„Komandosi" seku struju

E taj slucaj potrosnje ko da je prikopcana cela zgrada je imala moja majka koja je mesecima boravila u inostranstvu, radio samo zamrzivac u kuci a racuni astronomski.
Cak smo mislili da nam se neko ilegalno prikopcao ali nigde nismo pronasli dokaz za to.
Sve u svemu moja majka je morala sve da plati jer su joj isekli struju plus kaznu za ponvno ukljucenje.
Kad se zalila prebacili su to na kvar na brojilu iako je ovo bilo ispravno al su oni imali crno na belo nenormalnu potrosnju struje i ona je morala platiti.
I kako se zastiti od te zloupotrebe, to sto EPS radi je teski kriminal i pljacka.
 
monteri 2x 120000
obezbedjenje 2x 90000
pravnik 1x140000
___________
540 000
malo li je..
treba ljudi da yarade ove plate..idu odmori treba da letuju u Canju..njihovom odmaralistu a i treba da im se plata poveca za 20 posto...
i kako to da urade?Pa prosto pritisnu ove sto zaradjuju po 25 000 i sto nemaju da plate ni pekaru hleba...
valjda ce se setiti da postoji i govnjiva motka
Misliš ove što imaju 16.000,oo din platu, a samo jedan član porodice radi? Ili oni koji nemaju prihoda uopšte? :per:
 
E taj slucaj potrosnje ko da je prikopcana cela zgrada je imala moja majka koja je mesecima boravila u inostranstvu, radio samo zamrzivac u kuci a racuni astronomski.
Cak smo mislili da nam se neko ilegalno prikopcao ali nigde nismo pronasli dokaz za to.
Sve u svemu moja majka je morala sve da plati jer su joj isekli struju plus kaznu za ponvno ukljucenje.
Kad se zalila prebacili su to na kvar na brojilu iako je ovo bilo ispravno al su oni imali crno na belo nenormalnu potrosnju struje i ona je morala platiti.
I kako se zastiti od te zloupotrebe, to sto EPS radi je teski kriminal i pljacka.
Ovde decenijama, PAZI DECENIJAMA, najugroženija je naselje Topola u Vojlovici. Nalazi se tik uz Azotaru, i nekih firmi, koje nemaju ni obeležje, niti se zna čije su.
EPS je komunistička politička organizacija, preko koje eliminišu ˝nepodbe Građane˝, tj, koji su pali na teret društva i države i to njihovom zaslugom!
Upropašteno je mnogo domačinstava, uništene porodice, a mnogi su pokojni.
 
Poslednja izmena:
E taj slucaj potrosnje ko da je prikopcana cela zgrada je imala moja majka koja je mesecima boravila u inostranstvu, radio samo zamrzivac u kuci a racuni astronomski.
Cak smo mislili da nam se neko ilegalno prikopcao ali nigde nismo pronasli dokaz za to.
Sve u svemu moja majka je morala sve da plati jer su joj isekli struju plus kaznu za ponvno ukljucenje.
Kad se zalila prebacili su to na kvar na brojilu iako je ovo bilo ispravno al su oni imali crno na belo nenormalnu potrosnju struje i ona je morala platiti.
I kako se zastiti od te zloupotrebe, to sto EPS radi je teski kriminal i pljacka.

pa kad ima pare ya bacanje..neka placa..
nema nikakve rasprave sa njima na salteru..samo tuzba..i uvek gube..i trebala je da ih tuzi i za ukvareno meso u zamrzivacu..oni ne tuze nego seku stuju bas zato da primoraju da pristajemo na njihove uslove...
 
Ne kaki! :)
Večih lopova od njih nema, a gde ti možeš njima šta ukrasti? U stanju su danonočno da špijuniraju nekog, što i čine, skriveni u vozilima civilnim, po žbunju, i noću često prate šta ko radi.

Pa NJIMA platis nesto da ti nasteluju sat za struju!

Tim istim sto ocitavaju sat!

Vise oni vole da dobiju sebi koji evric u dzep u dzep nego da se ovajdi drzava...

Nista ne znas!

Probaj, pa ces da se uveris!
 
pa kad ima pare ya bacanje..neka placa..
nema nikakve rasprave sa njima na salteru..samo tuzba..i uvek gube..i trebala je da ih tuzi i za ukvareno meso u zamrzivacu..oni ne tuze nego seku stuju bas zato da primoraju da pristajemo na njihove uslove...

Problem je u tome što u Pančevu nemožeš da ih tužiš. Nema kome. A njihovi pravnici, jevreji, blokirali potpuno pravosuđe godinama.
Sami rešavaju sudske odlike, i čak su izvršetelji pod njihovom komandom.
 
Pa NJIMA platis nesto da ti nasteluju sat za struju!

Tim istim sto ocitavaju sat!

Vise oni vole da dobiju sebi koji evric u dzep u dzep nego da se ovajdi drzava...

Nista ne znas!

Probaj, pa ces da se uveris!
Blajbi, prestani da sanjaš bajke :)

Ovde se radi o državnom terorizmu, koju predvode komunisti, jer je u njihovim rukama EPS i EPV. Lični interesi na više polja, kao sto je pritisak iseljavanja, skidanje sa puta one koji im smetaju, itd....
 
Poslednja izmena:
pa kad ima pare ya bacanje..neka placa..
nema nikakve rasprave sa njima na salteru..samo tuzba..i uvek gube..i trebala je da ih tuzi i za ukvareno meso u zamrzivacu..oni ne tuze nego seku stuju bas zato da primoraju da pristajemo na njihove uslove...
Lako je tebi reci tuzi ih, ti znas kako to kod nas sa tuzbama ide i koliko dugo moze sve da traje a zena ne moze bez struje.
Da si ti bio u toj situaciji ti bi mesece proveo uz svecu cekajuci da dobijes spor protiv prevejanih namazanih mufljuza?
A kad jednom platis , gotovo je.
Sve u svemu covek je ovde nemocan, ako neko moze da mi da neki validan savet kako zajebati ober lopove a sam ne stradati bio bih mu veoma zahvalan.
 
Blajbi, prestani da sanjaš bajke :)

Ovde se radi o državnom terorizmu, koju predvode komunisti, jer je u njihovim rukama EPS i EPV. Lični interesi na više polja, kao sto je pritisak iseljavanja, skidanje sa puta one koji im smetaju, itd....


Kakvom komunizmu, sta ti buncas, i mrtvih komunista se bojis! :eek:


Uvek je svakom radniku draze da dobije ODMAH i LICNO na ruke nwego da ide u pikslu iz koje svi dele.

Kada si u Rimu - ponasaj se kao Rimljanin!

Ako si medju lopovima moras i ti biti lopov ili ima da nestanes!
 
Kakve bajke covece, pa ja to RADIM GODINAMA!

Probaj pa ces da se sam uveris!

Samo kazi onom sto dodje da ocita sat: "Majstore, mozemo li mi da se nagodimo ko POSLOVNI LJUDI? Ja tebi dam da kupis pokloncic za suprugu, a ti meni malo uspori sat!"

Pa mu pokazes parice...

Kladio bi se U STA ZELIS da ce da pristane!
Blajbi, ajde prestani, ja nisam klinac :)
Ovo je Pančevo! Interesne svere su jako velike, i mnogo toga što je ispod žita, kulja javno! :)
Terorizam jakih je godinama ustaljen, ponekad se stišaju kad se jako oseti u javnosti, pa opet navale. :)
 
Blajbi, ajde prestani, ja nisam klinac :)
Ovo je Pančevo! Interesne svere su jako velike, i mnogo toga što je ispod žita, kulja javno! :)
Terorizam jakih je godinama ustaljen, ponekad se stišaju kad se jako oseti u javnosti, pa opet navale. :)

Ja sam stariji od tebe, nisam ni ja klinac.

Ali ja sam shvatio stvari koje ti jos nisi.

Mozda nikada ni neces jer U TEBI cuci komunista.

Daop sam ti ideju: probaj i uveri se, neces da ides zato u zatvor.
 
Kakvom komunizmu, sta ti buncas, i mrtvih komunista se bojis! :eek:


Uvek je svakom radniku draze da dobije ODMAH i LICNO na ruke nwego da ide u pikslu iz koje svi dele.

Kada si u Rimu - ponasaj se kao Rimljanin!

Ako si medju lopovima moras i ti biti lopov ili ima da nestanes!
Teško je stobom diskutovati...
Komunizam se manifestuje kroz ponašanje ljudi, pogotovo po delima koje čine. Ti nisi svestan da pravosuđe u Pančevu je još Titoističko, i da nije ništa promenjeno jos od pre 30 godina!
 
Kakve bajke covece, pa ja to RADIM GODINAMA!

Probaj pa ces da se sam uveris!

Samo kazi onom sto dodje da ocita sat: "Majstore, mozemo li mi da se nagodimo ko POSLOVNI LJUDI? Ja tebi dam da kupis pokloncic za suprugu, a ti meni malo uspori sat!"

Pa mu pokazes parice...

Kladio bi se U STA ZELIS da ce da pristane!

Znači to je taj austrougarski mentalitet koji su vojvođani nasledili od svetog Franje Josifa, zalažeš se za neki legalizam, većinu Srba tretiraš kao divljake, a sa druge strane kradeš struju na sitno, sram da te bude...:evil:
Nije mi jasno kako možeš alavo da trošiš tu električnu energiju koja obilato dolazi iz centralne Srbije, gde je tu čast, dostojanstvo...
 
Znači to je taj austrougarski mentalitet koji su vojvođani nasledili od svetog Franje Josifa, zalažeš se za neki legalizam, većinu Srba tretiraš kao divljake, a sa druge strane kradeš struju na sitno, sram da te bude...:evil:
Nije mi jasno kako možeš alavo da trošiš tu električnu energiju koja obilato dolazi iz centralne Srbije, gde je tu čast, dostojanstvo...
Brani svoje komunajre. I njhovo zaveštanje, njihov največi greh, Energetski sistem Srbije!
Sa kojim lako manipulišu sistemom u zemlji i ljudima...
 
Teško je stobom diskutovati...
Komunizam se manifestuje kroz ponašanje ljudi, pogotovo po delima koje čine. Ti nisi svestan da pravosuđe u Pančevu je još Titoističko, i da nije ništa promenjeno jos od pre 30 godina!

Pa nema to veze brate sa nikakvim pravosudjem!

To je mali lopovluk bre!


Polecem ja iz Beograda avionom za Frankfurt i nosim kofere koji teze 85 kg.

A dozvoljeno je 20 kg + 10 rucni prtljag.

Svako kg preko dozvoljenog se papreno placa.

I ja lepo stavim 50 dolara u pasos kada sam predavao prtljag.

Carinik pogleda na vagu, ne pricamo nista, on uzme 50 dolara i moj prtljag ode u avion...

Poslovna stvar....
 
Pa nema to veze brate sa nikakvim pravosudjem!

To je mali lopovluk bre!


Polecem ja iz beograda avionom za frankfurt i nosim kofere koji teze 85 kg.

A dozvoljeno je 20 kg + 10 rucni prtljag.

Svako kg preko dozvoljenog se papreno placa.

I ja lepo stavim 50 dolara u pasos kada sam predavao prtljag.

Carinik pogleda na vagu, uzme 50 dolara i moj prtljag ode u avion...

Poslovna stvar....
Hm, blago tebi......................................... :)
 
Znači to je taj austrougarski mentalitet koji su vojvođani nasledili od svetog Franje Josifa, zalažeš se za neki legalizam, većinu Srba tretiraš kao divljake, a sa druge strane kradeš struju na sitno, sram da te bude...:evil:
Nije mi jasno kako možeš alavo da trošiš tu električnu energiju koja obilato dolazi iz centralne Srbije, gde je tu čast, dostojanstvo...

Cast i dostojanstvo je kada imas mnogo para i ceo dan mozes da sedis na netu....:mrgreen:
 

Back
Top