leggionar
Primećen član
- Poruka
- 738
Šta god da pokušam komp neće da se ugasi.
Kao da pređe u neki Sleep mode, a probao sam i da ga isklučim, ali čim mu dam napajanje, počinje da diže sistem.
Jednostavno procesor i kuler rade non-stop, nije mi jasno????
Da je virus u winu aj to bih razumeo, ali isto mi se dešava i na ubuntu.
Šta se dešava???
Kao da pređe u neki Sleep mode, a probao sam i da ga isklučim, ali čim mu dam napajanje, počinje da diže sistem.
Jednostavno procesor i kuler rade non-stop, nije mi jasno????
Da je virus u winu aj to bih razumeo, ali isto mi se dešava i na ubuntu.
Šta se dešava???

Jednostavno toliko mu treba . Ne znam sta ga koci .