Kolko verujemo Bošnjacima i da koliko ih volimo ili ne volimo?

Koliko verujemo Bošnjacima, da li ih volimo ili ne volimo?

  • Verujem im, volim ih

    glasova: 5 16,7%
  • Ne verujem im, ne volim ih

    glasova: 6 20,0%
  • Ne verujem im mnogo, poštujem ih, niti ih volim niti ne volim

    glasova: 3 10,0%
  • Sa njima je najbolje biti razgraničen.

    glasova: 16 53,3%

  • Ukupno glasova
    30
a da je naslov teme : jel bi kresali bosnjakinje svi srbi bi automatski odgovorili sa DA.
Pa slatke su Sarajke...a i poneka Tuzlanka,
Jel to dovoljno da se prestane sa trazenjem mrznje kod ljudi....?

Sarajke su mi slatke kad su biologicarke, geneticarke, i slicnih struka...a Tuzlanke znam samo elektrotehnicarke i omaklo se sve redom lepe....vole prirodu, elektrotehniku, matematiku i alkohol....
I kako da me izaberes za primerka koji mrzi bosnjake...a i ne mrzim ih....kad se skupi bagra i hoce da te bije, prilicno sam siguran da mi je svejedno bili srbi, hercegovci, muslimani ili cigani....Rezultat sigurno ne bi bio isti....ove cigane sto znam, sve bi mi zube izbili ako bi pobedili,
 
Pa slatke su Sarajke...a i poneka Tuzlanka,
Jel to dovoljno da se prestane sa trazenjem mrznje kod ljudi....?

Sarajke su mi slatke kad su biologicarke, geneticarke, i slicnih struka...a Tuzlanke znam samo elektrotehnicarke i omaklo se sve redom lepe....vole prirodu, elektrotehniku, matematiku i alkohol....
I kako da me izaberes za primerka koji mrzi bosnjake...a i ne mrzim ih....kad se skupi bagra i hoce da te bije, prilicno sam siguran da mi je svejedno bili srbi, hercegovci, muslimani ili cigani....Rezultat sigurno ne bi bio isti....ove cigane sto znam, sve bi mi zube izbili ako bi pobedili,
 
Ne vjerujem im, kao sto ne vjerujem ni Hrvatima, ni Srbima.
Hrvate i Srbe sebi smatram kulturoloski bliskijima, ali nisam protiv dijaloga s Bosnjacima.
Glasao sam da je s Bosnjacima najbolje biti razgranicen, kao uostalom i sa Hrvatima i Srbima.
Tu prije svega mislim na politike koje sva tri naroda vode, uopce ne vidim razloga da se s umjerenim Bosnjakom, Hrvatom i Srbinom ne bi druzio, na kraju krajeva, svi smo mi Jugovici.
 

Регион
Децу која су славила Светог Саву прогласили четницима

САРАЈЕВО - Објављивање фотографије групе српске деце из Сребренице на Инстаграму, уз коју пише „Браћа четници”, био је повод за данашњи протест око стотину родитеља бошњачке деце испред Прве основне школе у тој општини. Фотографије српске деце објављене су током обележавања Школске славе Светог Саве, а Бошњаци тврде да је тај празник злоупотребљен за „величање четништва у просторијама школе”. Бивши начелник те општине, Ћамил Дураковић, је на протесту рекао да је, како је навео, „ово било само једно протестно упозорење од сат времена како би се напокон стало на крај пропагирању фашизма и мржње”. „Ако се ствари не буду мењале, ми ћемо на демократски начин тражити права за нашу децу, јер желимо да одрастају у нормалном и цивилизованом амбијенту, а не у политичкој индоктринацији.
 

Back
Top