Quantcast

Kolubarski basen i "Insajder" B92!

bjdarko

Aktivan član
Poruka
1.193
Ne mogu a da ne prokomentarišem jednu novost koju sam upravo čuo! Pomenuli su da će nov serijal emisije "Insajder" na televiziji B92 govoriti o Kolubarskom basenu i kako je tamo urađena ili se radi (to ćemo tek čuti od čuvene i neustrašive novinarke Brankice) jedna od najvećih pljački u Srbiji!

Hteo bih da pitam, da ne beše to onaj kop za naše termoelektrane? I da u zavisnosti od njegove efikasnosti nama zavisi cena struje?

Lepo je jedan gospodin na ovom forumu prikazao acabg cenu struje i njena kretanja u budućnosti iz kazivanja čelnih ljudi EPS-a i odgovornog ministarstva, "Drma drma struja".

Dakle, šta se dešava? Ovi malo ili više "zarađuju" dok mi plaćamo i strepimo od poskupljenja!

U energiji vetra je spas!

velke712

Elita
Poruka
24.631
Kolubarski basen i "Insajder" B92!
doshao je red na basen da promeni vlasnike, eto shta znachi kad se b92 upetlja. malo dreke shkripe i cichanja da se sroza ugled kompaniji i diskvalifikuju, procenjeno negde, kljuchni ljudi. nije teshko pogoditi ni ko ce biti sledeci vlasnici ako medijska arlauka da zheljene rezultate. posle promene vlasnika slede druge stvari, poskupljenja struje i ostale evropske pizdarie

Тихи

Zaslužan član
Poruka
114.318
@velke712

Možda ste u pravu, i ta opcija je moguća! Ali sa druge strane povećavaju cenu struje a ovde se "proneveruje" (citat iz B92 emisije) ogromna suma novca! Prema kazivanjima jednog bivšeg direktora (pre deset godina je to bio) ukrali su jednu hidrocentralu! Mislim da polako gubim poverenje u EPS, da nisu onakvi kakvim se prikazuju!

SUN Pozdrav!
ne treba da gubis poverenje u EPS vec u Demokratsku Stranku

jer sve te lopovluke u EPS-u organizuju politicari iz ove stranke

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.707
Рече један стари чика да оно што се некада за време окупације звало ЦРНОБЕРЗИЈАНЦИ - данас се зове БИЗМИСМЕНИ... ствар је проста РАДИ СЕ О ОЛОШУ КОЈИ СЕ "НАЦРТАО" НА КОПОВЕ И ПРЕПРОДАЈЕ УГАЉ - лова је несхватљиво велика...

Крагуј

Poznat
Poruka
7.628
Ne mogu a da ne prokomentarišem jednu novost koju sam upravo čuo! Pomenuli su da će nov serijal emisije "Insajder" na televiziji B92 govoriti o Kolubarskom basenu i kako je tamo urađena ili se radi (to ćemo tek čuti od čuvene i neustrašive novinarke Brankice) jedna od najvećih pljački u Srbiji!

Hteo bih da pitam, da ne beše to onaj kop za naše termoelektrane? I da u zavisnosti od njegove efikasnosti nama zavisi cena struje?

Lepo je jedan gospodin na ovom forumu prikazao acabg cenu struje i njena kretanja u budućnosti iz kazivanja čelnih ljudi EPS-a i odgovornog ministarstva, "Drma drma struja".

Dakle, šta se dešava? Ovi malo ili više "zarađuju" dok mi plaćamo i strepimo od poskupljenja!

U energiji vetra je spas!

ne znam kako ali sam ubeđenja da će koštunica biti glavni krivac u kolubari........

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.