Koliku samokontrolu imate u vezi hrane?

Imam samokontrolu do bola....znaci mogu da prekinem kad hocu sta hocu , da jedem neukusno , da nemam potrebu da jedem ukusno , da tanjim sa vodom, da ne jedem ceo dan, mada to nije zdravo, ali bukvalno mogu sta god hocu...

Mogu i ono sto ni sam ne verujem da mogu , da pojedem 20kg hrane za 2h...Crno na belo , mada ja licno ne znam gde mi je stalo ...gledao film i spucao 20kg hrane, rucak za 6 osoba... i vise, ta serpa punjenih paprika je planirana za dva\ dana...

To je primer nekontrole, ali paznja mi je bila usmerena ka filmu....
I dan danas ne znam gde je sve stalo...niti me je ista bolelo...

I najtezu stvar mogu..
Da kupim ogromne kolicine hrane i da ne povecavam potrosnju tog kupljenog...
To mi svi kazu da je najteze...
Svi povecaju potrosnju , ja ne, mogu da drzim 6 cokolada od 330g ispred oka mesecima i da ih ne otvorim ili da ih ne jedem..
Isti ritam imam imao 30 pakovanja plazme ili cokolada ili voca ili sta god hocete ili 1...
Rodbina mi neda da to kod njih primenjujem....oni ne mogu da izdrze...

Pa ja mislim kod svih koji se krecu vazi da ako vise potrose vise su i gladni...
To zovem ulenjena ******....ako se izgubi taj nagon....svi to mogu da izgube, a cesto je kod guzara, tj osoba oba pola koje rade neki sedeci , guzicarski posao , profani , sluzbe, a brate, nije naziv guzara bez veze, krene da im se siri dupe...

Back