Quantcast

Koliko visoko?

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
Cinjenica je da mlade generacije uvek nesto nose novo sa sobom...ali takodje je cinjenica da se dosta menjaju i u fizickom smislu....tako je i sa visinom...pre je recimo bio neki prosek 175cm za muskarca a 165cm zena. Sada je nesto malo drugacije, pa me zanima koje su visine vecina forumasa... :)
Ja sam 180cm a 90to sam god...nadam se da cu porasti jos koji cm posto treba da idem na vezbe za kicmu.... :D

Miss_007

Poznat
Poruka
7.606
170,5, '95. prema racunici izrascu jos 5,6 cm tj. sad sam izrasla 96% od svoje konacne visine. inace rast staje kod decaka sa 16 ili 17, a kod devojcica sa 14 ili 15. mada verovatno vam roditelji govore da cete da rastete do 18,20 godina-glupost. tad staje razvoj, a ne rast.

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
meni takodje opusteno....dokle god su ribe nize od mene :D hmmm ma ne znam kolko je to tacno da rast staje do 17 god, kada je kod nas u skoli bio slucaj da je neki lik za 2god porastao 20cm :eek: kontam da se raste i razvija do 20 i neke....sad nisam ni u ovo siguran... 197 prosek? Odakle ti ta informacija? hvala vam na tako brzim odgovorima... :)

Poslednja izmena:

Miss_007

Poznat
Poruka
7.606
meni takodje opusteno....dokle god su ribe nize od mene :D hmmm ma ne znam kolko je to tacno da rast staje do 17 god, kada je kod nas u skoli bio slucaj da je neki lik za 2god porastao 20cm :eek: kontam da se raste i razvija do 20 i neke....sad nisam ni u ovo siguran... 197 prosek? Odakle ti ta informacija? hvala vam na tako brzim odgovorima... :)
sutra cu prepisati iz knjige, ne znam kako se zove ali je za medicinski fakultet... sto se tice proseka i mene zanima odakle ta informacija.

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
Ok....jer ja mislim da nam je profesorica rekla tako nesto....a mislim da je prosek malo nizi, bate pa to nema ni u Holandiji a oni su kao neki divovi(sad nisam siguran da je bas Holandija u pitanju ali oprosticete mi?)... :) ipak je 197 previse, ja mislim da je mozda porsek nekih 185muskarci a zene mozda nekih 167-175 (prosek)... :)

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Ja sam pre 2 godine za 9 meseci porastao 12cm pa ti vidi...Ali zato nisam silazio sa basketa.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
170,5, '95. prema racunici izrascu jos 5,6 cm tj. sad sam izrasla 96% od svoje konacne visine. inace rast staje kod decaka sa 16 ili 17, a kod devojcica sa 14 ili 15. mada verovatno vam roditelji govore da cete da rastete do 18,20 godina-glupost. tad staje razvoj, a ne rast.
@ngel@ pitanje je bilo jednostavno i bilo je potrebno da kazes samo koliko si visoka i nista vise:roll: pametnice nasa...:lol:

@tema

175----92god:cry: :cry: :cry:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.