Koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?

Među iskusnim forumašima, među starom gardom koju sam zatekao na Krsti, koja je ovde od prapostanka, iskristalisala se samo neka odrednica koja se odnosi na period tokom koga bi trebalo forumašice saleteti radi seksa, a o tome o čemu pita Rolnica, koliko je potrebno do zaljubljivanja, niko nikada nije ni reč izustio, eto koliko su potcenjene emocije u korist fizikalisanja. Zna se da sa nekom interesantnom forumašicom valja postići konsenzus oko seksa u pedesetak, maksimum stotinjak, razmenjenih postova, da je to neki optimum, a o kasnijem zaljubljivanju nema podataka.
 
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe
zaljubljivanje je sport kojim se dugo nisam bavila
ali mislim da je bilo dovoljno da neko ispuni moj vizuelni kriterijum i da sam vec u trenutku kad pogledam u njega mogla biti sigurna da sam zaljubljena jer je on tip licnosti iz mog licnog kataloga

posle sam se izbezobrazila pa mi je bilo vazno jos kojesta
da ima gde da se zivi sta da se jede cime da se vozi i naravno da nije kraci od dvadeset lol
 
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe

Nema to veze sa brojevima, nego sa hemijom....Sa nekom "klikneš" odmah, sa nekom nikada
 
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe
Ne znam tačno. U nekog se zaljubim 'odma'... u nekog ne mogu ni za "milion dolara"!I svega ostalog navedenog...ni za "zilion" se.-a!
 
Poslednja izmena:
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe
računam nekad se iz dva susreta zaljubiš, nekad treba petnes...misim kako sad to da ukalupimo u tu granicu ?
 
Nema to veze sa brojevima, nego sa hemijom....Sa nekom "klikneš" odmah, sa nekom nikada
Pa dobro, ali ja sam primetila da ja kliknem kad ja hoću. Kad se pročistim od pređašnjih ljudi i situacija. 😁 Kao da sam spremna reklo bi se.
Ali to se sve sad promenilo i neka je. Ne znam, videćemo.
 
Pa dobro, ali ja sam primetila da ja kliknem kad ja hoću. Kad se pročistim od pređašnjih ljudi i situacija. 😁 Kao da sam spremna reklo bi se.
Ali to se sve sad promenilo i neka je. Ne znam, videćemo.

Samo ti se čini.
Kad naidje pravi, kad krenu leptirići u stomaku doživiš momentalnu amneziju. Zaboraviš sve .... i ljude i situacije, i mamu i tatu...
 
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe

1 365 832 023 google plexa.
 

Back
Top