Kome prijaviti maloletničku prostituciju u Pančevu? Policiji koja ne radi svoj posao?

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
U jednoj od najprometnijih ulica u Pančevu (neću da kažem tačnu lokaciju, da ne bi nekom palo na pamet da ih nađe i koristi njihove "usluge"), od skora, svako veče 3-4 romkinje ordiniraju. Po mojoj proceni samo jedna je punoletna (sumnjam), ove ostale su maloletne (otprilike 14-16 godina). Čuo sam da imaju makroa i da su ih ljudi već prijavljivali, ali one su i dalje tu. Svako veče prolazim tuda i mogu se uveriti da policija očito ne radi svoj posao.
Kako prođe neki auto, one "daju znak" dizanjem noge. Vidim auta im staju, ulaze u kola. Koliko vidim, mušterije su im uglavnom iz Beograda (vidim po tablicama. Inače iz te ulice ide glavni put za Beograd).
Ja sam baš prošao sa strane ulice gde ordiniraju, čisto da im vidim i upamtim face.
Ono je tuga! Baš sam se sk-enjao :zroll:! Vidi im se u očima da su na silu tu, da ih maltretiraju a možda i tuku, da su zlostavljane, zabrinute, da im se to što rade ni malo ne dopada, da nisu svojom voljom tu.
To su devojčice i devojke koje imaju pravo na normalan život! Niko nema pravo da ih prisiljava na bilo šta!!! Kakvo je ovo društvo koje nemo gleda kako se iskorišćavaju i zlostavljaju maloletnici?!

U jednom momentu mi je čak palo na pamet da stavim ozvučenje i kamerice u kola, pa sa drugarom da pokupim jednu od njih, da je detaljno ispitamo o njenom makrou, da sve to snimimo i okačimo na net (youtube) i da je odvedem u pančevački SUP. Ali od te glupe ideje sam brzo odustao, da nebi jedna od tih devojaka ispaštala od strane makroa u budućnosti.

Kome prijaviti ovaj zločin? Policiji?Radi li policija u ovoj zemlji šta, ili samo pije kafu? Mislim se da ipak prijavim policiji, pa ako policija ne reaguje, onda da obavestim medije.
 
Poslednja izmena:
U jednoj od najprometnijih ulica u Pančevu (neću da kažem tačnu lokaciju, da ne bi nekom palo na pamet da ih nađe i koristi njihove "usluge"), od skora, svako veče 3-4 romkinje ordiniraju. Po mojoj proceni samo jedna je punoletna (sumnjam), ove ostale su maloletne (otprilike 14-16 godina). Čuo sam da imaju makroa i da su ih ljudi već prijavljivali, ali one su i dalje tu. Svako veče prolazim tuda i mogu se uveriti da policija očito ne radi svoj posao.
Kako prođe neki auto, one "daju znak" dizanjem noge. Vidim auta im staju, ulaze u kola. Koliko vidim, mušterije su im uglavnom iz Beograda (vidim po tablicama. Inače iz te ulice ide glavni put za Beograd).
Ja sam baš prošao sa strane ulice gde ordiniraju, čisto da im vidim i upamtim face.
Ono je tuga! Baš sam se sk-enjao :zroll:! Vidi im se u očima da su na silu tu, da ih maltretiraju a možda i tuku, da su zlostavljane, zabrinute, da im se to što rade ni malo ne dopada, da nisu svojom voljom tu.
To su devojčice i devojke koje imaju pravo na normalan život! Niko nema pravo da ih prisiljava na bilo šta!!! Kakvo je ovo društvo koje nemo gleda kako se iskorišćavaju i zlostavljaju maloletnici?!

U jednom momentu mi je čak palo na pamet da stavim ozvučenje i kamerice u kola, pa sa drugarom da pokupim jednu od njih, da je detaljno ispitamo o njenom makrou, da sve to snimimo i okačimo na net (youtube) i da je odvedem u pančevački SUP. Ali od te glupe ideje sam brzo odustao, da nebi jedna od tih devojaka ispaštala od strane makroa u budućnosti.

Kome prijaviti ovaj zločin? Policiji?Radi li policija u ovoj zemlji šta, ili samo pije kafu? Mislim se da ipak prijavim policiji, pa ako policija ne reaguje, onda da obavestim medije.

Nisi mi najzanimljivije napisao. Jesu li čemu da znam dali da navratim u Pančevo ili ne.z:mrgreen:
 
U jednoj od najprometnijih ulica u Pančevu (neću da kažem tačnu lokaciju, da ne bi nekom palo na pamet da ih nađe i koristi njihove "usluge"), od skora, svako veče 3-4 romkinje ordiniraju. Po mojoj proceni samo jedna je punoletna (sumnjam), ove ostale su maloletne (otprilike 14-16 godina). Čuo sam da imaju makroa i da su ih ljudi već prijavljivali, ali one su i dalje tu. Svako veče prolazim tuda i mogu se uveriti da policija očito ne radi svoj posao.
Kako prođe neki auto, one "daju znak" dizanjem noge. Vidim auta im staju, ulaze u kola. Koliko vidim, mušterije su im uglavnom iz Beograda (vidim po tablicama. Inače iz te ulice ide glavni put za Beograd).
Ja sam baš prošao sa strane ulice gde ordiniraju, čisto da im vidim i upamtim face.
Ono je tuga! Baš sam se sk-enjao :zroll:! Vidi im se u očima da su na silu tu, da ih maltretiraju a možda i tuku, da su zlostavljane, zabrinute, da im se to što rade ni malo ne dopada, da nisu svojom voljom tu.
To su devojčice i devojke koje imaju pravo na normalan život! Niko nema pravo da ih prisiljava na bilo šta!!! Kakvo je ovo društvo koje nemo gleda kako se iskorišćavaju i zlostavljaju maloletnici?!

U jednom momentu mi je čak palo na pamet da stavim ozvučenje i kamerice u kola, pa sa drugarom da pokupim jednu od njih, da je detaljno ispitamo o njenom makrou, da sve to snimimo i okačimo na net (youtube) i da je odvedem u pančevački SUP. Ali od te glupe ideje sam brzo odustao, da nebi jedna od tih devojaka ispaštala od strane makroa u budućnosti.

Kome prijaviti ovaj zločin? Policiji?Radi li policija u ovoj zemlji šta, ili samo pije kafu? Mislim se da ipak prijavim policiji, pa ako policija ne reaguje, onda da obavestim medije.

cigansko dzubre... ovako barem imaju neku namenu,i ima neke "koristi" od njih..
jos da je dzaba :mrgreen:
 
kome smeta prostitucija?Neko ko ne moze da nadje zensko,neka plati.
Vise mi smetaju udate domacice koje sa redovno svaleraju,kao i one sa slobodne sa ozenjenim tipovima.
viva la prostitution

Ovde se radi o maloletnim devojčicama (I sam ih viđam u Pančevu), koje su vrlo verovatno prisilno u tom poslu. Tužno i žalosno, bitno da su uveli Komunalnu policiju.
 
Ovde se radi o maloletnim devojčicama (I sam ih viđam u Pančevu), koje su vrlo verovatno prisilno u tom poslu. Tužno i žalosno, bitno da su uveli Komunalnu policiju.

pa dobro ,nemojte biti klijentela i resen problem.Nema potraznje nema ni usluga.Novine su pune naslova o porodicnom nasilju i podvodjenu maloletnica, cak i od strane rodbine.Toliko ima gorih primera da dve do tri romkinje koje tezgare na ulici su kap u moru.
 
I posle mi kažu da Srbija nije šovinističko društvo ;) Dakle ima pravo zapad što nas naziva nacistima i šovinistima :D Hvala ti na ovoj potvrdi, jer i ja govorim da je Srbija šovinistička republika. ;)

ma dobro, ti si budala pa Srbija ipak nije zemlja budalasa.Kao sto nas i citav "Zapad" ne smatra budalama zbog tebe i par slicnih
Ima par freekova koji se pale na sovinizam i rasizam ali to ne znaci da je Srbija sovinisticka i rasisticka,naprotiv
 
U jednoj od najprometnijih ulica u Pančevu (neću da kažem tačnu lokaciju, da ne bi nekom palo na pamet da ih nađe i koristi njihove "usluge"), od skora, svako veče 3-4 romkinje ordiniraju. Po mojoj proceni samo jedna je punoletna (sumnjam), ove ostale su maloletne (otprilike 14-16 godina). Čuo sam da imaju makroa i da su ih ljudi već prijavljivali, ali one su i dalje tu. Svako veče prolazim tuda i mogu se uveriti da policija očito ne radi svoj posao.
Kako prođe neki auto, one "daju znak" dizanjem noge. Vidim auta im staju, ulaze u kola. Koliko vidim, mušterije su im uglavnom iz Beograda (vidim po tablicama. Inače iz te ulice ide glavni put za Beograd).
Ja sam baš prošao sa strane ulice gde ordiniraju, čisto da im vidim i upamtim face.
Ono je tuga! Baš sam se sk-enjao :zroll:! Vidi im se u očima da su na silu tu, da ih maltretiraju a možda i tuku, da su zlostavljane, zabrinute, da im se to što rade ni malo ne dopada, da nisu svojom voljom tu.
To su devojčice i devojke koje imaju pravo na normalan život! Niko nema pravo da ih prisiljava na bilo šta!!! Kakvo je ovo društvo koje nemo gleda kako se iskorišćavaju i zlostavljaju maloletnici?!

U jednom momentu mi je čak palo na pamet da stavim ozvučenje i kamerice u kola, pa sa drugarom da pokupim jednu od njih, da je detaljno ispitamo o njenom makrou, da sve to snimimo i okačimo na net (youtube) i da je odvedem u pančevački SUP. Ali od te glupe ideje sam brzo odustao, da nebi jedna od tih devojaka ispaštala od strane makroa u budućnosti.

Kome prijaviti ovaj zločin? Policiji?Radi li policija u ovoj zemlji šta, ili samo pije kafu? Mislim se da ipak prijavim policiji, pa ako policija ne reaguje, onda da obavestim medije
.

Policija gleda FARMU!
Pre par meseci sam zbog toga jer "naša" policija ne reaguje na pozive, posle ponoći u besu otišla u SUP sa filmovima koje sam snimila telefonom da im dočaram ono zbog čega ih skoro svaku noć zovem a oni neće da dođu (kreteni koji loču, urlaju, igraju fudbal i košarku do 3 ujutro (leti i duže)).
Ušla sam u zgradu nit me ko (od dvojice koji su bili ispred) pitao Ko sam? Šta hoću?Prošla sam CELO PRIZEMLJE (u kom se inače kako mi je drug kasnije rek'o nalazi i deo u koji trpaju one pijandure na trežnjenje), čujem od nekud zvuk toki-voki-ja ja od sobe do sobe i na kraju hodnika ulazim u jednu veliku prostoriju a njih dvojica ili trojica (ne mogu da se setim) i jedna ženska sede i gledaju farmu na velikom TV-u
I neću sebi oprostiti što nisam to snimila pa da pustim na yT.
Koja bre policija? Mi nemamo policiju osim kad treba da dođu da *rkaju u one pištaljke i prave kolaps u saobraćaju u centru grada kad treba da prođu neka *ovna u AUDIju, BMW-u, mečki...
S*rem nam se na policiju!
Ni jedna državna služba ne radi svoj pos'o (barem ne propisno i savesno)

Strašno. Važno da policija kažnjava za pušenje ili za nenošenje kacige za vreme vožnje na motociklima.
A šta nije u redu po tom pitanju (kada bi to stvarno bilo tako - a nije)? Što je neko dužan tebe da nosi na duši jer si izginuo i polomio glavudžu?
 
Poslednja izmena:
Kome prijaviti ovaj zločin? Policiji?Radi li policija u ovoj zemlji šta, ili samo pije kafu? Mislim se da ipak prijavim policiji, pa ako policija ne reaguje, onda da obavestim medije.

e svi mi koji smo ikada prolazili kod hotela Tamis u pancevu,i svi koji zive u pancevu i okolini znaju da se tamo okupljaju kurave.vecinom maloletne i gancare.
i ti sada mislis da to prijavis policiji?
ja tvrdim da je nasa policija nesposobna i ne efikasna ali cak i oni znaju za to ;)
a stavise desavalo se da ih strpaju u maricu i posle 2 sata vrate nazad.
parkirali se negde i ogrebali se za dzabaka.tako to ide
 

Back
Top