Komentatori!! - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Najbolji komentatori su na BHT 1. Ima ih 3 (Velid Spaho, Zoran Šuko i Igor Kristić). Ne zna se koji je bolji od kog, cisti profesionalizam, uzive te pravo u utakmicu, gomilu zanimljivih prica imaju, ali ne pretjeruju.

Ne svidjaju mi se oni pederkasti komentatori na RTS. Isto da prenose Fashion Week ili Gay paradu.

Ima onaj neki na OBN, teski debil. Glup je ko noc! Samo nesto mlati, ko hoce da ispadne duhovit, ali je uzasno dosadan.

Ne svidja mi se ni onaj neki sa Federalne televizije, ima glas ko neki okoreli gusar.
 
Najbolji komentatori su na BHT 1. Ima ih 3 (Velid Spaho, Zoran Šuko i Igor Kristić). Ne zna se koji je bolji od kog, cisti profesionalizam, uzive te pravo u utakmicu, gomilu zanimljivih prica imaju, ali ne pretjeruju.

Ne svidjaju mi se oni pederkasti komentatori na RTS. Isto da prenose Fashion Week ili Gay paradu.

Ima onaj neki na OBN, teski debil. Glup je ko noc! Samo nesto mlati, ko hoce da ispadne duhovit, ali je uzasno dosadan.

Ne svidja mi se ni onaj neki sa Federalne televizije, ima glas ko neki okoreli gusar.

To je najjaci komentator na ovim prostorima definitivno. Rijec je o Marjanu Mijailovicu. ;)
Vidi se da covjek srcem komentarise, uz to je i prepun informacija. ;)

Pa ovi Srbi bi trebali znati o kome je rijec, on je radio na Sport Klubu dok ga nisu otjerali.

 
Poslednja izmena:
Najbolji komentatori su na BHT 1. Ima ih 3 (Velid Spaho, Zoran Šuko i Igor Kristić). Ne zna se koji je bolji od kog, cisti profesionalizam, uzive te pravo u utakmicu, gomilu zanimljivih prica imaju, ali ne pretjeruju.

Ne svidjaju mi se oni pederkasti komentatori na RTS. Isto da prenose Fashion Week ili Gay paradu.

Ima onaj neki na OBN, teski debil. Glup je ko noc! Samo nesto mlati, ko hoce da ispadne duhovit, ali je uzasno dosadan.

Ne svidja mi se ni onaj neki sa Federalne televizije, ima glas ko neki okoreli gusar.

Joj nemoj mi Zorana Šuka :lol:. Isto kao da si dao mašini da komentariše. Onako, baš bezličan lik. Jes da mi je sugrađanin, ali svejedno :D

Što se komentatora tiče nijedan sa naših prostora ne može ni prismrdeti jednom prosečnom engleskom komentatoru. To su ljudi koji ne samo da uspevaju da animiraju utakmicu, već im je analiza sjajna. U trenutku objasne svaki važniji segment akcije i ubrzo nađu krivca ili junaka u toj akciji. Oni su ljudi koji žive u svetu fudbala, koji znaju kako timovi dišu, kako treneri misle, i uopšte sve oko jednog tima ili lige.
U poređenju sa njima, naši su amateri, kao što i jesu.
 
Ma kakav Marjan Mijailovic. Covek je toliko iritantan da je to neverovatno. Kad bude korner on pada u trans kao da je dobio sedmicu na lotou. Ne daj boze da padne gol cini mi se da u tom trenutku lomi ceo studio palicom za bejzbol od uzbudjenja. Zbog njega sam prestao da gledam cvajku. Kad bi bio malo manja paljevina mozda bi i mogao da ga slusam ali brate on ne da preteruje nego se dernja cim neko predje na protivnicku polovinu.
 
Ma kakav Marjan Mijailovic. Covek je toliko iritantan da je to neverovatno. Kad bude korner on pada u trans kao da je dobio sedmicu na lotou. Ne daj boze da padne gol cini mi se da u tom trenutku lomi ceo studio palicom za bejzbol od uzbudjenja. Zbog njega sam prestao da gledam cvajku. Kad bi bio malo manja paljevina mozda bi i mogao da ga slusam ali brate on ne da preteruje nego se dernja cim neko predje na protivnicku polovinu.

:hahaha::hahaha:
Pa ok, tu imas pravo, da je previse glasan, al ***, ne valja ni kad komentator suti, i ponekad se sjeti da sta kaze.
 

Back
Top