Quantcast

Koliko vas je zaista probalo grupni sex?

• Začetnik teme Gost1
  • Datum pokretanja

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Anonymous:
Gazdarica:
Sinoc sam isla na veceru s prijateljom iz Sarajeva, koji je poslovno dosao u moj grad...
Tip je svinger pa sam ja, naravno, iskoristila priliku da ga ispitam o tome...
Ono sto mi je istakao kao bitno jesto to da takav odnos moze biti uspjesan samo ako su svi ucesnici zaista zainteresovani jedni za druge... Kako kaze, i tu mora postojati "hemija"... Cim jednom od njih, neko drugi "ne legne", ili jedno od njih i nije bas sigurno ili spremno, nema tu nekog uzivanja, cak i ako se upuste u "igru"...
Kumo, on kaze da njegova djevojka, strahovito uziva kad se nalazi u sendvicu izmedju dva muskarca... :lol:
Mislim da ova prica ne pije vodu, prvo ljudi ne idu okolo i pricaju naglas o tome, diskrecija je prva i osnovna stvar, drugo hemija je za klince, trece u sendvicu je super i nema veze ni sa cim drugim osim sa fizickim dodirom i suvim sexom.
pozdrav drustvu
Zaboga, pa naravno da ne prica o tome u svojoj okolini... Moze meni s kojom je jako dobar i koja zivi daleko od njega, da prica o tome, a i tad naravno ne spominje ko su ti ljudi i kako se zovu...
A kad hemija ne bi imala nikakvu ulogu, onda bi svako sa svakim mogao da se ebe i da u tome uziva...
Ipak i onaj s kim se upustas u grupnjak mora da ti "legne"...

Gugleta

Zainteresovan član
Poruka
428
Ovdje je doslo do nesporazuma oko definicije hemije. Ili preciznije, oko nivoa hemije.

Jel' dok "klincima" (da ne kazem klincezama) treba vulkan hemije da bi usli u krevet,
nama :wink: super iskusnim, super ozbiljnim, super rutiniranim i super dobrim jeb*ci(ca)ma treba puno manje repromaterijala da bi se upalili.

HOMER

Zainteresovan član
Poruka
320
Gugleta:
Ovdje je doslo do nesporazuma oko definicije hemije. Ili preciznije, oko nivoa hemije.

Jel' dok "klincima" (da ne kazem klincezama) treba vulkan hemije da bi usli u krevet,
nama :wink: super iskusnim, super ozbiljnim, super rutiniranim i super dobrim jeb*ci(ca)ma treba puno manje repromaterijala da bi se upalili.
Potpuno drugi (ni viši - ni niži) nivo 8)

C

CovekPauk

Gost
Probao sam davno i desilo se spontano. Moja tadasnja devojka i njena prijateljica iz inostranstva sa kojom smo bili na letovanju. Bilo je fantasticno i ponovili smo nekoliko puta. Meni licno je pravo zadovoljstvo da posmatram njih dve, a zatim da se one bace na mene:))))
Sadasnja partnerka mi je, u polu-sali predlozila da nadjemo neku nepoznatu devojku i uradimo nesto slicno. Devojke to vole da probaju, ali zele neku vrstu sigurnosti i anonimnosti i , naravno, moraju da imaju poverenja u svog partnera.

Gost
procitajte ovu lepu pricicu

Dok mi je dirao nogu ispod stola moja maca je postajala sve mokrija i mokrija ,oblizivao je usne i kao da mi je slao znak da ustanem i izadem vani ..
Bila je to 1989 godina ,vrelo ljeto u Visokom ,tada sam imala 19 godina ,zavrsila sam srednju skolu i imala namjeru da provedem 10 dana na plavom jadranu sa porodicom i par prijatelja koje znam citav zivot.

Prijatelji koji su trabali ici s nama bio je mladi bracni par ,koji su bili vjencani tek nekih mjesec dana i njihovi roditelji jer moji starci su poznavali njihove roditelje vec godinama i bili prijatelji .Dosao je dan polaska ,sve je bilo spakovano ,tri auta su stajala parkirana prepuna stvari ,svi smo bili veseli i radovali se dugom putovanju do Budve (Crna Gora) ,krenuli smo s bozijom pomoci ,ja ,moj buraz i starci ,u drugom autu prijatelji mojih staraca ,i trecem mladi bracni par ,Alena sam znala od djetinstva ,bio je stariji od mene nekih 8 ,9 godina bio je jako privlacan i razvijen momak ,ta djevojka koju je ozenio je bila Mostarka ,visoka ,plavokosa cura sa tijelom boginje ,kad sam je upoznala mada nikad nisam mislila o curama na takav nacin ,pogled mi je malo duze ostao na njenom dekolteu.Dosli smo u Budvu oko 10 sati navece ,starci su odmah otisli na spavanje ,bili smo smjesteni u nekim barakama .Posto sam pusila ,rekla sam svojima da cu biti vani jer je prevruce da spavam i ako sam umorna ,nasla sam neku klupu i sjela ,slusajuci graju iz drugih baraka ,culi su se zrikavci sa svih strana ,mogla sam osjetiti u zraku miris mora i zrelih smokvi.Dok sam tako zamisljeno sjedila trgnuo me meki glas :Ima li Bujruma ?Pogledala sam i vidjela Alena i Senku .Sjedili smo tu do 4 ujutro pricajuci o svemu i svacemu,odmah sam mogla zakljuciti da je Senka ,Alenova mlada zena vrlo otkacena i smijesna ,dok je pricala onako bi me dirnula po nozi nisam tome toliko puno obracala paznje ,jer misllila sam da ima takav obicaj.Napokon smo odlucili da idemo malo odspavati pa ujutro ako bog da rano na plazu .Nisam mogla spavati ,pa sam se samo nervozno okrecala po krevetu .Svanulo ke konacno pa sam ustala da se umijem i operem zube .Iznenedila sam se kad sam vidjela Senku da se umiva ,pitala me da li sam mogla spavati samo sam odmahnula glavom ,odmjerivala sam je od glave do pete ,na sebi je imala jako kratak bijeli sorc i gornji dio kostima dok su joj nemirne plave kovrdze bile rasute po ledima ,a te sise jojjjjjjjj majko i sad kad se sjetim produ me trnci ,bile su onako povelike i cvrste .Ja sam za razliku od nje bila veoma niska ,smeda kraca kosa sa malim grudima koje su mi uvijek isle na zivce,ali imala sam dva kvaliteta ,moje noge i kako bi danas rekli ONA J-lo bootie hehehehe.Senka mi je rekla da slobodno mogu vrijeme provoditi sa njom i Alenom,meni je bilo onako neprijatno jer su se tek bili uzeli ali sam velikodusno prihvatila jer nisam htjela biti sa svojim starcima ni u ludilu citavo vrijeme .Svi smo se spremili i posli na plazu ,Alen ,Senka i ja smo se odvojili od nasih staraca na pusti dio plaze gdje skoro nikog nije bilo ,kupali smo se i napokon smo odlucili da se malo odmorimo i suncamo ,alen je izvadio ulje iz torbe i rekao : Moje lijepe dame jeste li spremne za masiranje ? Ja sam zacudeno gledala u Senku cekajuci svaki trenutak da svome muzu opali samar ,ali ona se samo zagonetno smjeskala govoreci meni :daj sta ima veze nek` nas Alen obadvije namaze ,nece te pojesti sta se crvenis ko` da ti je 15 godina .Bilo mi je jako neprijatno ali dopustila sam da i mene masira ,prvo sam gledala kako masira nju ,njene duge noge ,savrseni stomak umalo sam vrisnula od stida kad je skinula svoj gornji dio kostima ,opet je zagonetno rekla :Nemoj se ti nista iznenadivati ,sta ima veze zenske smo imas isto sto i ja ,alen nista nije progovarao mogla sam mu vidjeti po kupacima da je doslo zlo naopako hehehehe .Nisam htjela da gledam u nju ali nisam mogla odoljeti onako ispod oka da ne pogledam ,savrsene grudi sa rozim lijepim bradavicama i Alenove ruke kako njezno prelaze preko njih uhhhh milsim da sam se i sama bila napalila.Trgnuo me Alenov glas ;Lejla jesi li spremna za ulje ? Pogledala sam jos jednom Senku trazeci odbravanje u njenim ocima ,ona je se glasno smijala i govorila Alenu ;Pozuri izgorice cura ba !!!Okrenula sam se na leda ,dok me Alen masirao ,jedva sam suzdrzavala uzdahe ,da ne odam da sam se uzbudila ,njegove velike muske ruke prelazile su preko mojih nogu i leda njezno i ritmicki .Kad sam se okrenula vidjela sam mu cudan sjaj u ocima ,Senka mi je vec govorila da skinem gornji dio da se sama namazem ,vidjela je da mi je jako neugdno pa je otjerala Alena da se kupa .Kad je on otisao pocela je da govore neke smijesne fraze koje su za mene jos bile TABBOO,skinula sam gornji dio i pocela se mazati po svojim malim grudima ,cak se nisam ni iznenadila kad je Senka uzela malo ulje medu prste i pocela me mazati ,vidjela je i ona da sam i ja pocela odobravati tu njihovu malu igru TROUGLA heheheheh.Uzivala sam zatvorenih ociju dok me Senka mazala .Tog poslijepodnava na rucku gledali smo se sve troje i polako se osmjehivali jedno drugome .Moji starci su pitali alena i senku da ako im nije tesko mene povedu kad budu izlazili u grad ,oni su rekli da bi to i uradili bez ikakvog pitanja .Bilo je oko 9 navece ,Senka je dosla do nase barake pitajuci me da li sam spremna da izademo .Obukla sam mini haljinu i izasla na brzinu da me ne ceka dugo.Otisli smo u restoran u centru Budve na veceru ,imali smo skampe s gljivama ,zavidno sam gledala dok je alen davao zalogaje Senki ,odjednom sam osjetila neciju nogu kako dira moju ,mislila sam da je nesrecno pa sam se malo pomaknula ali kad sam osjetila opet neciju nogu na svojoj znala sam u cemu je stvar ,znala sam da je to Alen posto je oblizivao usne i gledao me ,maca mi je postajala sve mokrija i mokrija .Mogla sam znati da mi je davao znakove da ustanem i izadem vani ,ustala sam sa strahom da senka nesto ne primjeti izvinjavajuci se da moram u WC .Nije proslo 5 minuta i oni su izasli vani ,setali smo nazad do baraka i oni su mi ponudili da idem kod njih u baraku da igramo karti posto je bilo vec oko ponoci bilo mi je neougodno ali oni su insistirali ,tako da sam otisla s njima ,Alen je skinuo majicu posto je bilo veoma sparno u sobi ,nisam mogla a da ne gledam njeogova prsa ,Senka je poredala karte na krevet a sjela je tako da sam joj mogla vidjeti gacice ,bila sam kao u nekom transu mislila sam da sve to sanjam,alen je poceo ljubiti senku u vrat ,ona je gotovo jaukala od zadovoljstva a ja sam propadala u zemlju od stida i neprijatnosti ,alen je prvi poceo pricati o sexu ,senka je to jedva i docekala pa me je pitala jesam li jos nevina ,odgovorila sam da nisam ,oboje su se pogledali nekim tajnovitim pogledom ,pitali su me jesam li ikada radila u troje ,ili nesto tako slicno i ludo ,sok koji sam pila istersla sam po sebi od sramote sto me to pitaju ,rekla sam da nisam ali da naravno kao i svako normalno bice imam fantazije ,pitali su me sta je moja fantazija ,malo sam oklijevala ,pa sam se naposlijetku opustila i pocela pricati .Oni su se glasno smijali i rekli da mi oni tu fantaziju mogu ispuniti ,ja sam prvo mislila da se sale pa sam se i ja pocela otkaceno smijati ,rekli su mi da se nista ne bojim i da nikada niko nece saznati ,i da je posve normalno proci tako nesto u zivotu ,ja nisam svojim usima mogla da vjerujem sta cujem ,pa zaboga bila je 1989 ,nisam ni znala da to neko od Bosanaca radi stvarno ,ono mislim prije sam gledala na filmovima i tako ali stvarno nisam znala da to neka raja stvarno radi i to jos u Bosni hehehehe.Bila sam takoreci naivna i neiskusna .Posjedila sam jos malo i spremala se da izadem ,senka je stala na vrata zaklanajuci izlaz govoreci mi da razmislim o njihovom prijedlogu .Izasla sam bez rijeci .Tu noc opet oka nisam sklopila em zbog vrucine em zbog ponude koji su mi dali ,bilo me stid da idem na dorucak da ih vidim u 4 oka ponovo ,takode taj dan nisam isla ni na plazu ,izbjegavala sam ih sve do vecere ,za vecerom smo jedva progovorili 2 rijeci ,kad sam ustajala iza stola pozvali su me da dodem opet kod njih u baraku da igram karti ,moji i njihovi starci nista nisu sumnjali ,dosla sam u svoju baraku ,istusirala se i sjedila na krevetu razmisljajuci da li da idem ,malo sam tu zamisljeno sjedila i zakljucila da je zivot jedan i da treba dati sansu svemu sto ti zivot pruza .Zakucala sam na vrata njihove barake Senka je otvorila smjeseci se ,sjeli smo na krevet sve troje ,i pricali opusteno o sexu ,tad sam saznala da je senka bila sa nekoliko cura vec i da to Alen od sveg srca odobrava a koji muskarac ne bi da mi je znati ,rekli su mi da je UTROJE najljepsi uzitak na svijetu i da necu zazalii nikad u zivotu sto cu proci kroz to iskustvo ,bila sam se potpuno opustila i uzivala u njihovim pricama.Zatvorila sam oci i legla na krevet ,Senka je lezala isto ,Alen je poceo da me ljubi grubo i strastveno uzdisuci na glas ,dok mi je Senka pokusavala otkpcati sorc koji sam imala na sebi ,osjetila sam kako mi svlaci sorc do koljena pa poslije skida posve ,samo mi je prelazila prstima preko gacica nije ih skidala ,ja sam vec bila sva vlazna i skoro jecala od uzbudenja ,alen mi je ljubio vrat i skidao polako majicu da bi dosao do mojih malih nabreklih sisa ,ljubio je svaki cent mojih sisica,lizuci bradavice koje su htjele eksplodirati od uzitka ,Senka mi je vec skinula gacice ,bila sam potpuno gola ,dok se Senka igrala sa mojom macom vec vlaznih prstiju ,alen je skiadao sorc i vec mi prelazio kurcem preko grudi ,ustao je i poceo skidati Senku ,kad je bila gola ,ostala sam bez rijeci ,zamolila me da joj lizem sise ,ja sam se vec oslobodila nelagode i pocela sam ljubiti njene predivne grudi dok je ona skoro plakala od uzbudenja ,osjetila sam Alenovu glavu izmedu mojih nogu i vreli jezik u mojoj maci ,iduci ritmickim pokretima gore dole ,senka mi je ljubila guzu i polako milovala ,nagnula se i pocela da me ljubi u usta ,jedva sam docekala njene vrele poljupce ,alen je jos uvijek stenjao jeduci moju malu usku macu ,primjetila sam Senkinu ruku na njegovom ***** ,iz kojeg su vec curili sokovi ,rekla sam senki da se okrene na leda ,da bi joj mogla vidjeti guzu ,odgurnula sam alena od sebe i uzela mu ***** i pocela sa igrati s njime dok je on stojao ,zatim sam drugom rukom dirala senku po guzi ,ona se okrenula na stomak i stavila moje ruke na njenu macu ,polako i nesigurno sam je dirala onako vlaznu ,ona je bez rijeci uzela moja dva prsta i gurnula sebi u macu ,vristala je naglas dok mi je alen gurao glavu prema ***** ,pocela sam pusiti njegov veliki mokri ***** i uzivala kao nikad u zivotu dok sam senku jebavala sa svoja dva prsta ,ostajala sam gotovo bez daha ,lizala sam mu jaja i povlacila njegov ***** preko cijelog lica ,senka je ustala iz kreveta i rasirila meni noge dok je klecala na podu ,osjetila sam njen jezik na svojoj maci ,unutra ,vreo ,lizala mi je klitoris ,ljubila svaki dio moje ***** i inutra i vani ,svo lice joj bilo mokro ,plave kovrdze njene kose su vec bile slipave od moje ***** ,sve troje smo uzdisali naglas ,ja sam molila alena da me **** ,rekao mi je da nema kondom ali ako se ne bojim da ce drage volje ,u tom trenutku nije mi bilo ni stalo do kondoma samo sam zeljela osjetiti ***** u sebi ,senka ga je uzela za ***** i ona ga je stavljala u moju vrelu picku polako a zatim sve brze i brze ,alen me je guzio u svim pozama koje se mogu zamisliti ,dok me je jebavao s guza ja sam senki jela picku koja je bila toliko mokra ,alen je prestao da me **** i poceo da lize senkinu picku zajedno sa mnom ,bili smo oznojeni ,uzdisali smo kao ludi ,lizajuci senkinu picku ,krali bi poljupce jedno drugome ,prestali smo i dosli do njenih grudi ,ja sam ljubila jednu a alen drugu sisu dok je ona molila alena da joj zabije ***** u picku ,alen je poceo nju jebavati ,ja sam gotovo sijela na senkino lice jer mi nije bilo dosta njenog vrelog jezika i sexy usana ,poslije gotovo 3 sata ganje po krevetu svi smo svrsili zajedno ,ostalih 8 noci proveli smo zajedno u krevetu jebavajuci se sve troje ,po dani je sve bilo normalno jer nismo htjeli da niko primjeti ,bilo je to najljepsih 10 dana mog zivota koje nikad necu zaboraviti dok sam ziva ...

sada_vec_ozbiljan_momak

Zainteresovan član
Poruka
401
da budem iskren, u redu... mnogo puta sa parovima i samo jedanput sa dve devojke... sta reci izuzetno, zaista je uvek funkcionisalo sa parom, ali uvek, ne nzm anikada nisam osetio napetost ili bilo sta izmedju njih dvoje... meni se iskreno receno grupni sex uvek dopadao , mogucnost da zadovoljis zenu do kraja , do onog trenutka kada sama otvori kapije i kada sama pocinje da daje ono sto i nije znla da ima

Valijant Princ

Zainteresovan član
Poruka
173
To nije za svakoga.Vecina ljudi to zeli da proba ali se plasi.Samo mali broj od onih koji probaju to zaista i zavole.Ja sam bio Kod Olivera Mandica na doceku 99 godine i tamo je bilo orgijanja u manjim grupama.Sve to lepo izgleda dok gledas sa strane i pijuckas pice ali kad treba da se prikljucis to je vec drugo nastavice se...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.