- Poruka
- 2.036
Zašto nije bilo podrške Iračanima od strane Srba 2003. godine kad su Amerikanci, Englezi i ostali majmuni ušli u tu zemlju da divljaju i ruše Sadamove kipove? Na kraju su ga obesili. I nikom ništa. A Sadam Husein je bio veći prijatelj Srba od Gadafija.
Što nije bilo nikakve podrške za Sadama?
Kome je bila potrebna veća podrška?
to je moje pitanje u anketi.
Što nije bilo nikakve podrške za Sadama?
Kome je bila potrebna veća podrška?
to je moje pitanje u anketi.
Poslednja izmena: