Комерцијална банка продата словеначкој банци

Komercijalna banka je krš od banke! Osoblje koje tamo radi je nekvalifikovano, neljubazno i ružno kao da su izašli iz nekog skojevskog komiteta... Muka me je uhvatila i zato sam napustio tu banku i prešao i Intesu... Preporodio sam se! Zato treba slaviti njenu prodaju a ne kukumavčiti, jer smo uvalili Ljubljanskoj banki jednu komunističku lešinu sa naduvanim stomakom, htedoh reći profitom!
Nije vas zajebao samo ko vas nije video, pa tako ne sumnjam ni u Slovence po ko zna koji put.
Sta kazes, ruzne uniforme i logo, pa se zato prodala. :lol:
 
Nije vas zajebao samo ko vas nije video, pa tako ne sumnjam ni u Slovence po ko zna koji put.
Sta kazes, ruzne uniforme i logo, pa se zato prodala. :lol:

Мали кретен, неко га слагао да ће га у банци дочекати тете са силиконским сисама, па се разочарао
 
Komercijalna banka je krš od banke! Osoblje koje tamo radi je nekvalifikovano, neljubazno i ružno kao da su izašli iz nekog skojevskog komiteta... Muka me je uhvatila i zato sam napustio tu banku i prešao i Intesu... Preporodio sam se! Zato treba slaviti njenu prodaju a ne kukumavčiti, jer smo uvalili Ljubljanskoj banki jednu komunističku lešinu sa naduvanim stomakom, htedoh reći profitom!

Tako je svojevremeno Grcima "uvaljena" JU Banka sa svom imovinom, pa od nje nije ostalo ni slovo na papiru više.
 
Verovatno zato što si me podsetio na one iz realnog života , koji nisu sposobni ni dve ovce sačuvati a sve nešto palamude
Znači, činjenice su palamuđenje?
Više od 10 propalih državnih banaka su palamuđenje?
Trebao sam te kao neozbiljnog sagovornika sklonog uvredama davno staviti na ignore.
Još kad si lupetala o Jasenovcu.
 
Znači, činjenice su palamuđenje?
Više od 10 propalih državnih banaka su palamuđenje?
Trebao sam te kao neozbiljnog sagovornika sklonog uvredama davno staviti na ignore.
Još kad si lupetala o Jasenovcu.

Nabrajati neke navodne činjenice je čisto palamuđenje

Prvo nemaš pojma o poslovanju tih banaka i ne znaš zašto su navodno propale i da li su propale ili je zaključeno da ne smeju da postoje

Zahvaljujući našim bankama mi smo preživeli 90-te , i to je očigledno bila smetnja da se ostvari nešto nalik Jasenovcu 2, zato ih je trebalo i uništiti

Pošto si ti bukvalista , ovo ne vredi za svih 10 banaka ,

Ako te boli propast banaka što te ne boli propasta Hypo Alpe Adria banke koja je prostor ex yu bukvalno opljačkala , ali bukvalno

Pa se malo brini oko toga ili ti je samo važno da se promeni istina o Jasenovci i da se plasira laž ?

I da dodam , dobro sam te procenila . Hvala
 
Nabrajati neke navodne činjenice je čisto palamuđenje

Prvo nemaš pojma o poslovanju tih banaka i ne znaš zašto su navodno propale i da li su propale ili je zaključeno da ne smeju da postoje

Zahvaljujući našim bankama mi smo preživeli 90-te , i to je očigledno bila smetnja da se ostvari nešto nalik Jasenovcu 2, zato ih je trebalo i uništiti

Pošto si ti bukvalista , ovo ne vredi za svih 10 banaka ,

Ako te boli propast banaka što te ne boli propasta Hypo Alpe Adria banke koja je prostor ex yu bukvalno opljačkala , ali bukvalno

Pa se malo brini oko toga ili ti je samo važno da se promeni istina o Jasenovci i da se plasira laž ?

I da dodam , dobro sam te procenila . Hvala

Nemaš ti pojma niočemu, ali ovde lupetaš.
Ne znaš ni šta je bilans stanja i uspeha, ali znaš o poslovanju banaka.
Vršiš transfere milion evra a ne znaš kakvu je rupu u bilansu imala Beobanka.
Ti si patološki lažov i dovoljno je par poruka da se vidi koliko ti je šuplja priča.
 
Nemaš ti pojma niočemu, ali ovde lupetaš.
Ne znaš ni šta je bilans stanja i uspeha, ali znaš o poslovanju banaka.
Vršiš transfere milion evra a ne znaš kakvu je rupu u bilansu imala Beobanka.
Ti si patološki lažov i dovoljno je par poruka da se vidi koliko ti je šuplja priča.

I te kako znam , pročitala sam više bilansa nego što si ih ti video

Tako da odlično znam i kako se montiraju i jedni i drugi ...
 

Back
Top