Quantcast

Комерцијална банка продата словеначкој банци

Poruka
20.261
A kako znaš kako izgledam.. :).. Nemoj da se cerekas ja ti dajem tvoje odgovore tako da pazi čemu se smeješ :)..
Nisam mislima vizuelno (ne zanima me) , nego na osnovu tvog pisanija na ovom forumu

Ovo tek sa imovinom ti je za ...top 100 najglupljih rečenica napisanih ikada igde na kugli zemaljskoj od početka pismenosti

Hrabro sa tvoje strane , retko ko ima kuraži da ostavi trajniji trag svoje gluposti

al bundy

Legenda
Poruka
59.875
Ako se Familija do sada nije nakrala ... onda smo mi truba od države i od naroda
Pa su kao rekli e sad je dosta , imamo dovoljno od sutra smo pošteni . :kez:
Sve i da je tako , a nije , problem je što je to u širem smislu jako velika Familija, od par desetina i stotina hiljada SNS-ovaca, do Čanka i Čede sa jedne i Vjekoslava sa druge strane ,ne drži ih sve na gomili sigurno ni ideologija , ni ljubav prema državi i narodu

igi192

Elita
Poruka
15.276
Nisam mislima vizuelno (ne zanima me) , nego na osnovu tvog pisanija na ovom forumu

Ovo tek sa imovinom ti je za ...top 100 najglupljih rečenica napisanih ikada igde na kugli zemaljskoj od početka pismenosti

Hrabro sa tvoje strane , retko ko ima kuraži da ostavi trajniji trag svoje gluposti
Ne bih bas rekao da si ti ta koja ima kapacitet da nekom drži lekcije..

Poruka
20.261
Pa su kao rekli e sad je dosta , imamo dovoljno od sutra smo pošteni . :kez:
Sve i da je tako , a nije , problem je što je to u širem smislu jako velika Familija, od par desetina i stotina hiljada SNS-ovaca, do Čanka i Čede sa jedne i Vjekoslava sa druge strane ,ne drži ih sve na gomili sigurno ni ideologija , ni ljubav prema državi i narodu
Nije to, već svako dođe do nivoa kada krene misliti drugačije ...ne samo oni, već svi
Moć je iznad novca ... novac može, ali ne mora da daje moć, a kad imaš moć novac ti ni ne treba ...i tu se često oni duže na vlasti zanesu , pa zaborave na materijalno

susjed

Primećen član
Poruka
752
Opljačkali i hrvate?
Nisam bio involviran ni onda ni sada, pa mi google kaže da građani HR od NLB-a (države Slovenije) potražuju nešto preko 300 mil.€, a da je do sad oko pola vraćeno, slično i za Bosnu, a za Srbiju i ostale ne znam.
Pada mi na um da ste banku jeftino dali zbog novog dila oko povrata stare štednje, ali to bi vaši već na sva zvona tako da to vjerovatno nije u igri...

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.344
По хиљадити пут.

Лоша политичка филозофија производи лошу економију.

Прво пуч, па нови радни, управљачки и својински односи.

Са старим људима (децом комунизма) нема промена !

Ово је 4 извргнута република све горег фолирања .

nebanesc

Aktivan član
Poruka
1.886
Komercijalna banka je krš od banke! Osoblje koje tamo radi je nekvalifikovano, neljubazno i ružno kao da su izašli iz nekog skojevskog komiteta... Muka me je uhvatila i zato sam napustio tu banku i prešao i Intesu... Preporodio sam se! Zato treba slaviti njenu prodaju a ne kukumavčiti, jer smo uvalili Ljubljanskoj banki jednu komunističku lešinu sa naduvanim stomakom, htedoh reći profitom!

Darth Vader

Poznat
Poruka
7.780
Komercijalna banka je krš od banke! Osoblje koje tamo radi je nekvalifikovano, neljubazno i ružno kao da su izašli iz nekog skojevskog komiteta... Muka me je uhvatila i zato sam napustio tu banku i prešao i Intesu... Preporodio sam se! Zato treba slaviti njenu prodaju a ne kukumavčiti, jer smo uvalili Ljubljanskoj banki jednu komunističku lešinu sa naduvanim stomakom, htedoh reći profitom!
Koliko imaš godina?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.