Komplet letovanje za manje od 100 evra

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
67.106
Dok se još može ugrabiti letovanje po toj ceni a ne smeta vam autobuski prevoz, što da ne..cene će samo rasti :)

Komplet letovanje za manje od 100 evra – nije fora

Pronašli smo first minute letnje aranžmane koji u kompletu ne premašuju 100 evra. Ovog puta svi su za Grčku – za predsezonu, početkom juna; svi podrazumevaju autobuski prevoz, te smeštaj na 10 noći u apartmanima različitih kapaciteta.


Preko agencije Viva travel, 10 dana na Leptokariji, u Neos Marmarasu ili Nea Vrasni u prvim letnjim terminima može da vas izađe samo 49 evra sa sve autobuskim prevozom. First minute akcija uključuje i Pargu autobusom od 49 evra (10 noćenja u apartmanu), Tasos za 55 evra, Stavros za 59 evra, Asprovaltu i Krf za 65 – takođe 10 noćenja plus autobuski prevoz.

Euroturs takođe ima izuzetno jeftine aranžmane za početak sezone u Grčkoj, pa vas u sklopu aktuelne akcije 10 noćenja s autobuskim prevozom može izaći 75 evra za Pargu, 93 evra za Vrahos, 68 evra za Eviju, 54 za Nei Pori... Gotovo za svaki kraj biste mogli da nađete ponudu koja se "uklapa", mada, naravno, u određenim terminima.

I preko Belvija 10 noćenja u Pargi s polaskom krajem maja može da vas izađe 89-99 evra, a u Sivoti 79-89 evra, uz bus prevoz. Na specijalni popust možete da računate ako rezervišete do kraja marta.

Aranžmani agencije Sole Azur za letovanje u Leptokariji s prevozom kreću od 79 evra, za Pefkohori od 89 evra, za Polihrono 69... Takođe, postoje i dodatni first minute popusti za neke termine i u zavisnosti od datuma rezervacije.
 
Ne znam na koju foru nude takve aranzmane ali ih ima... Mislim da se da preziveti uzevsi svoje iskustvo u poslednjih 2 x sa agencijama. U sopstvenom aranzmanu u oba slucaja bih platila minimum 2-5x vise...

Ceo put za Istanbul oko 80 evra...put + nocenje sa doruckom...samo smestaj bi mi izasao 150 evra proverila sam...
Mada koliko sam videla na sajtu, hotel je isti ali su sobe bile skromnije, mozda sa nekom sitnom falinkom...verovatno imaju neki deal za te neatraktivne sobe...ne znam :think:
 
.gde je zarada agencije ovde uopšte :think:
objasnio sam malopre.
oni zaradjuju na prevozu.
cena od 50 do 60 evra po osobi pokriva troskove prevoza i nesto malo pretekne agenciji na konto zarade,
u svakom slucaju vise nego nista ako ne organizuju put jer kao sto rekoh, oni ne placaju posebno smestaj, posto je on zakupljen od strane agencije za celu sezonu.

Bas povoljno tako da mi deluje sumnjivo.I
nije sumnjivo.
radi se o tome da u to vreme niko ne bi isao na more i imaju nula zarade.
ovako ce naci ljude koji za male pare idu na bolji izlet.
 
Ceo put za Istanbul oko 80 evra...put + nocenje sa doruckom...samo smestaj bi mi izasao 150 evra proverila sam...
Mada koliko sam videla na sajtu, hotel je isti ali su sobe bile skromnije, mozda sa nekom sitnom falinkom...verovatno imaju neki deal za te neatraktivne sobe...ne znam :think:
to su sve vansezonski aranzmani.
agencije, hoteli, imaju svoje tekuce troskove... ako nemaju putnika svi su u minusu.
takodje..sam hotel nece nikad skidati cenu ali na ovaj nacin se dovijaju..agencija provuce nizu cenu..
uvek su individualna putovanja skuplja od agencijskih (osim ako individualno ne ides u neke hostele i ko zna kakve rupe)
 
objasnio sam malopre.
oni zaradjuju na prevozu.
cena od 50 do 60 evra po osobi pokriva troskove prevoza i nesto malo pretekne agenciji na konto zarade,
u svakom slucaju vise nego nista ako ne organizuju put jer kao sto rekoh, oni ne placaju posebno smestaj, posto je on zakupljen od strane agencije za celu sezonu.


nije sumnjivo.
radi se o tome da u to vreme niko ne bi isao na more i imaju nula zarade.
ovako ce naci ljude koji za male pare idu na bolji izlet.
ali nude i za praznike...ajde nisu letovanja...ali Budimpesta, Prag, Istanbul...gde god...na kraj sveta...mnogo te jeftinije izadje...
 
ali nude i za praznike...ajde nisu letovanja...ali Budimpesta, Prag, Istanbul...gde god...na kraj sveta...mnogo te jeftinije izadje...
rekoh malopre.
naravno da je jeftinije... ne moze individualno da bude povoljnije od pojedinacnog
na prvom mestu zbog prevoza
meni recimo do budimpeste i nazad samo za gorivo treba 6 do 7 hiljada, dodaj putarine i vinjetu.. troskoci su vec na 10.000
agenciji daleko manje jer se gorivo deli na putnike, putarine i vinjete uzinmaju po drugim cenama nego ti i ja, onda agencija dodatno zaradi od fakultativnih izleta i na kraju u hotelu postize bolju cenu nego ti posto hoteli cuvaju cene za javnost ali kad su prazni kapaciteti onda daj sta das i rade sa agencijama..cisto da nisu u minusu.
evo ti primer beca.
primer hotel - ananas
nalazi se u centru i ja ga volim, solidan za malo para i cim izadjes iz njega ti si u becu, nemas onih pola sata i vise triuckanja metroom da dodjes do centra
njega ni u agencijama neces naci u ponudi kad krene sezona, samo u predsezoni. mislim da razumes sustinu.
 
Bas povoljno tako da mi deluje sumnjivo.Ipak to je rizik kakvo ce biti vreme.Jedne godine pocetkom semtembra od 11 dana sam se kupala samo 2 .Neka hvala

Ако ти је до купања и сунчања не треба ићи баш у априлу, мају,
али већ јун, који је незнатно скупљи уме да буде фул добро време.

Егеј има своје специфичности и у многим стварима је бољи од педерског Јадрана.

Прво много је јефтинији !
Даље плаже су песковите !
Изнајмљивање глисера много јефтиније !

Е сад,
нема оне песме зрикаваца карактеристичну за Далмацију,
нема мириса боровине,
нема (много) ресторана са живом музиком.

A niko nema sopstveni prevoz u ponudi? S obzirom da treba uračunati zakup autobusa...gde je zarada agencije ovde uopšte :think:

Аргус турс (не знам дал још постоји) је имао изванредне аутобусе на спрат са вецеом.
Уме да буде мало тесно јер су наравно набили бар 2 реда седишта више,
али за младе људе то не представља проблем.

Сопственим колима би било прескупо.
 
rekoh malopre.
naravno da je jeftinije... ne moze individualno da bude povoljnije od pojedinacnog
na prvom mestu zbog prevoza
meni recimo do budimpeste i nazad samo za gorivo treba 6 do 7 hiljada, dodaj putarine i vinjetu.. troskoci su vec na 10.000
agenciji daleko manje jer se gorivo deli na putnike, putarine i vinjete uzinmaju po drugim cenama nego ti i ja, onda agencija dodatno zaradi od fakultativnih izleta i na kraju u hotelu postize bolju cenu nego ti posto hoteli cuvaju cene za javnost ali kad su prazni kapaciteti onda daj sta das i rade sa agencijama..cisto da nisu u minusu.
evo ti primer beca.
primer hotel - ananas
nalazi se u centru i ja ga volim, solidan za malo para i cim izadjes iz njega ti si u becu, nemas onih pola sata i vise triuckanja metroom da dodjes do centra
njega ni u agencijama neces naci u ponudi kad krene sezona, samo u predsezoni. mislim da razumes sustinu.
I ja sam bila u hotelu Ananas u Becu.😃
Da ti ne spomenu,nikad se ne bih sjetila.
 

Back
Top