„Komandosi" seku struju

Ma ne mozes ti sve alave dovoljno da podmitis Blajbi, osile se i nda traze stalno, ucenjuju.
Ded reci koliko si calnuo onom za struju da te na koliko vremena ostavi na miru?
Da li si dao mito samo jednom jednoj osobi?

Mogu ti reci da oni to znaju koliko traje....

Zavisi od novca koliko das.

Tu oni imaju svoj moral: ako si posteno platio nece odmah za par dana doci da traze ponovo.

Doci ce kada istekne to sto si platio.
 
Pa nema to veze brate sa nikakvim pravosudjem!

To je mali lopovluk bre!


Polecem ja iz Beograda avionom za Frankfurt i nosim kofere koji teze 85 kg.

A dozvoljeno je 20 kg + 10 rucni prtljag.

Svako kg preko dozvoljenog se papreno placa.

I ja lepo stavim 50 dolara u pasos kada sam predavao prtljag.

Carinik pogleda na vagu, ne pricamo nista, on uzme 50 dolara i moj prtljag ode u avion...

Poslovna stvar....


Sada ne da lažeš nego preteruješ. To bi možda moglo da ti pođe za rukom u Ugandi ili Kongu, u Srbiji ili drugim međunarodnim aerodromima sigurno ne, taj tvoj kofer se vaga u gram na BG aerodromu prolazi 4 kontrole i ulazi u tovarni list ( load sheet) u praksi se zove ločid i služi za određivanje ili proračun balansa tereta aviona. Koju si sada glupost napisao ne mogu da verujem. Da je sve to moguće u Srbiji , kao što nije, teško bi se sa Nemcima nagodio.
 
Ma pusti ga, vidiš da se pro.rava.... Lupeta nenormalno.
Sirotinja koja nema za hleb da se bavi korupcijom.... Jesi Blajbi degenerik neviđeni!

Ne bih da komentarišem njegovu veličinu, ali za gomilu stvari lupa gluposti, ako misli da može da manta pijance ispred drakstora u njegovom rodnom selu, ne mora da znači
da to može raditi bilo gde drugo, pa i na krstarici...
 

Back
Top