komsija

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
danas se meni zaglavila ulazna vrata i istrci komsija iz lifta da mi otvori vrata. i tu ja vidim koji je on sprat i malopre ostavim u liftu natpis
lepi komsija sa drugog sprata neka dodje na kafu na sesti sprat nalepnica na vratima 'guarana dodji juce'
i zvoni neko malopre, to on. doso sa drugom.
i mnogo je sladak, imali smo sta da pricamo, itd


sad mene zanima
on je mene video danas, dakle da sam mu ruzna ne bi dosao.
sta vi mislite, je l dosao iz kurtoazije? kapiram da ce me ujutru biti blam
 
danas se meni zaglavila ulazna vrata i istrci komsija iz lifta da mi otvori vrata. i tu ja vidim koji je on sprat i malopre ostavim u liftu natpis
lepi komsija sa drugog sprata neka dodje na kafu na sesti sprat nalepnica na vratima 'guarana dodji juce'
i zvoni neko malopre, to on. doso sa drugom.
i mnogo je sladak, imali smo sta da pricamo, itd


sad mene zanima
on je mene video danas, dakle da sam mu ruzna ne bi dosao.
sta vi mislite, je l dosao iz kurtoazije? kapiram da ce me ujutru biti blam

samo mi nije jasan, sta ce mu ortak :)
 
danas se meni zaglavila ulazna vrata i istrci komsija iz lifta da mi otvori vrata. i tu ja vidim koji je on sprat i malopre ostavim u liftu natpis
lepi komsija sa drugog sprata neka dodje na kafu na sesti sprat nalepnica na vratima 'guarana dodji juce'
i zvoni neko malopre, to on. doso sa drugom.
i mnogo je sladak, imali smo sta da pricamo, itd


sad mene zanima
on je mene video danas, dakle da sam mu ruzna ne bi dosao.
sta vi mislite, je l dosao iz kurtoazije? kapiram da ce me ujutru biti blam

kako dobra fora
bre, mnogo dobra fora:D
nemam pojma, ja sam malo umorna i mozak mi ne radi... ali mi se drugi red baš dopao
ja ne bih imala hrabrosti ni ostaviti ovakvu poruku, a još manje odazvati se na nju... možda mi se baš zato i dopala toliko
 
danas se meni zaglavila ulazna vrata i istrci komsija iz lifta da mi otvori vrata. i tu ja vidim koji je on sprat i malopre ostavim u liftu natpis
lepi komsija sa drugog sprata neka dodje na kafu na sesti sprat nalepnica na vratima 'guarana dodji juce'
i zvoni neko malopre, to on. doso sa drugom.
i mnogo je sladak, imali smo sta da pricamo, itd

sad mene zanima
on je mene video danas, dakle da sam mu ruzna ne bi dosao.
sta vi mislite, je l dosao iz kurtoazije? kapiram da ce me ujutru biti blam

sviđaš mu se
nego, tema ti liči na Modernu :lol:
 
EEE koliko su jadni decaci...sta sve jadnici moraju da rade da bi dobili malo djane, kako je zovete hahahahah... a mi zene, samo malo vrcnemo i eto ih na tone... ama bas nista, a mozemo da biramo koji cemo qurac... :zcepanje:
 

Back
Top