Komemoracija u Gruborima za civilne žrtve rata a kojoj prisustvuje djelovi vlade Hrvatske,predstvanici srpske manjine.

Лажеш пашче усташко!
Ја из Војводине знам за то. То је као нека јавна тајна о којој се не говори,али сви знамо за то.
Ако се потрудиш, пронаћи ћеш на интернету довољно чланака домаћих невладиних организација о томе.
 
Ја из Војводине знам за то. То је као нека јавна тајна о којој се не говори,али сви знамо за то.
Ако се потрудиш, пронаћи ћеш на интернету довољно чланака домаћих невладиних организација о томе.

Ти си Војводину видио сам на екрану.
 
U povodu današnje komemoracije oglasio se i Hrvoje Zekanović u ime Hrvatskih suverenista: "Smatramo da je bilo kakvo izjednačavanje žrtve i agresora neprihvatljivo, a svaka relativizacija događanja vezanih uz Domovinski rat ne pridonosi normalizaciji odnosa. Svi oni koji žele normalizaciju odnosa između Hrvatske i Srbije te normalizaciju odnosa između Hrvata i srpske nacionalne manjine moraju znati da do istinske pomirbe može doći tek onda kada agresor konačno prizna da je bio agresor. Kada bi SDSS koji je predstavnik jednog dijela srpske nacionalne manjine konačno jasno i nedvosmisleno priznao povijesnu istinu da su dijelovi Hrvatske bili okupirani i da su pripadnici te nacionalne manjine htjeli uništiti državu Hrvatsku, sigurni smo da bi to bio prvi veliki korak".

Što da činimo mi koje izbole qhurac za "normalizaciju" odnosa Srbije i Hrvatske?
 
Поред протеривања било је и убистава целих породица по Војводини од стране разних партијских војски и Крајишника из Хрватске.
То се пречутује у медијима код нас.

Na primer, gde, i koga?
 
O ******, čovik piše ćirilicom, klanja se svetom Savi i sl i opet je ustaša? Kolika sam tek ja ustaša koji ne činim te stvari?

Ти си Хрват и то не кријеш, а он је Хрват који глуми Србина из Војводине. Џаба му је што пише Ћирилицом кад су му ставови усташки, а и понекад му се омакне неки кроатизам.
 
Ја из Војводине знам за то. То је као нека јавна тајна о којој се не говори,али сви знамо за то.
Ако се потрудиш, пронаћи ћеш на интернету довољно чланака домаћих невладиних организација о томе.
A koliko god da se potrudiš, NEĆEŠ na internetu naći 'proterane' Hrvate iz Vojvodine koji žele da se vrate na 'svoja' ognjišta jer je sada njihova MENJANA imovina u HRVATSKOJ! :zcepanje: :zcepanje:
 
Комеморација има разних, у овој новој творевини званој неовисна репУблика Хрватска су увели праксу комеморација доказаним зликовцима и усташким кољачима, тако имамо комеморацију страдалим усташама у Блајбургу, а недавно смо имали комеморацију поводом годишњице партизанског напада на Дјечји дом за ратну сирочад у Јастребарском. И то говори да у том земљи имамо један болестан амбијент гдје се све агресивније врши ревитализација усташтва и усташке идеологије.

У таквом болесном амбијенту дођемо у ситуацију да је необично да се уопште одржи комеморација страдалим српским цивилима, оно што би у било којој средини, земљи требало бити нешто најнормалније.
Па још ако на тој комеморација страдалим цивилима дођу представници владе што би такође требало бити нешто најнормалније, у земљи коју лијепом њиховом воле звати то користе као доказ како они ето уважавају, поштују српске жртве. Истина, поштују, када се остварила усташка водиља и касније водиља кривоустог и број Срба пао испод "прихватљивих" 4%.
И ту показују бестидност и стављају у раван са прославом злочиначке акције "Олуја" и погрома над српским народом, па ето на тој морбидној прослави бјеше један несрећни Србин, а ето као овдје дошли представници хрватске владе. Па је то као доказ нормализације и побољшања односа.
Јес', ал ако би се правили мутавим, комеморација цивилним жртвама и прослава злочина никако не могу бити исто. Но у једном болесном амбијенту гдје је ревитализована усташка идеологија успоставила изопачен систем вриједности, то и не могу разумјети.
 
Zoki:
"Užas izazova ubojstvo ovih 6 starih i nedužnih ljudi"

A Grk iig je iz toga uspio zaključiti da:
"nije problem što su pravoslavci starci ubijeni na vlastitom pragu već se oni pozivaju na taj zločin kao međunarodnu štetu hrvatskoj"

Dosta retardiran zaključak
Ti si ih ubio ustašo!
 
Комеморација има разних, у овој новој творевини званој неовисна репУблика Хрватска су увели праксу комеморација доказаним зликовцима и усташким кољачима, тако имамо комеморацију страдалим усташама у Блајбургу, а недавно смо имали комеморацију поводом годишњице партизанског напада на Дјечји дом за ратну сирочад у Јастребарском. И то говори да у том земљи имамо један болестан амбијент гдје се све агресивније врши ревитализација усташтва и усташке идеологије.

У таквом болесном амбијенту дођемо у ситуацију да је необично да се уопште одржи комеморација страдалим српским цивилима, оно што би у било којој средини, земљи требало бити нешто најнормалније.
Па још ако на тој комеморација страдалим цивилима дођу представници владе што би такође требало бити нешто најнормалније, у земљи коју лијепом њиховом воле звати то користе као доказ како они ето уважавају, поштују српске жртве. Истина, поштују, када се остварила усташка водиља и касније водиља кривоустог и број Срба пао испод "прихватљивих" 4%.
И ту показују бестидност и стављају у раван са прославом злочиначке акције "Олуја" и погрома над српским народом, па ето на тој морбидној прослави бјеше један несрећни Србин, а ето као овдје дошли представници хрватске владе. Па је то као доказ нормализације и побољшања односа.
Јес', ал ако би се правили мутавим, комеморација цивилним жртвама и прослава злочина никако не могу бити исто. Но у једном болесном амбијенту гдје је ревитализована усташка идеологија успоставила изопачен систем вриједности, то и не могу разумјети.
Pa gle, za to vrijeme u tvojoj tvorevini zvanoj nezavisna Republika Srbija imaš na vlasti deklariranog četnika, ratnog huškača koji je tupavom narodu 95-te obećavao kako Glina nikada neće biti Hrvatska.
Tako da moram priznati da je potpuno irelevantno očekivati poboljšanje odnosa sa Srbijom, dapače, ja sam za upravo suprotan smjer. Npr, za početak, službeno zabraniti ulaz u RH svakom srpskom političaru koji se prema RH ne odnosi s dužnim poštovanjem. Jednostavno javno objaviš popis osoba koje su "persone non grata".
 
Pa gle, za to vrijeme u tvojoj tvorevini zvanoj nezavisna Republika Srbija ....
Немаш ти појма која је моја република.
.....imaš na vlasti deklariranog četnika....
Ако "нишаниш" Вучића, а нема кога другог, промашио си, никад се није декларисао четником, превише читаш хрватске портале за брзу индоктронацију малоумних грла. Не веруј сваку.
Npr, za početak, službeno zabraniti ulaz u RH svakom srpskom političaru koji se prema RH ne odnosi s dužnim poštovanjem. Jednostavno javno objaviš popis osoba koje su "persone non grata".
Које инфантилно поимање. У Хрватској могу ухапсити или загорчати живот неком несрећнику, Србину којег пут ту одведе. Да би забранили улазак било ком политичару, не питају се политичке креатуре у лијепој њиховој, или вашој ако пишеш из те творевине, већ озбиљнији играчи, који ће одлучити хоће ли и колико пустити своје хрватске љубимце са ланца или ће мало притегнути ланац.
 
Nije dobro piti loš alkohol.
Moj savjet je da ne piješ toliko često, ali si priušti neko lvalitetnije piće
Teško da je i od alkohola, ti je neka urodjena degeneracija!! Znam da je to većini na ovom forumu teško povirovati ali nisu svi u Hrvatskoj " povampirene ustaše" koji pozdravljaju zločin nad starcima.
 
Pa gle, za to vrijeme u tvojoj tvorevini zvanoj nezavisna Republika Srbija imaš na vlasti deklariranog četnika, ratnog huškača koji je tupavom narodu 95-te obećavao kako Glina nikada neće biti Hrvatska.
Tako da moram priznati da je potpuno irelevantno očekivati poboljšanje odnosa sa Srbijom, dapače, ja sam za upravo suprotan smjer. Npr, za početak, službeno zabraniti ulaz u RH svakom srpskom političaru koji se prema RH ne odnosi s dužnim poštovanjem. Jednostavno javno objaviš popis osoba koje su "persone non grata".
Svakom Srbinu ko se sa poštovanjem odnosi prema na genocidu nastaloj NDH treba doživotno zabraniti boravak u Srbiji.
Isto tako, svakom Hrvatu koji na koljenima ne moli za oprost za sve zločine počinjene nad Srbima, zabraniti ulazak u Srbiju i Republiku Srpsku dok to ne učini u Jasenovcu, na Pakračkoj poljani i svim drugim mjestima hrvatskih zločina. Nakon sto to učini, mora poljubiti zastavu Srbije, i 100 puta na ekavici ponoviti "Živela Srbija", i ćirilicom se potpisati na vlastitu izjavu da su Srbi jedine žrtve rata, a Hrvati agresori.
 
Svakom Srbinu ko se sa poštovanjem odnosi prema na genocidu nastaloj NDH treba doživotno zabraniti boravak u Srbiji.
Isto tako, svakom Hrvatu koji na koljenima ne moli za oprost za sve zločine počinjene nad Srbima, zabraniti ulazak u Srbiju i Republiku Srpsku dok to ne učini u Jasenovcu, na Pakračkoj poljani i svim drugim mjestima hrvatskih zločina. Nakon sto to učini, mora poljubiti zastavu Srbije, i 100 puta na ekavici ponoviti "Živela Srbija", i ćirilicom se potpisati na vlastitu izjavu da su Srbi jedine žrtve rata, a Hrvati agresori.
Ja se s tobom slažem, Hrvati u Srbiji nisu poželjni.
 
Hrvatska je pokazala dobru volju, nek sad učini isto i Srbija. Evo nek Vučić sad ove jeseni pošalje svog izaslanika npr u Voćin koji će iskazati svoje žaljenje radi tragičnih događaja iz 1991-e u tom selu.
Ili bolje ne, čemu? Pa to što radi RH ne čini zato da pokaže dobru volju Srbiji, koga briga što Srbija misli o RH?
 
Ili bolje ne, čemu? Pa to što radi RH ne čini zato da pokaže dobru volju Srbiji, koga briga što Srbija misli o RH?
Odlično! Shvatio si da 'ko hebe Beograd'! Još samo da shvatiš da VAM je tako bilo i u doba Titove Jugoslavije! Ali VAM tada Brisel nije smeo ni da prismrdi!!! :zcepanje::zcepanje:
 
Svakom Srbinu ko se sa poštovanjem odnosi prema na genocidu nastaloj NDH treba doživotno zabraniti boravak u Srbiji.
Isto tako, svakom Hrvatu koji na koljenima ne moli za oprost za sve zločine počinjene nad Srbima, zabraniti ulazak u Srbiju i Republiku Srpsku dok to ne učini u Jasenovcu, na Pakračkoj poljani i svim drugim mjestima hrvatskih zločina. Nakon sto to učini, mora poljubiti zastavu Srbije, i 100 puta na ekavici ponoviti "Živela Srbija", i ćirilicom se potpisati na vlastitu izjavu da su Srbi jedine žrtve rata, a Hrvati agresori.
Ako je NDH nastala na genocidu, onda je Titova Jugoslavija nastala na još većem genocidu! :zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top