Kolinda: Hrvatska se brani u Afganistanu

NA MREŽI

Jadranka Kosor spomenula djecu iz Kabula i Srebrenice, dobila salve uvreda iz Srbije​

Bezbroj te lijepe djece koja izbezumljena trče tražeći izlaz iz Kabula, vraćaju mi sjećanja na vukovarsku, djecu Dalja i Srebrenice, napisala je Kosor
A. J.prije 51 minut

NA MREŽI Jadranka Kosor spomenula djecu iz Kabula i Srebrenice, dobila salve uvreda iz Srbije​


  • Jadranka Kosor
Jadranka Kosor
FOTO: ARHIV

Bivša premijerka Hrvatske Jadranka Kosor komentirala je na Twitteru događaje u Afganistanu te je doživjela salve uvreda iz susjedne Srbije.

- Bezbroj te lijepe djece koja izbezumljena trče tražeći izlaz iz Kabula, vraćaju mi sjećanja na vukovarsku, djecu Dalja i Srebrenice. Neizvjesna još jedna noć u kojoj možemo samo tugovati - navela je Kosor na Twitteru.

"Na tvit o afganistanskoj djeci, salve uvreda iz Srbije. Odvratno", uskoro je opet napisala Kosor.

- Ali nasilni. Onako četnički nasilni - dodala je Kosor.

  • Kosor dobila salve uvreda
 
Pa niste ni vi baš sasvim svoji. Gdje vam je Kosovo? "Južna Srbija"? Crna Gora? Skadar? BiH? "RSK"? Toliko ratova, toliko žrtava, potrošenih novaca iz državnog budžeta Srbije, trpljenje sankcija i bombardiranja, a ostvarili ste malo i ništa. I onda se ti rugaš Amerikancima. Smiješno. :lol:
pa niste ni vi sasvim svoji gde vam je posavina gde vam je sredisnja bosna gde vam je crvena hrvatska gde vam je srem i vojvodina i zemun toliko ratova toliko zrtava i potrosenih para i nista niste ostvarili nego se jos smanjili i to sve uz pomoc nemacke i natoa sta ce biti sa vama kad vam gazde opet dobiju po nosu po treci put ne smem da zamislim i ti se onda rugas srbima :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Šta kažu ovi u Sandžaku??
ne znam sta kazu ovi u raskoj ali znam sta kazu talijani u istri i rijeci sa onim zastavama :hahaha::hahaha::hahaha:
rijeka.png
 
Poslednja izmena:
NA MREŽI

Jadranka Kosor spomenula djecu iz Kabula i Srebrenice, dobila salve uvreda iz Srbije​

Bezbroj te lijepe djece koja izbezumljena trče tražeći izlaz iz Kabula, vraćaju mi sjećanja na vukovarsku, djecu Dalja i Srebrenice, napisala je Kosor
A. J.prije 51 minut

NA MREŽI Jadranka Kosor spomenula djecu iz Kabula i Srebrenice, dobila salve uvreda iz Srbije​


  • Jadranka Kosor
Jadranka Kosor


Bivša premijerka Hrvatske Jadranka Kosor komentirala je na Twitteru događaje u Afganistanu te je doživjela salve uvreda iz susjedne Srbije.

- Bezbroj te lijepe djece koja izbezumljena trče tražeći izlaz iz Kabula, vraćaju mi sjećanja na vukovarsku, djecu Dalja i Srebrenice. Neizvjesna još jedna noć u kojoj možemo samo tugovati - navela je Kosor na Twitteru.
,,Сива чапља'' ништа не рече о деци из Јасеновца или Олује, Бљеска, .... већ само из родног Афганистана. Само су јој та деца на срцу.
 
NA MREŽI

Jadranka Kosor spomenula djecu iz Kabula i Srebrenice, dobila salve uvreda iz Srbije​

Bezbroj te lijepe djece koja izbezumljena trče tražeći izlaz iz Kabula, vraćaju mi sjećanja na vukovarsku, djecu Dalja i Srebrenice, napisala je Kosor
A. J.prije 51 minut

NA MREŽI Jadranka Kosor spomenula djecu iz Kabula i Srebrenice, dobila salve uvreda iz Srbije​


  • Jadranka Kosor
Jadranka Kosor
FOTO: ARHIV

Bivša premijerka Hrvatske Jadranka Kosor komentirala je na Twitteru događaje u Afganistanu te je doživjela salve uvreda iz susjedne Srbije.

- Bezbroj te lijepe djece koja izbezumljena trče tražeći izlaz iz Kabula, vraćaju mi sjećanja na vukovarsku, djecu Dalja i Srebrenice. Neizvjesna još jedna noć u kojoj možemo samo tugovati - navela je Kosor na Twitteru.

"Na tvit o afganistanskoj djeci, salve uvreda iz Srbije. Odvratno", uskoro je opet napisala Kosor.

- Ali nasilni. Onako četnički nasilni - dodala je Kosor.

  • Kosor dobila salve uvreda
kurvaaaaaaaaaaaa ustaskaaaaaaaaaaaaaaa
 
Па Афганистан ових дана и подсећа на Блајбург. Масовна бежанија поражених снага на запад. Срећа па НАТО има чиме да побеге па да избегне исту завршницу као у Блајбургу.
Колинда спада мећу најглупље али у тој изјави има ироније.
 
Poslednja izmena:

Back
Top