- Poruka
- 8.917
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?

