Koliko visoko?

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
Cinjenica je da mlade generacije uvek nesto nose novo sa sobom...ali takodje je cinjenica da se dosta menjaju i u fizickom smislu....tako je i sa visinom...pre je recimo bio neki prosek 175cm za muskarca a 165cm zena. Sada je nesto malo drugacije, pa me zanima koje su visine vecina forumasa... :)
Ja sam 180cm a 90to sam god...nadam se da cu porasti jos koji cm posto treba da idem na vezbe za kicmu.... :D
 
170,5, '95. prema racunici izrascu jos 5,6 cm tj. sad sam izrasla 96% od svoje konacne visine. inace rast staje kod decaka sa 16 ili 17, a kod devojcica sa 14 ili 15. mada verovatno vam roditelji govore da cete da rastete do 18,20 godina-glupost. tad staje razvoj, a ne rast.
 
170,5, '95. prema racunici izrascu jos 5,6 cm tj. sad sam izrasla 96% od svoje konacne visine. inace rast staje kod decaka sa 16 ili 17, a kod devojcica sa 14 ili 15. mada verovatno vam roditelji govore da cete da rastete do 18,20 godina-glupost. tad staje razvoj, a ne rast.

Pametnica...
Instagib.gif


mc:whistling:
 
meni takodje opusteno....dokle god su ribe nize od mene :D hmmm ma ne znam kolko je to tacno da rast staje do 17 god, kada je kod nas u skoli bio slucaj da je neki lik za 2god porastao 20cm :eek: kontam da se raste i razvija do 20 i neke....sad nisam ni u ovo siguran... 197 prosek? Odakle ti ta informacija? hvala vam na tako brzim odgovorima... :)
 
Poslednja izmena:
meni takodje opusteno....dokle god su ribe nize od mene :D hmmm ma ne znam kolko je to tacno da rast staje do 17 god, kada je kod nas u skoli bio slucaj da je neki lik za 2god porastao 20cm :eek: kontam da se raste i razvija do 20 i neke....sad nisam ni u ovo siguran... 197 prosek? Odakle ti ta informacija? hvala vam na tako brzim odgovorima... :)

sutra cu prepisati iz knjige, ne znam kako se zove ali je za medicinski fakultet... sto se tice proseka i mene zanima odakle ta informacija.
 
Ok....jer ja mislim da nam je profesorica rekla tako nesto....a mislim da je prosek malo nizi, bate pa to nema ni u Holandiji a oni su kao neki divovi(sad nisam siguran da je bas Holandija u pitanju ali oprosticete mi?)... :) ipak je 197 previse, ja mislim da je mozda porsek nekih 185muskarci a zene mozda nekih 167-175 (prosek)... :)
 
meni takodje opusteno....dokle god su ribe nize od mene :D hmmm ma ne znam kolko je to tacno da rast staje do 17 god, kada je kod nas u skoli bio slucaj da je neki lik za 2god porastao 20cm :eek: kontam da se raste i razvija do 20 i neke....sad nisam ni u ovo siguran... 197 prosek? Odakle ti ta informacija? hvala vam na tako brzim odgovorima... :)
Ja sam pre 2 godine za 9 meseci porastao 12cm pa ti vidi...Ali zato nisam silazio sa basketa.
 
170,5, '95. prema racunici izrascu jos 5,6 cm tj. sad sam izrasla 96% od svoje konacne visine. inace rast staje kod decaka sa 16 ili 17, a kod devojcica sa 14 ili 15. mada verovatno vam roditelji govore da cete da rastete do 18,20 godina-glupost. tad staje razvoj, a ne rast.

@ngel@ pitanje je bilo jednostavno i bilo je potrebno da kazes samo koliko si visoka i nista vise:roll: pametnice nasa...:lol:


@tema

175----92god:cry: :cry: :cry:
 

Back
Top