Kolinda: Hrvati su po broju stanovnika najviše doprinijeli antifašističkoj borbi

Dijete drago, ti tek trebaš naučiti šta je Joža napravio i kakve je političke uspjehe ostvario, kad bi stavio na hrpu sve političare ex yu republika od njega do danas, cijela ta hrpa mu ne bi bila ni do koljena, ma kakvi koljena, do gležnja, i tu bi najjači bio Franjo Tuđman kao političar, dobio rat, stvorio državu, ajd' bar nešto povijesno, a svi ostali jedno veliko ništa, o srbijanskim političarima da ni ne govorim, luzeri van vremena i prostora :per:
To što je napravio državu je početak kraja Hrvatske. Ni sa jednom državom u svojoj okolini nema sređene granične odnose. U Šengen neće ući, verovatno dok Srbija ne uđe u EU. Talijani merkaju primorje, Mađari svoju 64-u županiju, Bosanci traže svoje, a nama ste dužni i više nego što imate. Kultura nula, identitet nula, privreda blizu nule. Ne ide vam baš toliko dobro koliko se hvalite
 
To što je napravio državu je početak kraja Hrvatske. Ni sa jednom državom u svojoj okolini nema sređene granične odnose. U Šengen neće ući, verovatno dok Srbija ne uđe u EU. Talijani merkaju primorje, Mađari svoju 64-u županiju, Bosanci traže svoje, a nama ste dužni i više nego što imate. Kultura nula, identitet nula, privreda blizu nule. Ne ide vam baš toliko dobro koliko se hvalite
Možeš da lažeš druge do besvesti,ali sebe,dok se briješ u jutro, ne možeš da lažeš.
Hrvati su jedinstveni po tom pitanju!!
Samo polako!
Vreme radi za nas!!! :D
 
To što je napravio državu je početak kraja Hrvatske. Ni sa jednom državom u svojoj okolini nema sređene granične odnose. U Šengen neće ući, verovatno dok Srbija ne uđe u EU. Talijani merkaju primorje, Mađari svoju 64-u županiju, Bosanci traže svoje, a nama ste dužni i više nego što imate. Kultura nula, identitet nula, privreda blizu nule. Ne ide vam baš toliko dobro koliko se hvalite
Stereotipa bog te hebo.
Nema zašto pas da vas ujede a faca priča o RH kao da je u srcu Afrike...
SNS mladež naučila prve demagoške lekcije.

Ostajte bez Kosova a vi se tješite da je nama gore?
 
Bgd je bombardovan, a onda su hrvati u toj vojsci izvršili izdaju .

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: Nepokoreni grad Zagreb:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Ustaško leglo.

Pa kako te nije sramota tako da lažeš ,:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje: Ološu jedan
5 pijanih Švaba je bilo dovoljno.
Vjerojatno nisu mogli hodati.
S druge strane, CK KPJ je u junu, 1941, bio održan, gle čuda, u Zagrebu. KPH je djelovala, gle čuda, u Zagrebu, do 1942, a gdje je bio Beograd? Tetošio onih 5 pijanih Švaba? KPJ je tada u ZG imao 53 organizacije, a AFŽ je osnovan možda u Beogradu? Ne bi išlo, zauzeti su bili maženjem navedenih pijanaca, nego potječe iz nepokorenog grada, Zagreba.
Koliko sabotaža ste vi nepostojeći antifašisti napravili po Beogradu? Nula ili nula? Jer ako bi nešto grunulo možda nastrada jedan od onih 5.
I onda BG ide Zagrebu prodavati bureke o antifašizmu? Pa ti vidi tko je lažljivi ološ, smijurijo. Takve debilane možeš popušiti samo ako si ozbiljno zaljubljena u Vučića.
 
5 pijanih Švaba je bilo dovoljno.
Vjerojatno nisu mogli hodati.
S druge strane, CK KPJ je u junu, 1941, bio održan, gle čuda, u Zagrebu. KPH je djelovala, gle čuda, u Zagrebu, do 1942, a gdje je bio Beograd? Tetošio onih 5 pijanih Švaba? KPJ je tada u ZG imao 53 organizacije, a AFŽ je osnovan možda u Beogradu? Ne bi išlo, zauzeti su bili maženjem navedenih pijanaca, nego potječe iz nepokorenog grada, Zagreba.
Koliko sabotaža ste vi nepostojeći antifašisti napravili po Beogradu? Nula ili nula? Jer ako bi nešto grunulo možda nastrada jedan od onih 5.
I onda BG ide Zagrebu prodavati bureke o antifašizmu? Pa ti vidi tko je lažljivi ološ, smijurijo. Takve debilane možeš popušiti samo ako si ozbiljno zaljubljena u Vučića.
Navedi imena!
Mislim prisutnih!
Toliko barem zaslužuju!!
 
To što je napravio državu je početak kraja Hrvatske. Ni sa jednom državom u svojoj okolini nema sređene granične odnose. U Šengen neće ući, verovatno dok Srbija ne uđe u EU. Talijani merkaju primorje, Mađari svoju 64-u županiju, Bosanci traže svoje, a nama ste dužni i više nego što imate. Kultura nula, identitet nula, privreda blizu nule. Ne ide vam baš toliko dobro koliko se hvalite
Ma tvoju veliku žalost, RH je izuzetno stabilna država, s granicama koje nitko ne dovodi u pitanje, osim redikula tipa Šešelja, i pijanih budaletina po birtijama.
Ajde to sada usporedi sa Srbijom.
Mi smo za vas druga galaksija.
 
Ahahaha, misliš da je ugrožava Linta ili vlada RSK u izbjeglištvu? Štrbac? Vulin možda? Jedino Vučić djeluje opasno, jer sam nakon onoga u Feketiću uvjeren da ima supermoći
Zabo le me "tuki" i iza jednog i za drugog i za tećeg!!
jesi li čitao memoare Prote Mateje Nenadovića?
Potraži!
Nećeš se zamarati.
Na prvoj strani ti je sve objašnjeno!!
 
Ajde sjaši, ako želiš da te učim jer si nesposoban, pošaljem fakturu, pa kad uplatiš, možemo početi.
Imena molim "fakturisto" ili likvidatoru.
Mrzi me da tražim kako se to zanimanje zove na "novohrvaskom"!!!
A da ,sad sam se podsetio!
Odjel za rešavanje srpskog pitanja je bila "klaonisa Maksovih mesara"
Jesam li u "krivu? :D


 
To što je napravio državu je početak kraja Hrvatske. Ni sa jednom državom u svojoj okolini nema sređene granične odnose. U Šengen neće ući, verovatno dok Srbija ne uđe u EU. Talijani merkaju primorje, Mađari svoju 64-u županiju, Bosanci traže svoje, a nama ste dužni i više nego što imate. Kultura nula, identitet nula, privreda blizu nule. Ne ide vam baš toliko dobro koliko se hvalite

Ne ide nam baš najbolje, to je istina, ali nije problem u ovim tvojim 'problemima', ti tvoji 'problemi' su izmišljeni (osim privrede), mi imamo pravih problema, gospodarstvo, demografija, korupcija...
 
Ne ide nam baš najbolje, to je istina, ali nije problem u ovim tvojim 'problemima', ti tvoji 'problemi' su izmišljeni (osim privrede), mi imamo pravih problema, gospodarstvo, demografija, korupcija...
Ali nemamo dimnu zavjesu ili smokvin list za to kao Srbija. Srbija ima veće probleme i u gospodarstvu, vjerojatno i u demografiji a korupcija je neuspiredivo veća. Ali to nisu teme kojima se Srbija bavi jer
a) Kosovoooooo
b) Ustašeeeeeee
 

Back
Top