Quantcast

Kombinacija Vodolija ( zena ), Blizanac ( muskarac ) ????:))

E

Eni

Gost
Alexandra9:
Jao, niko ti dosad nije odgovorio. Ne razumem se puno u horoskop, ali jedan prijatelj astrolog mi je napravio natalnu kartu (ja sam takodje vodolija) i rekao da mi najvise odgovaraju muskarci blizanci i device.

Iskreno ja u to ne verujem puno, ako odgovarate jedno drugom po razmisljanju i osecanjima, nece to promeniti neka natalna karta...

:D Aleksandra9,hvala puno,puno :D :D :D

V

Vodolijica

Gost
Sta da ti kazem, s obzirom da ste jedno i drugo vazdušni znaci, onda se slažete, bar tako piše u svim horoskopima koje sam ja pročitala. Vazdušni znaci unutar horoskopa kao sto su Vaga, Vodolija i Blizanci se slažu međusobno, a ujedno su u tako dobrim odnosima sa vatrenim znacima u koje spadaju Strelac, Ovan i Lav. Mada iskreno rečeno ja sam u vezi sa Bikom već četiri godine, i svi mogući horoskopi kazu da se ja i on nikako ne slazemo, da veza je totalna propast. Sa jedne strane ja sam vazdušni znak koji ne može da se smiri na jednom mjestu, i stalno bih lebdjela u vazduhu što je karakteristično za Vodolije, dok su Bikovi zemljani i pokušavaju da te prizemne pod svaku cijenu. I iskreno mnogo se volimo i ne možemo jedno bez drugoga, ali se i svađamo stalno zbog nekih beznačajnih sitnica. Što znači da mnogo znače tvoj podznak, položaj planeta, njihov uticaj i tako dalje. Ja ti želim puno sreće sa svojim Blizancem, jer kada mu upoznaš njegovu "dušu", znaš kako da se postaviš u svim stvarima bilo ljubavnim ili poslovnim. Poljubac za tebe!!!!!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.