Kome je teže posle raskida veze - ženi ili muškarcu?

Жена не може да развија динамичке односе ако кочи код мушкарца развој личности.

mislim da se ta konstatacija odnosi na oba partnera. Svaki razvoj i individualnost u bilo kojem odnosu je potpuno prirodna stvar. Nema nista gore od stagnacije i rutine
 
U zavisnosti kakva je njegova licnost tako ce ga i pratiti. Ako je sirovina koja vodi sa moranjem naravno da ga nece pratiti svojim voljom i da ce ga kociti. Ko pa kaze da on mora da je uvek u pravu..


Ima razlike, pokornost dolazi iz moranja, straha, poslusnost iz ljubavi, kad govorimo o braku.
Личност мора да напредује да би била у праву.

Опет покушаваш Соровштину да протураш као нека невладина баба у цивилно друштво Крстарица Декадент.

Покорност долази из неморала и неспособности покореног

mislim da se ta konstatacija odnosi na oba partnera. Svaki razvoj i individualnost u bilo kojem odnosu je potpuno prirodna stvar. Nema nista gore od stagnacije i rutine
Оба морају да напредују.

Рекох динамична култура односа
 
Kako i da se oporave kad izgube ličnu kućnu pomoćnicu eno i na onoj aktuelnoj temi danas čitali smo muške komentare tipa ćuti plivaj dok ti kuva pere boli te uvo.. :dash:
to spremno pola života da provede u ladnoći sa osobom koja je trebalo da bude srodna duša, najbolji prijatelj, ljubavnik.. sve
Svesno pristaju na isprazan život.. duša prazna, srce hladno.. oboje nezadovoljni i onda kad žena kaže koji k.... više ovo je sadomazohizam nićemu ne vodi osim sve dubljem dnu ajmo svako na svoju stranu oboje imamo prava da budemo srećni itd itd onda se on tu nešto skenja... svašta..
Navika je čudo
Toga ima samo u brakovima, sve zbog dece. Ovde govorimo o vezama.

Gledajući sebe i ljude oko sebe odavno sam zaključio da samo muškarci vole, kod žena je sve proračun i interes, čim naiđe bolja ponuda odu one.
 
Личност мора да напредује да би била у праву.

Опет покушаваш Соровштину да протураш као нека невладина баба у цивилно друштво Крстарица Декадент.

Покорност долази из неморала и неспособности покореног


Оба морају да напредују.

Рекох динамична култура односа

Da me malo bolje poznajes video bi koliko gresis sto me povezujes sa sarenima i svim tim NV Organizacijama koje manipulisu mladima, ja nisam deo grupacije koja je njihov target, naprotiv.
Ovo sto “proturam” podavno sam cula na jednom predavanju Vladete Jerotica koji je i sam imao “staromodno” shvatanje musko zenskih odnosa i ja se slazem sa njim.
 
Da me malo bolje poznajes video bi koliko gresis sto me povezujes sa sarenima i svim tim NV Organizacijama koje manipulisu mladima, ja nisam deo grupacije koja je njihov target, naprotiv.
Ovo sto “proturam” podavno sam cula na jednom predavanju Vladete Jerotica koji je i sam imao “staromodno” shvatanje musko zenskih odnosa i ja se slazem sa njim.
Онда одбаци тај нво неоговор.

Ако ниси под тим утицајима кенсел-културе
 
Toga ima samo u brakovima, sve zbog dece. Ovde govorimo o vezama.
A jes, ovde je o vezama pod uticajem sam one teme.. Al svejedno, ni zbog dece ne treba onoliko umrtviti sebe, takav onda nikom ne trebaš.. Zato postoji razvod

Gledajući sebe i ljude oko sebe odavno sam zaključio da samo muškarci vole, kod žena je sve proračun i interes, čim naiđe bolja ponuda odu one.
Ovo nije istina.
Mislim verujem da je većina takva, i sama znam za jako puno primera, ali nemojmo generalizovati
 
A jes, ovde je o vezama pod uticajem sam one teme.. Al svejedno, ni zbog dece ne treba onoliko umrtviti sebe, takav onda nikom ne trebaš.. Zato postoji razvod


Ovo nije istina.
Mislim verujem da je većina takva, i sama znam za jako puno primera, ali nemojmo generalizovati
Ovo nije istina, mislim verujem da je istina jer znam za jako puno primera, ali ne generalizujmo jer nije istina? Izgleda da si pod još nečim sem uitiska.
 
Kada dodje do raskida veze, ne možemo generalizovati i reći, ženama je teže.. ili pak muškarcima.
Iako su žene "slabiji" pol, u mnogome su jače i stabilnije od "jačeg" pola, pa tako i u kraju veze.. mnogo puta "dokazano" da žene brže prebole raskid i manje pate za razliku od muških.
Posle kraha veze ili braka, muškarci su više pogodjeni, iznenadjeni pa i šokirani. Težak i bolan udarac na muški ego.. u većini su uvjereni da će do raskida teško doći i da su žene sklone iznova da prelaze preko nekih stvari zarad opstanka odnosa.
Ipak muškarci "ne plaču" i teško da će se nekome izjadati i tako se osloboditi negativnih emocija. Takvo emotivno stanje razorno utiče na muškarca, na njegov posao, društvene kontakte, svi su mu drugi krivi a i čašica alkohola je tada vrlo primamljiva.
Dakle, generalno nisu baš fleksibilni kao žene i teško se prilagodjavaju tim promjenama u životu. Mnogi muškarci se posle toga nisu oporavili do kraja života..

Tako nekako, gledano iz muškog ugla.. moguće da to baš i nije tako, možda je ipak ženama teže kada ostanu same.. ali, svakome je njegova bol najteža.
Naša bol je teža, a vi ste toliko zle da nam je otežavate.
 
Jednostavno pitanje ali nimalo jednostavan odgovor.
Kome je teze posle raskida, zavisi od mnogo faktora...koliko je trajalo, kakva je veza bila, koji je razlog razlaza i slicno...

Ako se postavlja pitanje u kontekstu da li brze i lakse prebole zene ili muskarci kad se ostavi osoba koju vole...
Mislim da su muskarci ti koji se teze izbore sa takvom situacijom...
Upravo zato sto se vecina njih ustrucava da pokaze osecanja ...
Zena se isplace, izvristi, izjada drugaricama i dopusti da bol izadje...
A muskarci su ti koji drze u sebi i ne priznaju da pate ni sebi ni drugima...
 
Nije NVO.. imas muske sirovine kod kojih sve ide silom, ja sam u pravu ti me prati, drugog nema, to puca.
Не капираш ти да смо се давно распали као друштво и да је сила дошла од нихилиста који су добили културни рат споља.

Само ти настави под тим спољним постмодернизмом да подржаваш атомизацију
 
Kada dodje do raskida veze, ne možemo generalizovati i reći, ženama je teže.. ili pak muškarcima.
Iako su žene "slabiji" pol, u mnogome su jače i stabilnije od "jačeg" pola, pa tako i u kraju veze.. mnogo puta "dokazano" da žene brže prebole raskid i manje pate za razliku od muških.
Posle kraha veze ili braka, muškarci su više pogodjeni, iznenadjeni pa i šokirani. Težak i bolan udarac na muški ego.. u većini su uvjereni da će do raskida teško doći i da su žene sklone iznova da prelaze preko nekih stvari zarad opstanka odnosa.
Ipak muškarci "ne plaču" i teško da će se nekome izjadati i tako se osloboditi negativnih emocija. Takvo emotivno stanje razorno utiče na muškarca, na njegov posao, društvene kontakte, svi su mu drugi krivi a i čašica alkohola je tada vrlo primamljiva.
Dakle, generalno nisu baš fleksibilni kao žene i teško se prilagodjavaju tim promjenama u životu. Mnogi muškarci se posle toga nisu oporavili do kraja života..

Tako nekako, gledano iz muškog ugla.. moguće da to baš i nije tako, možda je ipak ženama teže kada ostanu same.. ali, svakome je njegova bol najteža.
Zenama prvu sedmicu
 
to spremno pola života da provede u ladnoći sa osobom koja je trebalo da bude srodna duša, najbolji prijatelj, ljubavnik.. sve

ovo postoji a da traje decenijama i da je veza ostvarena, ne u fantaziji i preko drustvenih mreza?

ako i postoji retkost je...ako pratimo "zubor zivota" mozemo muskarce i zene menjati kao ves masine...obicno garancija traje 2 -5 god...

verujem da moze da postoji i nesto vise od tih "romanticnih" emocija i da ljudi nisu za baciti cim nam se smanji nivo nekog hormona
 
ovo postoji a da traje decenijama i da je veza ostvarena, ne u fantaziji i preko drustvenih mreza?

ako i postoji retkost je...ako pratimo "zubor zivota" mozemo muskarce i zene menjati kao ves masine...obicno garancija traje 2 -5 god...

verujem da moze da postoji i nesto vise od tih "romanticnih" emocija i da ljudi nisu za baciti cim nam se smanji nivo nekog hormona
Не разумеш процес.

Шта добијаш ако замениш палог човека за исто таквог, било да је мушкарац или да је замењена жена у питању.?

Ништа, ...зато је солирање усамљене гомиле тренд нихилизма.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim neku razliku izmedju pokornosti i poslusnosti; (karakteristicno za robove) .Zreli partneri su obicno ravnopravni
Равноправност је духовни појам, који у профаном свету позитивних прописа не може постићи једнакост.

Зато имаш јаке процесе атомизације
 
Не разумеш процес.

Шта добијаш ако замениш палог човека за исто таквог, било да је мушкарац или да је замењена жена у питању.?

Ништа, ...зато је солирање усамљене гомиле тренд нихилизма.
razumem samo imam odredjenu fizicku reakciju na to...svi smo polovni i celi u toj svojoj polovini
 
Mnogo zavisi od muskarca da li ce ga zena pratiti iz pokornosti ili poslusnosti. Ako je ovo prvo nema tu napretka ni dinamike, puca stalno ili pukne jednom zauvek.
crtani_za.jpg
 
razumem samo imam odredjenu fizicku reakciju na to...svi smo polovni i celi u toj svojoj polovini

Када стигне м.и ж. до физичке реакције, тад је касно.

Феминизам је само реакција на слабог и пропалог мушкарца још из модерне, а одавно се налазимо у постмодерни. Бар 3 генерације.

Зато су ти феми процеси добри, јер убрзавају регресију палог Човека.

Када цивилизација и култура пропада, жене својски приону на тај посао као када прихвата новог освајача.
 
Једнака права су ђавоља посла у завођењу исквареног и ослабљеног човека (антионтологија зла)

Како се буде окончавао светски процес у додели једнакости права Свет ће се распасти.

Мушкарци су прогресивизмом одавно дигли руке од традиционализма, сада жене дижу руке од регресираног мушкараца.
 

Back
Top