DeeLite
Zaslužan član
- Poruka
- 143.250
...ko su lepši/lepše i pametniji/pametnije...oni ozgo il oni ozdo...?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
...ko su lepši/lepše i pametniji/pametnije...oni ozgo il oni ozdo...?

Oni odozdo. Samo legnu i uzivaju, a ovi odozgo moraju da sljakaju. Opste poznata stvar.![]()
Oni odozdo. Samo legnu i uzivaju, a ovi odozgo moraju da sljakaju. Opste poznata stvar.![]()
...ko su lepši/lepše i pametniji/pametnije...oni ozgo il oni ozdo...?


Lautner, ovo nije Kviskoteka a ni pdf Fudbal.
Budi dobar, lepo se ponašaj.
Inače ćeš dreždeti vezan za radijator![]()

Kakva je ovo diskrimnacija? A gde su oni "ta trane"?
Tema: čovek je čovek, sve jedno gde je ponikao. Važno je da se ne stidi svog zemljišta, i korenja. I da ne pokušava da glumi limun a maslačak je.
Lautner, ovo nije Kviskoteka a ni pdf Fudbal.
Budi dobar, lepo se ponašaj.
Inače ćeš dreždeti vezan za radijator![]()

Iju koleZa, pa mi ovde koristimo samo lisice i bič. Palice su zabranjene.A da pokusas da reagujes ovim smajlijem (nevezano za Lautnera)...![]()
![]()

:/dva moda na mojoj temi...
...ovo mi ne miriše na dobro...:/