvatska naplati te mrtve Srbe koje je pobila ND Hrvatska...

Nemoj se sada ljutiti na nas, nije lepo... :per:

Ti slažeš kada ti treba, pa bi da se zaboravi kad ti više ne odgovara...što b se reklo, poshereš, pa poližeš...pustiš duha iz boce, pa bi da ga drugi u bocu vraćaju...

Ne ide to tako...:cool:
 
Jel ti svi znaju u obitelji tvoje sklonosti ka šupku.
Nije provokacija, samo me zanima.
Не набацуј ми се , гадим се шупака , поготово усташких као што си ти. Озбиљно сам те питао као човека са менталним поремећајем јер ме интересира како се једна болесна личност као што је твоја развила. Јбга, радознао сам.
 
Не набацуј ми се , гадим се шупака , поготово усташких као што си ти. Озбиљно сам те питао као човека са менталним поремећајем јер ме интересира како се једна болесна личност као што је твоја развила. Јбга, радознао сам.
Krivi sam se izrazio, tebi je **** oku ugodan..
Anus, ****,šupak ti sve isto.
 

Back
Top