Kome je bila potrebna veća podrška? Sadamu ili Gadafiju?

Koga više volite?

  • Sadama Huseina živog

  • Moamera Gadafija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Zašto nije bilo podrške Iračanima od strane Srba 2003. godine kad su Amerikanci, Englezi i ostali majmuni ušli u tu zemlju da divljaju i ruše Sadamove kipove? Na kraju su ga obesili. I nikom ništa. A Sadam Husein je bio veći prijatelj Srba od Gadafija.

Što nije bilo nikakve podrške za Sadama?

Kome je bila potrebna veća podrška?

to je moje pitanje u anketi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top