Kolo sreće se okreće

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.917
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?
 
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?

za njih nauka ima razumevanja pa kaze Edipov komplex:lol:
 
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?

zene pochinju oko 40. da se ubrzano raspadaju za razliku od mushkaraca(tachnije svi se raspadamo al percepcija zenine lepote je specifichnija i drugachijeg kriterijuma bla bla bla...da ne ulazimo sad u to)
zato,kako se te godine priblizavaju postaju manje probirljive,padaju kriteriijumi
 
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?

ne znam o ovom poslednjem pitanju, nemam misljenje. valjda se pale na matorke jer pretpostavljaju da su one bolje u eksu, ne znam stvarno...

a ovo, pa da, nekako musko postaje musko tek posle 35-te, pre toga su izgubljeni negde u etru. a i tada se ne zna dal ce da ispadnu nesto bolje, jedino sto im hormoni i godine daju taj neki muzevniji glanc. al jopet, vec posle 43 postaju dede nekako....ne znam:confused:
 
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?

Vole klit sa iskustvom.. mada nije pravilo ..
Al neam što mislit , to je sasvim normalno ..
balans'
 
Šta mislite o ovoj postavci sveta da da su ribe u dvadesetim i do trideset i neke u superiornom položaju u ljis, naročito s, odnosima i vode igru, dok matorke slabije idu; pak - muškarci u dvadesetim se još vode kao balavci (čast pilićarkama) dok svoj potencijal i superiornost dobijaju u tidesetim i četdesetim?
I šta uopšte mislite o muškarcima koji se plae na matorke?

Kada u uvodnom postu vidim termine "pilićarka", "matorka" i ostalo, ja kažem "katanac"...Kad otvore pdf "Mrzim žene", proslediću ti link.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top