Quantcast

komentari na ovo sto vidite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Ова мачка бебана види као храну, а то што га "милује" по глави је реакција на његово махање рукама...
Чак га је у једном тренутку и лизнула да види је л укусан... :lol:
ti skroz uprska sa svojim komentarom

imam machku i mogu ti reci kad sam najnervoznija ona kao da to osjeti stalno zamnom hoda i hotje da se mazi

jednoch sam plakala na sofi a ona non stop u krilo ja je sklonim ona opet uskache

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
ti skroz uprska sa svojim komentarom

imam machku i mogu ti reci kad sam najnervoznija ona kao da to osjeti stalno zamnom hoda i hotje da se mazi

jednoch sam plakala na sofi a ona non stop u krilo ja je sklonim ona opet uskache
Па, ако имаш мачку, онда ти је јасно да се она овде игра, а не да га мази.
Да је препознала његову нервозу легла би поред њега, грејала га и прела...
Ја сам у животу имао више мачака и знам о чему причам...
У једном периоду чак 6 у исто време...
Звали су ме Коштуница... :)

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Paranormalna, sada će modovi da ti "šutnu" temu, što reče kolega, miSim da si je na pogrešno mesto postavila, ali gledajte ljudi taj instinkt kod živuljkica. Znači, neverovatno. :) A, mačka je najbolja, kada pri kraju klipa, pogleda u snimatelja, a pogled u okicama kao da joj govori: "A, šta kažete? Jel sam Vam rekla, da ja to mogu, jel moj "posao" sada gotov? " :) Jao, Paranormalna, lucidna si skroz :) ; gde nadješ uvek ovakve klipove? :) ♥

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.