Quantcast

Kolinda: Hrvatska se brani u Afganistanu

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
Neka se Vojo Šešelj vrati svojim korijenima.
Da se mene pita, njega bi stavio na hrvatsku euro kovanicu, jedan od najvecih Hrvata koji je ikada krocio ovom planetom.

:heart2: :heart2: :heart2:

U 95% slucajeva sve placam mobitelom, ali kada uvedu euro, to ce postati 100%.
Jednostavno ne zelim ni na trenutak dirati novac na kojem je americki seksualni manijak iz golubarnika.

negans

Zainteresovan član
Poruka
361
Ауторска
Госпођа Колинда Китаревић бивша предсједница независне државе Хрватске пре 2 годиине на једном скупу је изјавила
Хрватска се брани у Авганистану и ако падне Авганистан пашће Хравтска
Линк
https://ba.n1info.com/regija/a36086...je-htjela-sam-uzeti-pusku-i-otici-na-bojiste/

Авганистан је пао.
Сад се распадају ,поставља се питање шта ће сада бити са марионетско сателитским државицама које су амери формирали на Балкану попут НДХ,БИХ или Косова
НДХ 1 се распала и нестала након што је поражена Хителерова Њемачка ,тек је 1990 поново васкрсла

БИХ и Хрватска су створене на српском етничком и животном простору ,погромом ,геноцидом и етничким чишћењем Срба
Сад кад је чемерика пропала .
Настаје нови свејтски поредак .Шта ће бити са Балканом и простором бивше Југославије у новом поредку

Pogledajte prilog 990906
Pa kad su branili prvu NDH kod Staljingrada, što ne bi i drugu NDH u Avganistanu. Ništa čudno za vatikansko - ustaški nakot, kojima samo prstići, već po navici vire iz gospodareve žutare.

MOST6

Elita
Poruka
15.897
Dakle, srvarno....potrositi tolike hiljade milijardi i dve decenije, a ne ostvariti ama bas nista - to moze samo USA...
Pa niste ni vi baš sasvim svoji. Gdje vam je Kosovo? "Južna Srbija"? Crna Gora? Skadar? BiH? "RSK"? Toliko ratova, toliko žrtava, potrošenih novaca iz državnog budžeta Srbije, trpljenje sankcija i bombardiranja, a ostvarili ste malo i ništa. I onda se ti rugaš Amerikancima. Smiješno. :lol:

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
12.986
Da se mene pita, njega bi stavio na hrvatsku euro kovanicu, jedan od najvecih Hrvata koji je ikada krocio ovom planetom.

Jednostavno ne zelim ni na trenutak dirati novac na kojem je americki seksualni manijak iz golubarnika.

🤫

Stavite Tita...on je rodjen u kUMROvecu...skoncao u Sloveniji...dakle EUnijat celi zivot...
Jedino bezveze sto je zasadjen kod nas u Kucu cveca...ja bi ga presadio kod vas...i na hrvatski euro metnuo

....

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
🤫

Stavite Tita...on je rodjen u kUMROvecu...skoncao u Sloveniji...dakle EUnijat celi zivot...
Jedino bezveze sto je zasadjen kod nas u Kucu cveca...ja bi ga presadio kod vas...i na hrvatski euro metnuo

....
:mrgreen:

Presadite ga meni u vrt, dragim bogom se kunem da bi ga jedva docekao, svi bi mogli usetati i pogledati velebnu grobnicu uz naknadu, plus sto bi ga uvijek prije stavio na kovanicu nego nekog N.Y. manijaka, tako bi na kovanicu mogli staviti i Ted Bundy-ja.

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.071
🤫

....
Tito je zaista bio velikan ali skrenuli smo s njegovog puta i zaslužili smo sva prokletstva ovog svijeta😠

kentaur Nesh

Poznat
Poruka
8.470
Pa niste ni vi baš sasvim svoji. Gdje vam je Kosovo? "Južna Srbija"? Crna Gora? Skadar? BiH? "RSK"? Toliko ratova, toliko žrtava, potrošenih novaca iz državnog budžeta Srbije, trpljenje sankcija i bombardiranja, a ostvarili ste malo i ništa. I onda se ti rugaš Amerikancima. Smiješno. :lol:
mamlaze retardirani osunecenog mozga, clankoviti crvu, mizerijo nad mizerijama - govorim o najvecoj sili IKAD, u istoriji civilizacije...da li mozes u svom mikroskopskom mozgu poluciti ista, a da ne spomenes Srbe...

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
12.986
:mrgreen:

Presadite ga meni u vrt, dragim bogom se kunem da bi ga jedva docekao, svi bi mogli usetati i pogledati velebnu grobnicu uz naknadu, plus sto bi ga uvijek prije stavio na kovanicu nego nekog N.Y. manijaka, tako bi na kovanicu mogli staviti i Ted Bundy-ja.

Ja bi ga odmah presadio...
Pa pravite ture i ukazanja kao u Međugorju... ;)

...

Mej bregami

Elita
Poruka
17.935

Jedan od najvećih sa onom trbušinom sasvim sigurno, u top 100.

Vaša Visost...

Aktivan član
Poruka
1.512
mamlaze retardirani osunecenog mozga, clankoviti crvu, mizerijo nad mizerijama - govorim o najvecoj sili IKAD, u istoriji civilizacije...da li mozes u svom mikroskopskom mozgu poluciti ista, a da ne spomenes Srbe...

NATO je poražen u Hrvatskoj, uspkos tome što su angažirali najelitnije kopnene trupe za obranu krajine. Kad nisu uspjeli vratit nazad Medački džep to je bio početak naznake kako će ovako uskoro gubit ratove u Afganistanu...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.