КОЛОНИЗАЦИЈА ИСТОЧНЕ СРБИЈЕ: У место од 5.000 становника долази 800 миграната

Moj doprinos je nula. A što je i logično jer je tema imbecilna.
Ko god misli da će se u Srbiji naseliti "desetine i stotine hiljada" arapskih migranata je potpuni idiot. Pod hitno kod psihologa da proveri IQ.
Svu ovu paranoju smo prošli pre par godina kada su migranti defilovali kroz Srbiju. Prošlo ih je pola miliona, ostalo zaglavljeno 7-8 hiljada koji preplivavaju granične reke usred januara da bi se domogli EU a azil je zatražilo celih 300-400 migranata. I sada neko ovde paranoiše o kolonizaciji Srbije. Bolje brinite u mudzahedinima i islamistima iz Pazara i Tutina a ne o ovima koji samo žele da što pre uteknu iz vukoyebine koja sebe zove Srbijom.


Прочитај мало шта је онај наш званичник рек'о. Преко 600к затражило азил овде а закон је јасан! Швабама ако се наврне ћуна ми мож' само да се поубијамо.
 
А шта је са Албанцима нпр. Њих ко **** аа??
Ако им желиш накнадно помоћи сигурно има нека фондација. Србија отплаћује међународне дугове Косова, неких 10ак милиона евра годишње.
 
Ако им желиш накнадно помоћи сигурно има нека фондација. Србија отплаћује међународне дугове Косова, неких 10ак милиона евра годишње.

То нису само Албанци тамо направили. :ok:

п.с. Док то Србија не призна то је виртуелна реалност.
 
То нису само Албанци тамо направили. :ok:

п.с. Док то Србија не призна то је виртуелна реалност.
Субвенционишеш Косово док се, препуштени сами себи, југ и исток празне.
О последицама ћеш да читаш за коју деценију.
 
Субвенционишеш Косово док се, препуштени сами себи, југ и исток празне.
О последицама ћеш да читаш за коју деценију.

Равномеран развој, нема сумње. Апсолутно си у праву.
 
Прочитај мало шта је онај наш званичник рек'о. Преко 600к затражило азил овде а закон је јасан! Швабама ако се наврне ћуна ми мож' само да се поубијамо.

600 hiljada migranata zatražilo azil u Srbiji!!??? :dash: :dash: Ti si , bre, budala.
 
Да л' је могуће да у овој земљи нешто може да буде искрено, макар то били и ови..
Да л' је могуће да у овој земљи нешто може да буде искрено, макар то били и ови..
čekamo...da se to dogodi
 
SEVALE OŠTRICE: Grupe migranata se bole noževima u Loznici!

Grupa migranata sukobila se noćas malo posle ponoći, u malozvorničkom selu Brasina. Lake telesne povrede oštrim predmetom zadobila je jedna osoba koja posle ukazane lekarske pomoći nije zadržana u Opštoj bolnici u Loznici.


O događaju u kome je učestvovalo nekoliko migranata iz Avganistana obavešteno je Osnovno javno tužilaštvo u Loznici. Počinica koji je naneo ubodnu ranu otkrila je policija i njemu je određeno zadržavanje.
 
Razina je srpska rec.

И тисућа, обитељ и жлица су српске. Само не користе више код оних који су остали Срби и православци, док се користе код покатоличених Срба који трипују да Хрвати.
Жлица говоре крајишки Срби (укључујући и мене и моје претке, кашика код нас није постојала), али већина Срба не говори.
 
И тисућа, обитељ и жлица су српске. Само не користе више код оних који су остали Срби и православци, док се користе код покатоличених Срба који трипују да Хрвати.
Жлица говоре крајишки Срби (укључујући и мене и моје претке, кашика код нас није постојала), али већина Срба не говори.
 
600 hiljada migranata zatražilo azil u Srbiji!!??? :dash: :dash: Ti si , bre, budala.
.

Стварно не резумем како ти сваки пут пође за руком да превазиђеш себе самог...

Пар страна раније наведен је цитат из штампе, а ево и званично саопштење начелника Управе граничне полиције:

Ministarstvo unutrašnjih poslova navelo je ... da je u periodu od jula 2011. do januara 2017. ukupno 618.412 stranih državlјana izrazilo nameru da traži azil u Srbiji.

Дефинитивно немаш никаквог разлога да будеш скроман у погледу свог доприноса овој теми.


.
 
.Стварно не резумем како ти сваки пут пође за руком да превазиђеш себе самог...
Пар страна раније наведен је цитат из штампе, а ево и званично саопштење начелника Управе граничне полиције:
Ministarstvo unutrašnjih poslova navelo je ... da je u periodu od jula 2011. do januara 2017. ukupno 618.412 stranih državlјana izrazilo nameru da traži azil u Srbiji.
Дефинитивно немаш никаквог разлога да будеш скроман у погледу свог доприноса овој теми.

Momče, ti si komad budale i to dobar. Azil je dobilo 88 migrantata od preko 600000 koliko ih je prošlo. Kakve veze ima koliko je njih "izrazilo" želju za azilom(caka da se uđe u Srbiju bez vize) ako je zahtev za azil podnelo 300 migranata a odobren je za 88? I to za devet godina. Uostalom u tom istom članku(Stanojević, načelnik granične policije) doslovno piše:

Uprkos jasnom odgovoru, pojedini političari i tada su obmanjivali javnost, kao i danas, tvrdeći da se 618.412 migranata trajno naselјava u Srbiji, iako je svima apsolutno jasno da Srbija migrantima nije krajnja destinacija, već tek jedna od država kroz koju prolaze na putu ka Zapadnoj Evropi.

Koliko treba da budeš glup pa da poveruješ da iko od njih želi da se naseli u Srbiji? Ne znam šta od medikamenata pomaže kod paranoje ali ima ko zna pa ti sad trk tamo.
 
Koliko treba da budeš glup pa da poveruješ da iko od njih želi da se naseli u Srbiji? Ne znam šta od medikamenata pomaže kod paranoje ali ima ko zna pa ti sad trk tamo.

Прешао пешке пустиње и прашуме да се насели у малозворничком селу Брасина.
 
Прешао пешке пустиње и прашуме да се насели у малозворничком селу Брасина.

Tako je, vidi se da si pametan.
Jedino da im pomognemo da preskoce mitraljeze na madjarskoj granici. To im za sada ne uspeva da predju pa se vracaju u Srbiju.
 

Back
Top