Quantcast

Kompleks ili........Kompleks? ***. ne znam kako to drukcije nazvati.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
kAKVI KOMPLEKSI KAKVI BAKRACI???? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Da li ljudi znaju da postoji nesto i van tih famoznih "kompleksa" , pritom nemajuci pojma sta su kompleksi, kako se dele (da ima ih vise) kako nastaju, zasto nastaju???

Znaci kompleksi, frustracije i Ego - "egoista" "egoizam" Egocentrizam"

Kada nekog hoces da uvredis pravis se malo Dr Mr dobitnik nobelove nagrade iz oblasti psihologije pa nekom kazes "Bas si isfrustriran", "imas komplekse" itd itd mislim ono, to ti ja kazem kao strucnjak :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:
A tek akd pocnu da se prolupavaju tipa - "Ti bas imas ego" i slicne kovanice a svi ljudi 100% imaju ego i to je normalno stanje a ne nesto lose kao kad imas tumor mozga i to maligni maligni......dodje mi da :bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:

Boze gospode, a zasto tako svi ne lupaju na forumu kako se operise leva srcana komora ili npr kako se sprovodi neka punkcija ili kako nastaje slaba nuklearna sila???

Pa mozda bi mogli i ovo da pokusate da teoretisete kad vec teoretisete i iznosite neke hipoteze sa 0,000005 % znanja iz psihoogije....

Pokusajte i perpetum mobile da napravite, ko zna eto niste krocili na filozofski fakultet niste procitali ni jednu naucnu knjigu iz psihologije, a od laickih Dzozef Marfi - Moc podsvesti i "vi imate zivot u vasim rukama i sl.gluposti.., pa opet "ZNATE SVE O KOMPLEKSIMA, FRUSTRACIJAMA, EGOIZMU, SVIM MENTALNIM POREMECAJIMA, PSIHOANALIZI ITD!

Kompleks ili........Kompleks? ***. ne znam kako to drukcije nazvati.....
Kompleks ili ......hm ne znam nista drugo da kazem pa cu opet isto - KOMPLEKS??:hahaha::hahaha::rotf::roll::roll::roll::roll::roll:

AKO NE ZNAS KAKO TO DRUKCIJE NAZVATI NISI MORAO NI OVAKO DA NAZOVES.......Ja kada ne znam nesto da nazovem ja ga i ne nazovem nego pitam "sta je ovo" "kako se ovo zove" "definisite mi ovo" :neka neko objasni sta je ovo"

Ovako si nam samo gurnuo prst u oko, nama koji stvarno nesto znamo o psihologiji.....Stvarno ponekad iritira da svako glumi kako zna puno toga o psihologiji ili "on misli svojom glavom i iznosi "po njegovom misljenju" neke teorije i hipoteze koje nemaju veze sa mozgom"

Znaci nemam nista protiv tebe konkretno ali mogao si lepo napisati - " Kako nazvati i definisati stanje moje prijateljice, i kako joj pomoci" ?

Ni ja nisam otisao na pdf zdravlje i da napisem:

Kamen u bubregu ili..... kamen u bubregu......J b g, ne znam kako da to drukcije nazovem, ali sta izaziva oboljenje srca??? ( a za kamen u bubregu sam jedino cuo od svih stanja koje postoje) Znaci ako pitas za srce a ne znas nista vezano za srce, ne moras da pises ni za bubrege jer to si nesto nacuo za tamo neko kamenje i bubrege, nego lepo pitaj "Koje je ovo oboljenje srca i kako pomoci?" Nadam se da kontas poentu!

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.