Quantcast

„Komandosi" seku struju

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
298
Novi model - Na teritoriji cele Srbije u obračun sa nesavesnim dužnicima kreću petočlani timovi (dva montera, dva pripadnika fizičko-tehničkog obezbeđenja i pravnik)
„Elektroprivreda Srbije" uvodi na teritoriji cele Srbije specijalne ekipe za isključivanje struje neplatišama. U okviru ovih timova, koji će postojati pri svakoj distribuciji, sa dva montera ići će i dva čoveka iz obezbeđenja, kao i jedan pravnik.
Prvi na udaru EPS-ovih „komandosa" biće veliki dužnici, oni koji imaju neizmirene obaveze veće od milion ili milion i po dinara, ali i oni koji su ranije hvatani u krađi struje.

http://www.***************/drustvo/-komandosi-seku-struju-18

skura58

Stara legenda
Poruka
98.932
Niko nema pravo da udje na privatnu imovinu bez izvršnog sudskog naloga
i pratnje policije.
Neće rešiti ali će odložiti problem.
Ne znam da li za Srbiju ima rok kada ti dugovi mogi da zastaraju.
Ovde u CG pritisli (vlasnici talijani, naši intelektualci prodali struju)
pa smo potpisali da dug rezdele na 12 rata, stim da se
mesečno plaćaju te rate i prispeli računi.

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
Novi model - Na teritoriji cele Srbije u obračun sa nesavesnim dužnicima kreću petočlani timovi (dva montera, dva pripadnika fizičko-tehničkog obezbeđenja i pravnik)
„Elektroprivreda Srbije" uvodi na teritoriji cele Srbije specijalne ekipe za isključivanje struje neplatišama. U okviru ovih timova, koji će postojati pri svakoj distribuciji, sa dva montera ići će i dva čoveka iz obezbeđenja, kao i jedan pravnik.
Prvi na udaru EPS-ovih „komandosa" biće veliki dužnici, oni koji imaju neizmirene obaveze veće od milion ili milion i po dinara, ali i oni koji su ranije hvatani u krađi struje.

у преводу,
нахеба гологузија....

Legenda_1

Elita
Banovan
Poruka
18.455
Da završim sa komentarima ovde ...
Znate li kako se naziva film koji je počeo na 1.RTS u isto približno vreme kad je ova tema pokrenuta? :per:
Suvišan je svaki komentar.

PS
Ovo je politički potez, a ne ekonomski interes Srbije

Poslednja izmena:

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.301
...

Udri bahate prvo. Milion dinara za struju... pa to ne moze da se napravi sa obicnim stanom i obicnim grejanjem ni za 5 godina... To mora da budu oni sa Dedinja i slicni... novopeceni polunelegalni tipovi

buudala

Legenda
Poruka
53.906

Au, pa ko će bre tolike zatvore za pripadnike romske populacije da sazida?

Dokle bre misle neki u Srbiji da neko drugi plaća ono što oni potroše?

GANFAJTER :*

Buduća legenda
Poruka
39.442
a sto lepo neko od vas ne napise pravo kolko duguje policija koliko vojska koliko fabrike i privatni proizvodni pogoni tajkuna pa nikom nista
evo kod mene i ganferi imaju struju . sa bandera vise zice preko njih nabacana zemlja.. haha
oseticu ja djoku, moja je ekonomija nezavisna u dobrom procentu, a drago mi je sto se sprema zulum veliki da vam vidim demokratiju onda na delu. raduje me u svakom slucaju kad je narod glup i treba ga iebati

GANFAJTER :*

Buduća legenda
Poruka
39.442
mogo bi neko da napise i o malverzacijama u ED recimo kako direktori kradu,kako se struja izvozi za ogromne pare a nema ih nigde... evo iz pouzdanih izvora podatka da su citaci po direktivi zaposljeni kosovari koji i ne idu da citaju vec lupetaju svoje cifre
evo i jos jedne proverene informacije da su novi strujomeri bazdareni da uvek rade na stetu potrosaca
evo i podatka da i terenske ekipe uzimaju mito od kradljivaca struje haha a vi izvolte pa platite

Legenda_1

Elita
Banovan
Poruka
18.455
a sto lepo neko od vas ne napise pravo kolko duguje policija koliko vojska koliko fabrike i privatni proizvodni pogoni tajkuna pa nikom nistaevo kod mene i ganferi imaju struju . sa bandera vise zice preko njih nabacana zemlja.. hahaoseticu ja djoku, moja je ekonomija nezavisna u dobrom procentu, a drago mi je sto se sprema zulum veliki da vam vidim demokratiju onda na delu. raduje me u svakom slucaju kad je narod glup i treba ga iebati
I u Pančevu vise žice, ali ne pravim dužnicima, već veštaki napravljen dug sirotinji. Elektro vojvodina je rešila pitanje zaštite bogatih i izabranih, tako što prebacuje dugovanja firmi na određenu grupaciju siromašnog Naroda, te im je dug veći no i jednoj firmi!
Malverzacija se vrši tako što EPV kad se tiče ˝njihovih odabranih˝, manipulacijom impulsa koriguju potrošače, te ispadne da jedna sijalica od 20 W (štediša) potroši za jedan sat preko 1000 KW i to isključena! Pa sad ti vidi.
Za firme koje su veće, kao što je na primer Azotara, za nju plačaju potorošaci Vojlovice, kao i za neke privatne firme. Interesantno je to, da često u mreži imamo jednosmernu struju, nekih 115 V, te nam pogore svi uređaji po kući. Često imamo po dve faze, bez nule. Sad zamislite šta napravi strujomer prilikom brojanja.
Onda kad uzmemo u obzir, da firme koje imaju svoje agregate, koji bi trebalo da u slučaju pada napona ili nestanka el energije pokrenu se, što se i desi kad netreba, pa dolazi do preopterečenja mreže i strujnog udara...
Sad zamislite dugovanja od nekoliko miliona dinara nekog ko je socijalni slučaj, koji nema ni frižider, nema kupatilo, a klima mu je strani pojam. Ima samo tv, šporet na drva, i dve sijalice, a dug nekoliko miliona!!!
A zamislite kad nekog nema kući nekoliko meseci, i niko ne troši ništa, ima potrošnju stotine hiljada kilovata!

Očete još poštenog DS komunističkog rada? :per: :lol:

Poslednja izmena:

0077

Elita
Poruka
24.745

monteri 2x 120000
obezbedjenje 2x 90000
pravnik 1x140000
i kako to da urade?Pa prosto pritisnu ove sto zaradjuju po 25 000 i sto nemaju da plate ni pekaru hleba...
valjda ce se setiti da postoji i govnjiva motka

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.