Koliko

stugots

Čovek
Poruka
36.833
se često viđate sa dečkom ili devojkom u nedelji, odnosno koliko često ste se viđali dok se niste uzeli ili počeli da živite zajedno? Koliko viđanja smatrate da je optimalno? Jednom, dvaput, triput... svaki dan?

Isto i za razgovore telefonom.
 
se često viđate sa dečkom ili devojkom u nedelji, odnosno koliko često ste se viđali dok se niste uzeli ili počeli da živite zajedno? Koliko viđanja smatrate da je optimalno? Jednom, dvaput, triput... svaki dan?

Isto i za razgovore telefonom.
Pa kako kada, nema pravila. Možda jedino pravilo jeste Ne previše, dosadicete, ugusicete se, a ne ni premalo, ,, daleko od očiju daleko od srca''. Znaci umereno, dovoljno retko/često da imate vremena a se stvarno zazelite jedno drugog. Ako de ne vidite previše često, zajednička putovanja su vam lepša. 3 do 5 puta nedeljno je po meni skroz okej. A o porukama i pozivima to nema pravila, nekada budeš raspoložen i imas tema da se dopisujes po ceo dan a nekada jedva 2 3 poruke. Najvažnije je da svaki dan se čujete makar na kraju dana da prepričava jedno drugom dan i vidite kako ste.
Koliko dugo ste zajedno?
 
Na pdf tinejdzeri :mrgreen:
Koliko dvoje ljudi zeli da se vidi i cuje i koliko im mogucnosti dozvoljavaju
U dvadesetim imas mogucnosti i svaki dan
U tridesetim, nema sanse.
Mogla bih sada u najboljem slucaju jednom nedeljno.
 
se često viđate sa dečkom ili devojkom u nedelji, odnosno koliko često ste se viđali dok se niste uzeli ili počeli da živite zajedno? Koliko viđanja smatrate da je optimalno? Jednom, dvaput, triput... svaki dan?

Isto i za razgovore telefonom.
vikendima
mislim da vise od toga nije potrebno
petak popodne subota i nedelja do cetri
i posle ajd zdravo:lol:
za ovaj recept je potrebno:
da devojka zivi na dvesta kilometara od tvoje kuce
 
Šteta što ne postoji opcija uzeli ste se i živite zajedno sa mužem-ženom, a viđate se sa dečkom-devojkom, pa koliko... i to bi bilo interesantno... :think:
 
se često viđate sa dečkom ili devojkom u nedelji, odnosno koliko često ste se viđali dok se niste uzeli ili počeli da živite zajedno? Koliko viđanja smatrate da je optimalno? Jednom, dvaput, triput... svaki dan?

Isto i za razgovore telefonom.
viđamo se u zavisnosti od okolnosti, nekad sastavimo po 2-3 nedelje svaki dan, nekad se ne vidimo po nedelju dve, a ima i varijanti da je nešto 2 dana redom, pa jedan preskočimo.
U principu, meni je to sasvim na mestu, ako uzmemo u obzir posao i obaveze, putovanja koja nisu zajednička, a čujemo se svaki dan, češće nekoliko puta dnevno, poruke ne računam u ,,čujemo se"
 
A šta ako tebi prija jednom nedeljno, a njemu svaki dan? :lol:
Tom sto prija svaki dan, naci dodatnu zanimaciju (znaci nema dovoljno obaveza).Kazes joj duso kako se lozim kad mi pricas na francuskom,aj upisi kurs..znas kakav sam video sjajan kurs samoodbrane za zene, kada ja nisam sa tobom, bas sa brinem..itd
Nemoj nikom da kazes da sam ti ovo rekla :mrgreen:
 

Back
Top