Kombi pun migranata na novosadskom autoputu

mario80

Legenda
Poruka
61.073
Autorska tema.
Danas se vozimo novosadskim auto putem iz pravca beograda i kod skretanja za bešku pretičemo beli teretni kombi pun migranata, potonuo do zemlje a pozadi vrata otvorena 10-15cm i vire prsti koji drže vrata jedno 2-3 ruke. Vrata drže pritvorena da se ne podave unutra. Kako niko ovo ne vidi i ne čuje?!?? Gde je policija?

Autorska tema.
Danas se vozimo novosadskim auto putem iz pravca beograda i kod skretanja za bešku pretičemo beli teretni kombi pun migranata, potonuo do zemlje a pozadi vrata otvorena 10-15cm i vire prsti koji drže vrata jedno 2-3 ruke. Vrata drže pritvorena da se ne podave unutra. Kako niko ovo ne vidi i ne čuje?!?? Gde je policija?
Puni su vec zatvori tih koji voze kombije i migrante u njima.

Autorska tema.
...

Pa AVtihrist je glavni bos za trgovinu belog roblja i migranata...sam se nekidan hvalio u Mađarskoj...
Od cega se gradi Beograd na vodi nego od sverca narkotika i migranata...

...

U Dunav kod Djerdapa potrpati u drvene čamce i pustiti nizvodno.
Ionako su došli iz EU pa neka se oni iebavaju sa njima
Kim Jong Un Friend GIF

Jedna stvar je ovde neverovatna:
Dozvoljeno je/Prihvatljivo da migranti udju i prolaze kroz Srbiju a zabranjeno da ih neko preveze od tačke A do tačke B!
Znači ne švercuju ih preko granice u Srbiju da bi podvelo pod krijumčarenje ljudi.
Da li neko ko poznaje pravo može ovo da mi objasni?
Fora je da ih pasivno dave tj da im otežavaju put ništa drugo. Ako ćeš peške ok ako uđeš u bus ili voz ne može.

Fora je da ih pasivno dave tj da im otežavaju put ništa drugo. Ako ćeš peške ok ako uđeš u bus ili voz ne može.
Ma jasno je meni da ovaj režim radi šta hoće, nego me zanima kako može neko da se osudi za krijumčarenje migranata - ako migrante vozi po Srbiji! Kako sud može da osudi za takvo delo i po kom osnovu ako migrante puste da udju u Srbiju i policija gleda kako slobodno šetaju?

Jedna stvar je ovde neverovatna:
Dozvoljeno je/Prihvatljivo da migranti udju i prolaze kroz Srbiju a zabranjeno da ih neko preveze od tačke A do tačke B!
Znači ne švercuju ih preko granice u Srbiju da bi podvelo pod krijumčarenje ljudi.
Da li neko ko poznaje pravo može ovo da mi objasni?
Ja samo znam da su mnoge koji imaju kombije vrbovali ti koji rade sa migrantima.Dobro placaju da se prevezu u Madjarsku i Hrvatsku,ali ako te uhvate oni nemaju nista s tim.T.j. ne smeju da kazu ko im je nabavio migrante za prevoz.Te kombije obicno imaju ljudi koji imaju manje prodavnice i sluze im za nabavku robe za tu prodavnicu.Mnogo njih je u mom kraju i okolini zavrsilo u zatvoru.Poznajem neke koji su ostali u Sloveniji i ne smeju da se vrate u Srbiju.Svi razmisljaju o dobroj zaradi,a o posledicama niko.Propast,koliko smo postali trkaci za lakom parom.

Autorska tema.
Jedan za volanom kombija, a još jedan u civilnom autu oko 100m ispred.

Back