guest 135511
Buduća legenda
- Poruka
- 39.924
danas se meni zaglavila ulazna vrata i istrci komsija iz lifta da mi otvori vrata. i tu ja vidim koji je on sprat i malopre ostavim u liftu natpis
lepi komsija sa drugog sprata neka dodje na kafu na sesti sprat nalepnica na vratima 'guarana dodji juce'
i zvoni neko malopre, to on. doso sa drugom.
i mnogo je sladak, imali smo sta da pricamo, itd
sad mene zanima
on je mene video danas, dakle da sam mu ruzna ne bi dosao.
sta vi mislite, je l dosao iz kurtoazije? kapiram da ce me ujutru biti blam
lepi komsija sa drugog sprata neka dodje na kafu na sesti sprat nalepnica na vratima 'guarana dodji juce'
i zvoni neko malopre, to on. doso sa drugom.
i mnogo je sladak, imali smo sta da pricamo, itd
sad mene zanima
on je mene video danas, dakle da sam mu ruzna ne bi dosao.
sta vi mislite, je l dosao iz kurtoazije? kapiram da ce me ujutru biti blam







