Koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?

dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?

Ne zaljubljujem se uopšte, a jesam nekad... npr. trebalo nam je 3-4 meseca ''blejanja'' jedno u drugo od vikenda do vikenda da se zaljubimo, pa 2-3 da se dopisujemo (kuku, oči su nam poispadale, po celu noć smo smišljali poruke da jedno drugo oduševimo, ja sam dalekovida-za njega ne znam kako stoji sa očima, biće da je kratkovid pošto se više ne diči pročitanim knjigama :hahaha1: ), pa 1-2 da se sastajemo, šetamo i filozofiramo, poljubac tu, zagrljaj tamo... Uvertira je trajala dugo, a veza je pukla očas posla. Trebalo je stati na porukama, stvarno... :namcor:
Nije mi posle padalo na pamet da se zaljubljujem. Samo rezon.
 
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe

Seks pre nego što se zaljubiš???? Heroina šta ja to čitam od tebe.:eek:
Kakve ti to bludne misli padaju na pamet.:pop:
 
Ne zaljubljujem se uopšte, a jesam nekad... npr. trebalo nam je 3-4 meseca ''blejanja'' jedno u drugo od vikenda do vikenda da se zaljubimo, pa 2-3 da se dopisujemo (kuku, oči su nam poispadale, po celu noć smo smišljali poruke da jedno drugo oduševimo, ja sam dalekovida-za njega ne znam kako stoji sa očima, biće da je kratkovid pošto se više ne diči pročitanim knjigama :hahaha1: ), pa 1-2 da se sastajemo, šetamo i filozofiramo, poljubac tu, zagrljaj tamo... Uvertira je trajala dugo, a veza je pukla očas posla. Trebalo je stati na porukama, stvarno... :namcor:
Nije mi posle padalo na pamet da se zaljubljujem. Samo rezon.
Kakva romantika , secam se toga kad sam imao xx godina .
 
Poslednji put se zaljubih prije godinu ipo, trebalo je možda mjesec dana jer se nismo družili ni ništa. Ajde to, nego koliko je trebalo da to prodje...vječnost, ne bih volio nikad više da se zaljubim.

Šta god radio, samo ona u mislima. Zaspem, sanjam je. Napijem se, opet ona. Nadrogiram se, opet ona. Jedem, opet ona. Umrijeh, opet ona.

Nedje prije pola godine nestadoše čini, ponovo se rodih. Uhh, bilo je teško.
 
heroina, ja sam ozbiljno shvatio tvoju temu
za mene je zaljubljivanje ovih nekoliko taktova koje sam kao odsvirao ehe
zapravo klimaks je u šestom i sedmom taktu u cm7 i tu osećam najveću ljubav ehe
posle toga sve ide naniže i silaznom putanjom
 
Poslednja izmena:
heroina, ja sam ozbiljno shvatio tvoju temu
za mene je zaljubljivanje ovih nekoliko taktova koje sam kao odsvirao ehe
zapravo klimaks je u šestom i sedmom taktu u cm7 i tu osećam najveću ljubav ehe
posle toga sve ide naniže i silaznom putanjom
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/KsBHvGJ" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/KsBHvGJ"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
ne razumem odgovor jer su mi promenili naslov, ne sećam se više šta sam htela da pitam
 

Back
Top