Quantcast

Koliko zemlje uplacuju u budzet EU?

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.061
to je absolutna krntija
Meni je grijeh davati ogromne pare za jednu veliku limenu konzervu.
Onaj kome je smisao života u materijalnim stvarima patit će za skupim konzervama sa brdo elektronike, senzorima za svaki ******, kožnim sjedalima i volanom, navigacijom, itd.
Moj auto ima zadaću da me prebaci sa A na B i to je sve. I tu zadaću Yugo ili
Trabi jednako dobro obave kao i Mercedes od 80 000 ojra. Pare radije potrošim na nešto drugo.

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.061
Mozes mi ti reci,
jesi ti zivijo 40 godina u Njemackoj
ili ja, od krajem 1950 godina permanentno
dolaze stranci, od 1975 dolaze masivno muslimani
od 2015 masivno dolaze izbjeglice u Njemacku,
otidi u njemacke skole,
80%-92% sve djece stranaca, prodi Njemacku
pa ces vidjeti,
od 1970 do 2020 se Njemacka
strasno promjenula,
Ima jedan kvart u Berlinu kojim vladaju klanovi iz Libana i drugi, gdje policija ne zalazi osim ako je nešto jako gadno u pitanju.
Neukölln se zove kvart ako se ne varam.
Njemci su donijeli i zakon koji državi omogućava korištenje objekata u vlasništvu privatnih osoba, ukoliko su ti objekti prazni, za smještaj imigranata. Vlasnik nema pravne mogućnosti da to spriječi. U pitanju su i poslovni prostori, i npr. stan u obiteljskoj kući koji je prazan.
Rade isto šta su radili komunisti u nas nakon 1945.

• Podržavam
Reactions: MJK

MJK

Veoma poznat
Poruka
10.219
Ima jedan kvart u Berlinu kojim vladaju klanovi iz Libana i drugi, gdje policija ne zalazi osim ako je nešto jako gadno u pitanju.
Neukölln se zove kvart ako se ne varam.
Njemci su donijeli i zakon koji državi omogućava korištenje objekata u vlasništvu privatnih osoba, ukoliko su ti objekti prazni, za smještaj imigranata. Vlasnik nema pravne mogućnosti da to spriječi. U pitanju su i poslovni prostori, i npr. stan u obiteljskoj kući koji je prazan.
Rade isto šta su radili komunisti u nas nakon 1945.
Ne samo u Berlin,
nego vec u svim vecim
gradovima
je tako

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.