Quantcast

Koliko zivotinja imate?

Maria_Uzice

Zainteresovan član
Poruka
156
Pozdrav svima
Koliko ukupno zivotinja sada imate?

Evo, ja imam:
8-)
1.Filinu ona ima 8. godina, i velika je prznica.Mesanac je fox terijera.
2.Shukriju, dobricu mog lepog.
3.Nikolicino No#1
4.Nikolicino no#2
Svi psi!
I povremeno svrate po neki da se ugreju i da "procaskaju" sa mojim zevgarama.
Imam i dve mace u selu.Prave su predatorke!
Cim smanjim slike postavicu da ih vidite!

Ksenija02

Aktivan član
Poruka
1.740
E ovako,ja imam
1.pas-Dzeki,pas sa mog avatara
6.macaka!!!!Rega-prva i najstarija macka,Bela njena cerka,Imaju dve tigrase kojim jos nismo dali ime,a imaju i dva maaaaala maceta!Naravno tu kod moje kuce ima mnostvo maca lutalica,a najomiljenija mi je mace Tigar!On svuda ide zamnom gde ja tu i on!!A ima i njegova majka,sestra,pa ima jedna bela maca,jedna njena cerka,crno bela maca!I sve ja njih hranim!

Bebet

Početnik
Poruka
2
Blago vama,ja imam samo jednu sijamku Bebanu,a volela bih da imam gomilu zivotinja jer ih obozavam (ali ne mogu zbog mame :() ali hranim mace oko zgrade :) neko je rekao da ima cincilu zanima me kako se odrzavaju i da li znate kako se slazu sa macama?

Mackic

Iskusan
Poruka
5.351
@aaaaaa..
Moje komsije u susednoj zgradi imaju pet macaka i cetiri psa, a zive u stanu koji ima otprilike 80m2. Do skora su imali tri psa, pa su oko nove godine usvojili jos jedno sa ulice, a sve su zenke. Ja ne znam kako njih troje zivi sa 9 zivotinjica, ali moram da priznam da im ne zavidim, pogotovo kad izvedu te pse u setnju pa svako vuce na svoju stranu, a plus su psi velicina kao one babuske, sve jedno drugom do uveta. :lol: Ma ludnica.. stvarno ne znam kako se snalaze. Tako da je mozda bolje zadrzati se na broju zivuljki koje moze da podnese i prostor i ukucani.