Quantcast

Komode

srecna mama

Primećen član
Poruka
871
Trebaju mi 2,bele,od punog drveta,grubo receno stilske
ono sto ima po salonima namestaja ili je preeeeveliko ili je premalo(zvucim ko Zlatokosa) ili je preeeeeeeskupo (ne daje mi se bas preko 1000 evra po komadu,obzirom da su za sobu za 2 male razbojnice)
Neka preporuka? Normalan stolar? ....

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
14.063
Ja znam odličnog extra jeftinog stolara koji pravi dobre komode za male pare od punog drveta. Možeš naravno da ih staviš u boju koju oćeš.

Videću kasnije, imam negde broj. Inače on se nalazi u pljevljima, trebaćeš verovatno neki prevoz da platiš ali će te sigurno ispasti duplo jeftinije :)

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
14.063
Nemoj mnogo da lupaš :) Da nećeš možda ti da joj napraviš :hahaha::hahaha::hahaha:

Na robu koja je 100% NAŠEG porekla se ne plaća carina. Ti kad uvoziš plaćaš bez PDV-a ovde a tamo platiš PDV, a to samo ako ide preko firme. Uostalom prevoz i muke žive koje ti navodiš, to je sve obaveza stolara/kupca.

Meni je za moj stan u beogradu radio sve, komodu 50x50cm visine 80cm sa 3 fioke, od punog drveta mi je radio za 100 eura. Sa prevozom i ostalim. Na žabljaku mi je naprlaćivao istu tu 70eura. Vidi se na slici dole na desnoj strani u uglu gornjem slična njoj

Ova stolica je 40 eura ;)

srecna mama

Primećen član
Poruka
871
Ne bih unosila politiku u ovu temu
Avetinjo (sto bre takav nik,neprijatno mi da te tako oslovim) slikaj molim te tu tvoju komodu
kontakt mi moyes poslati i na pp

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.