Koliko vredi tvoj outfit?

Nisam reklamni panel pa mi odeća služi samo da se odenem i izgledam reprezentativno tj. pristojno.
Koliko vredi moj ''autfit''?!
Ja i nemam autfit. :zcepanje:
Ja sam autfit mojoj odeći, a ne ona meni, ma koliko u novcu ona vredela, i slične sebi cenim.
Te zazubice kao, eto neko poneo na sebi odeću vrednu toliko i toliko, basnoslavno... to me samo ostavi u malom i kratkotrajnom rebusu da li je to recipročno njihovoj ličnoj vrednosti ili šta?
 
Danas džemper 2.000, pantalone 3000, patike 4000 i jakna 3000. Sveukupno 12000. 100 evra. To je prosek.
Ali bitno je kako izgleda.
Prava vrednost je da sam platila punu cenu: džemper 5000, pantalone 4.000, patike 9000 i jakna 10.000. Uvek je mnogo skuplje od onog što platim. Džemper je staff, jakna je champion, patike su lotto, a pantalone su Reserved.
Ali ono što je bitno nije koliko košta, već što sam u tome bila viđena i što je istaklo moju visinu i moju novu boju kose.
Već sam rekla modom pričam o sebi, da bih istakla ono što je na meni lepo i kako ja sebe doživljavam.
 
Juče je @ružislav podelio na drugoj temi klip od dole...samo sam ga na brzinu prešla...Jel realno da deca nose dnevni outfit na ulici od 10.000, 25.000 dolara na sebi? Ko su ti ljudi koji ih pune parama? Za te pare može se kuća kupiti negde...živeti mesecima...Zaštita za mobilni 250 dolara? Novčanik 400 dolara? Jakna 5000 dolara?

Neki od komentara:

Ne shvatam ovo. Pravnik sam, radim u Cirihu. Radim sa ljudima koji su puni para, milioneri, obuceni su - kao i ja - skroz skromno i normalno. Niko ne fura balnciagu, supreme, gucci, nista... Moj sef zaradjuje oko 30.000 franaka mesecno i nosi pantalone od 80€ i kosulju od 80€... Sta ova deca rade? Ko ovo placa?

Ne volim komentarisati, i kad to radim trudim se da ne bude hejt vec ili pozitivna kritika ili znak podrske. Od nekoga ko je krenuo od 0 dinara (Sto bi se reklo bio pod maminim krovom), do toga da zaradujem dosta finu sumu novca za zemlju u kojoj zivim (Srbija). Tek sad razumem moje roditelje koji dok su radili su zaradjivalji tricavih 40 do 60k dinara (Pricamo o ljudima sa fakuletetima). Ovi klinci verovatno imaju tu srecu da ne znaju koja je to moga. Realno ni nemoraju da znaju, al ovo je po meni previse proseravanja. Iako mogu sebi da priustim dosta ove pomenute garderobe, dosta moje garderobe so dobro ocuvani second hand komadi odece koji su kostali bukvalno od evro do max 5 evra. Kada mi verenica sve lepo uskladi, izgledam lepo ako ne i mnogo lepse od ljudi sa snimka. Nikada se nisam bavio toliko tom kulturom oblacenja i nisam znao da svaka majica ima svoje ime kao da je neki robot... Iskreno, kada bih sreo nekog od njiha stvarno ne bi mogao pogoditi koliko nesto od toga kosta. Verujem da su ovim ljudima to neki prioreiteti. Inace fali dosta azila po vecim gradovima takodje ima i dosta sigurnih domova, bolnica kao i narodnih kuhinja koje su totalno neuslovne. Drzava nista ne radi po tom pitanju. Tako da bi mozda jedna guci majica mogla da izgradi nekakav azil ili nekome da pomogne. Eto mog malog konstruktivnog predloga za sve one koji ovo procitaju a imaju dosta novca :) Srdacan pozdrav.

Ovo sve treba vratiti na fabricka podesavanja pa ponovo na vaspitavanje.
Nula dinara, u uniformi sam :lol:
:tongue2:
 
Danas sam kod kuće, trenerka i duks, ukupno 30 evra. Pre neki dan popeo se na 600 evra, ali to su dani izuzeci kad obučem neku mnogo skupu stvar i obuću. Danas trenerka terra nova od 1.000 dinara i duks jagger od 2500. Neki stari ali ko nov. Srećom pa su mi stvari očuvane, čak i one po kući.
 
cuvena fotografija Geralda Wallera "Nove cipele"

acfdabcb-08fe-4036-b827-3cd1dd36f693.jpg


i... koliko vrede ove cipele :)))
 

Back
Top