Quantcast

Koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.265
Sta znam, biram zensko po dusi. :) A plus uz prave izgradjene zivotne stavove sve to vremenom kroz steceno iskustvo postaje previse lako.
Teo reci sve je ipak sablon....iliti kao perfi vadis iz katalaga...
Istina je da se zene zaljubljuju iz katalaga, ali ga brzo i pocepaju, pa se svede na zaljubljivanje posle dobrog sexa ( izazvanog pijanstvom)
Muskarci se zaljubljuju na bljesak munje, a odljubljuju na los sex....koji opet zavisi od toga da li zena deli isti vazduh sa njima.

barisca

Poznat
Poruka
7.425
Teo reci sve je ipak sablon....iliti kao perfi vadis iz katalaga...
Istina je da se zene zaljubljuju iz katalaga, ali ga brzo i pocepaju, pa se svede na zaljubljivanje posle dobrog sexa ( izazvanog pijanstvom)
Muskarci se zaljubljuju na bljesak munje, a odljubljuju na los sex....koji opet zavisi od toga da li zena deli isti vazduh sa njima.
Mani me se fizickih pokazatelja, napisao sam da mi je dusa na prvom mestu. Samo oni ljudi koji su emocionalno inteligentni umeju da vole. Sa takvima je prava radost deliti zajednicki krevet.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.265
Mani me se fizickih pokazatelja, napisao sam da mi je dusa na prvom mestu. Samo oni ljudi koji su emocionalno inteligentni umeju da vole. Sa takvima je prava radost deliti zajednicki krevet.
Dusevni katalog....postavio si sablon tipa "takva i takva" sto su ogranicenja koja su pretpostavka, jer ne mozes da znas gde se krije emocionalna intelegencija....

_Visnja_

Primećen član
Poruka
877
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe
Ne znam odgovor, pisem brisem petnaest puta vec. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.