Komšije čeka bankrot? Hrvatska na pomolu da proglasi veliki državni poraz!

.



Nitko ne kvota moje mirotvorne upise o Zagrebu i Beogradu...

Vraćam se na staro...


Što se tiče vekova pre , validno je uvek zvanično poslednje deljenje u saglasnosti svih sila koje se naziva poredak


Pa eto posljednje dijeljenje ti je Deyton, ne znam što onda negoduješ...

Što se ostatka tvog posta tiče jel ti stvarno misliš da ste nas 1995. mogli zaustavit da vam uzmemo Beograd ?


Amateri ovdje ratno stanje ocjenjuju zbrajajući veličine gradova umjesto da zbrajaju broj vojnika na raspologanju...
Za stvarni odraz vojne snage ne treba gledat ukupan zbroj vojno sposobnih kojih je Srbija imala 800 000 nego ovu polovicu vojno sposobnih u dobi od 18-40 s prosjekom godina 30, kojih je Srbija imala 400 000. E od te polovice vojno sposobnih njih čak 300 000 prvopozivnika pobjeglo je iz Srbije zauvijek pred mobilizacijama 1991. kada je postalo jasno kako vam masakriramo vojsku na terenu. Zato se danas podižu po Srbiji "spomenici dezerterima". Od preostalih 100 000 iz te dobne skupine vojno sposobnih koji su bili u ratu njih oko 80 000 su izbačeni iz stroja ili zarobljeni. Ostalih 20 000 iz te dobne skupine držali ste 1995. u istočnoj slavoniji i na koridoru. I još ste imali od starudije 140 000 odazvanih na mobilizaciju 1991. koji su uglavnom pobjegli s terena ili djelomično izbačeni iz stroja ili su ih arkan i slični otjerali kao nesposobne. To vam je u zbroju 244 000 Srbijanaca koji su sudjelovali u ratu u Hrvatskoj i Bosni po navodima generala Dimitrijevića sa transkripta na sednici saveta odbrane Vojske Jugoslavije koji su javno objavljeni. Na istoj sjednici nakon Oluje generali VJ su iznijeli Miloševiću da imaju sredstava samo za još pet dana rata i objasnili Miloševiću da nastavak rata znači siguran pad Beograda i Srbije...

Vi stalno naopako povlačite komparacije pa govorite o Banjaluci ili Beogradu kao Staljingradu, a zapravo su bili kao Berlin 1945. Eto što se toliki Berlin nije nimalo branio ? Pa Berlin se 1945. nije branio jer mu je ostala samo starudija kao i vama. Već se odigrao Staljingrad na našoj razini u Vukovaru...
Ja ti REALNO govorim kako je bilo...


.
 
Poslednja izmena:
Имам предлог.
Да се одвоји број телефона, на који заинтересовани могу СМС- ом да пошаљу неку сићу овој сиротињи, да претекну некако... :sad2:

Hvala, ali nemojte otkidati od svojih usta zadnje što imate, da biste dali nama.
 
Može svaka budala svašta tvrdit bez dokaza i argumenata. Nije to neki napor. Tako i ti.

Ah... :per:

Vidiš, po dokazima i argumentima, Šarengradska ada je vaša...ali po tim istim dokazima i argumentima, Vukovarska ada je naša.

Vukovarska ada je 200 metara od Vukovara, i tamo Vukovarci idu da moče mooda.

I kad vam mi lepo kažemo da granica treba da ide maticom reke, pa da svima bude onako kako je logično, vi počnete priču o tisućljetnjim hervatskim zemljama...

Dakle, dokle god vi sherete, a shraćete i ubuduće, jer ste prosto sheronje po prirodi...Šarengradska ada je naša.

Ako imate problem, pa ono...oslobodite je...mi smo Srbi, sa nama je lako...:mrgreen:
 
.



Nitko ne kvota moje mirotvorne upise o Zagrebu i Beogradu...

Vraćam se na staro...





Pa eto posljednje dijeljenje ti je Deyton, ne znam što onda negoduješ...

Što se ostatka tvog posta tiče jel ti stvarno misliš da ste nas 1995. mogli zaustavit da vam uzmemo Beograd ?


Amateri ovdje ratno stanje ocjenjuju zbrajajući veličine gradova umjesto da zbrajaju broj vojnika na raspologanju...
Za stvarni odraz vojne snage ne treba gledat ukupan zbroj vojno sposobnih kojih je Srbija imala 800 000 nego ovu polovicu vojno sposobnih u dobi od 18-40 s prosjekom godina 30, kojih je Srbija imala 400 000. E od te polovice vojno sposobnih njih čak 300 000 prvopozivnika pobjeglo je iz Srbije zauvijek pred mobilizacijama 1991. kada je postalo jasno kako vam masakriramo vojsku na terenu. Zato se danas podižu po Srbiji "spomenici dezerterima". Od preostalih 100 000 iz te dobne skupine vojno sposobnih koji su bili u ratu njih oko 80 000 su izbačeni iz stroja ili zarobljeni. Ostalih 20 000 iz te dobne skupine držali ste 1995. u istočnoj slavoniji i na koridoru. I još ste imali od starudije 140 000 odazvanih na mobilizaciju 1991. koji su uglavnom pobjegli s terena ili djelomično izbačeni iz stroja ili su ih arkan i slični otjerali kao nesposobne. To vam je u zbroju 244 000 Srbijanaca koji su sudjelovali u ratu u Hrvatskoj i Bosni po navodima generala Dimitrijevića sa transkripta na sednici saveta odbrane Vojske Jugoslavije koji su javno objavljeni. Na istoj sjednici nakon Oluje generali VJ su iznijeli Miloševiću da imaju sredstava samo za još pet dana rata i objasnili Miloševiću da nastavak rata znači siguran pad Beograda i Srbije...

Vi stalno naopako povlačite komparacije pa govorite o Banjaluci ili Beogradu kao Staljingradu, a zapravo su bili kao Berlin 1945. Eto što se toliki Berlin nije nimalo branio ? Pa Berlin se 1945. nije branio jer mu je ostala samo starudija kao i vama. Već se odigrao Staljingrad na našoj razini u Vukovaru...
Ja ti REALNO govorim kako je bilo...

Ima tu istine.

Ja sam, recimo, kao vojnik VJ poginuo u oktobru 95-te kod Mrkonjića.

Ja, i još 105.000 pripadnika VJ.

Ali, sva sreća pa su me ubili Hrvati, pa mi se u smrti ukazala Djeva Marija, pa sam vaskrsao.

To ti je problem kod Srba, mi se iz mrtvih vozdižemo... :per:
 
ispod pojasa je kada glumis srdacnost dok istvremeno radis na razdoru
Da,danas je Dalmacija centar ustastva,posle rata sisli Hercegovci na obalu
Dobro, a kada to ja isto kažem onda nije dobro? Još je u odamdesetima, tetka od moje stare, rođena Splićanka, govorila: "Nema više pravih Splićana, sve sami Vlaji!"
 
...

To je govorila i rahmetli nana Beha...

Nek joj je laka zemlja...

Vlaji, Vlahi, Vlasi mnoge i danas zuljaju...
Njoj su "Vlaji" bili svi oni koji se dosele u Split a da ne vide more prije toga, dakle s brda. Nije to uopće bila definicija nacionalnosti. I bila je potpuno u pravu, pristojne splitske obitelji, tipa onoga što su bili Dvornikovi, danas praktički ne postoje.
 
Ima tu istine.

Ja sam, recimo, kao vojnik VJ poginuo u oktobru 95-te kod Mrkonjića.

Ja, i još 105.000 pripadnika VJ.

Ali, sva sreća pa su me ubili Hrvati, pa mi se u smrti ukazala Djeva Marija, pa sam vaskrsao.

To ti je problem kod Srba, mi se iz mrtvih vozdižemo... :per:
Ista priča i sa uništenim tenkovima JNA u Vukovaru, prvo ih uništili ustaše, pa kasnije NATO, a danas malo malo na nekim paradama i manevrima.
Neka im neko konačno javi da to ne ide, jer su već dva puta uništeni.
 
Ima tu istine.

Ja sam, recimo, kao vojnik VJ poginuo u oktobru 95-te kod Mrkonjića.

Ja, i još 105.000 pripadnika VJ.

Ali, sva sreća pa su me ubili Hrvati, pa mi se u smrti ukazala Djeva Marija, pa sam vaskrsao.

To ti je problem kod Srba, mi se iz mrtvih vozdižemo... :per:






Ispada da je tako pošto su ustaše u NDH ubile miljon i pol Srba...


1931. popisom stanovništva NDH prostora pobrojano je 1.790.000 Srba....

1948. popisom stanovništva NDH prostora pobrojano je 1.829.000 Srba, a činjenica je i da je Vojvodina kolonizirana stotinama tisuća Srba koji su pobjegli iz NDH...


Iako sam uvijek pisao da je puno veći mišterij autodestruktivna rodbina ovih miljon i pol mrtvih Srba koja se nakon toga oduševljeno dolazi kupat u ustaško more, što je u rangu kao da Židovi poslije holokausta masovno odlaze na skijanje u Njemačku...

Doduše ovim srpskim žrtvo-rodbinskim višemiljunskim kupačima u ustaškom moru žestoko konkurira četnički pokret u NDH. Srbima 1942. nije dosta šta ih ustaše kolju pa i sami uzimaju oružje u ruke i kreću pomoć ustašama u borbi protiv njihovih neprijatelja...



.
 
Poslednja izmena:
Ispada da je tako pošto su ustaše u NDH ubile miljon i pol Srba...


1931. popisom stanovništva NDH prostora pobrojano je 1.790.000 Srba....

1948. popisom stanovništva NDH prostora pobrojano je 1.829.000 Srba, a činjenica je i da je Vojvodina kolonizirana stotinama tisuća Srba koji su pobjegli iz NDH...


Iako sam uvijek pisao da je puno veći mišterij autodestruktivna rodbina ovih miljon i pol mrtvih Srba koja se nakon toga oduševljeno dolazi kupat u ustaško more, što je u rangu kao da Židovi poslije holokausta masovno odlaze na skijanje u Njemačku...

Doduše ovim srpskim žrtvo-rodbinskim višemiljunskim kupačima u ustaškom moru žestoko konkurira četnički pokret u NDH. Srbima 1942. nije dosta šta ih ustaše kolju pa i sami uzimaju oružje u ruke i kreću pomoć ustašama u borbi protiv njihovih neprijatelja...
.
Po tvojoj teoriji je vojvoda Đujić bio nešto kao sada Pupovac? Ili?
 
Po tvojoj teoriji je vojvoda Đujić bio nešto kao sada Pupovac? Ili?




Ne, Pupovcu se nikada neće dogodit da pogrešno procjeni kada je trenutak za ostvarenje srpskih interesa u Hrvatskoj i kojom žestinom ili milinom to treba izvest i s kim treba koalirat...

Takvi Srbi ko Pupovac su nas i uveli u jugoslaviju i doveli do toga da prihvatimo srpsku krunu. Genijalan političar. Strašno hrabar, drzak na specifičan način tako da mu nikad ne možeš opsovat mater dok nam usred sabora svima govori da smo ustaše. Idem baš vidjet dal je blizanac po horoskopu kao ja...


.
 
Ah... :per:

Vidiš, po dokazima i argumentima, Šarengradska ada je vaša...ali po tim istim dokazima i argumentima, Vukovarska ada je naša.

Vukovarska ada je 200 metara od Vukovara, i tamo Vukovarci idu da moče mooda.

I kad vam mi lepo kažemo da granica treba da ide maticom reke, pa da svima bude onako kako je logično, vi počnete priču o tisućljetnjim hervatskim zemljama...

Dakle, dokle god vi sherete, a shraćete i ubuduće, jer ste prosto sheronje po prirodi...Šarengradska ada je naša.

Ako imate problem, pa ono...oslobodite je...mi smo Srbi, sa nama je lako...:mrgreen:

A ne, ne shvaćaš ti Hrvate. Mi ti ne napadamo, nego te izmorimo i sludimo stalnim tužakanjem, sudskim procesima, a kako smo odlično naučili koristiti pravna sredstva, jer smo se uvijek parničili sa svakim, vjeruj da bismo, a vjerojatno će na kraju tako i biti, iznašli pravne začkoljice s kojima bismo vas pravno nokautirali, dobili za stolom od vas ono što želimo i još vam ostavili brdo pravnih i sudskih troškova da ih plaćate. :mrgreen:
 
Njoj su "Vlaji" bili svi oni koji se dosele u Split a da ne vide more prije toga, dakle s brda. Nije to uopće bila definicija nacionalnosti. I bila je potpuno u pravu, pristojne splitske obitelji, tipa onoga što su bili Dvornikovi, danas praktički ne postoje.

Ima sasvim dovoljan broj starih splitskih obitelji i njihovih članova u Splitu, ali problem je što je većina to samo po prezimenu, jer se muški članovi često žene s "vlajnama" i djeca govore "po vlaški", iako su prema muškom dijelu obiteljskog stabla, ne znam, 15-16 generacija u gradu.
 
Pa da, zato ste da 3000 tenkova 1991. došli na oko 500 danas, od kojih su 240 u službi.
Isto tako za letjelice, sa 450 na 2, pa ste kupili ruski otpad da možete nešto pokazati......
Seruckas pa ližeš, prijatno!

I to je još uvijek višestruko jače od rvacke koja nema ni jedan ispravan tenk, ni jednu ispravnu letjelicu.
Zadnji ispravan tenk je zagazio rvackog ročnika, a zadnja letjelica koja je pokušala letjeti promijenila je vlastitu namjenu i postala podmornica.
 
Masovna bježanija je i bila, od Livanjskog polja preko BL do Bosanskog Broda, sve prazno i oko Bijeljine tiskajući se u Srbiju.

Napisane su knjige i snimljene emisije gdje vaše ratne vođe to kažu.

Naravno da nije, dijete, jer vidiš, Banjaluka je središte države. Tamo su najjače vojne jedinice, parlament, predsedništvo, sve institucije Srpske, vojna tehnika i još malo pa pola miliona ljudi. Kada bi krenula takva bežanija, pomerilo bi se bar nešto iz grada. Ovako sve ostalo na svom mestu, a kržljavci i dalje fantaziraju, kao i o 300 tenkova u jednoj bici :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:
 
Naravno da nije, dijete, jer vidiš, Banjaluka je središte države. Tamo su najjače vojne jedinice, parlament, predsedništvo, sve institucije Srpske, vojna tehnika i još malo pa pola miliona ljudi. Kada bi krenula takva bežanija, pomerilo bi se bar nešto iz grada. Ovako sve ostalo na svom mestu, a kržljavci i dalje fantaziraju, kao i o 300 tenkova u jednoj bici :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:
Omiljeni izvor domoljUba je donedavno bio GFP, dok ovi nisu svijetu priopćili da je srpska vojska jača od rvacke.
E sad, zamisli tu muku, Rvati "pobijedili" Srbe 1991-1995, uništili im ama baš svu vojsku i tehniku, Srbiju napao cijeli NATO, tzv. supersila br 1, rvacka u NATO i EU, a na kraju opet zli agresori jači!!!!

Aaaaaaahahaha :cepanje:
 

Back
Top