Quantcast

Komentatori!!

admiral1

Iskusan
Poruka
5.116
ACA STOJANOVIC NAJVECI KRALJ!!!!!
Strajnic ne da smara nego ubija.....
Ovaj mijailovic kako vec nije covek normalan vice ko blesav zbog dobrog prijema,nula je
KAkave uvode pravi aca stojanovic to je neverovatno!!!!LEGENDA
milojko pantic je obican kafanski majstor,oseca se da datira iz komunistickog perioda

admiral1

Iskusan
Poruka
5.116
Stojanovic postaje sve dosadniji i dosadniji sa svojim pricicama
dosadan je onima koji su navikli na klasicne moljce od komentatora koji nemaju sta da kazu,a ovaj prica,pogledaj kakv mu je vokabular,a ne ko ovim konjima ne znaju ni imena igraca.....
sta biste vi da kaze ko igra i na kraju rezultat,sta fali statistici ima ne btinih stvari,ali ima i jako interesantnih prica
COVEK JE KRALJ!!!!!!
"namestio stopalo"-pa sta mogo je i kolenom da sutira i glavom i tukijem

HYPE

Domaćin
Poruka
4.233
Ja koliko sam cuo jos iz igrackih dana Olivera svi nasi komentatori su ga nazivali Birof.
Apsolutno tacno, problem je sto vecina nasih komentatora (pogotovo oni koji su u to vreme bili komentatori) ne zna pravilan izgovor vaznijih svetskih jezika (sto je po mom misljenju za komentarisanje inostranih liga i svetskog prvenstva nedopustivo)

Gax

Domaćin
Poruka
3.098
Komentatori nikad gori, ne znam zašto RTS nije uzeo neke koji se razumeju u fudbal...
Aca Moron, sam je rekao da se ponekad sebe stidi, iznosi nepotrebne informacije, ne razume se u fudbal...u početku je bio malo zanimljiv, al' sad ga pretera...
Predrag Strajnić, nije mi bio loš, al' greši čovek, na utakmici Holandija - Urugvaj pet puta je ponovio kako Kavani igra u Laciju, a on se poslednje tri godine nije pomerio iz Palerma.
Vlada Mijaljević - no comment.
Krivokapić - no comment.