Quantcast

Koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?

хероина

Buduća legenda
Poruka
41.440
trebalo je naslov da bude: koliko?
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
ne znam šta ću s ovom temom, ne znam čemu, ali eto, neka se nađe

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.106
ali sam poprilično sigurna da već imam temu sa tim naslovom, pa sad imam problem sa naslovom
ali koga briga, jel
dakle, koliko vam je vremena, susreta, sastanaka, seksova, čega god, potrebno da se u nekoga zaljubite?
molim neki raspon, od-do, kao i procenu optimalne vrednosti sastanaka/seksova/čega god za neku prosečnu osobu tipa forumaš ili dečko iz kraja ili kolega s posla
24 сата пепеисања.

@Dodola ми је најновији црусх.

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
46.929
ali koga briga, jel
Zavisi od osobe, koliko mi je privlacna.
U svakom slučaju, ne treba mi puno dok krenem da se zaljubljujem.

хероина

Buduća legenda
Poruka
41.440
Ma nije do koliko, nego do stepena kompatibilnosti perverzije

Može i odmah
a pa ne pitam ja koliko vam je potrebno da nekoga poželite da kresnete, tu sam i sama sebi jasna sa nekim kratkim rokovima
nego kao neke emocije, dublje
i ne dublje kao dublja penetracija, nemojte sve da izvrćete : (

tuc muc

Iskusan
Poruka
6.239
a pa ne pitam ja koliko vam je potrebno da nekoga poželite da kresnete, tu sam i sama sebi jasna sa nekim kratkim rokovima
nego kao neke emocije, dublje
i ne dublje kao dublja penetracija, nemojte sve da izvrćete : (
Sadržajan seks - ekspresna pojava dubokih emocija, mislim da je mala htela na to da ukaže. To je ono što reče može i odmah, vrlo brzo.

Dodola

Veoma poznat
Poruka
14.392
Al da odgovorim na temu
Ne postoji konkretan broj dana ili obrazac neki
Generalno sam nepoverljiva, sve vidim kao trol i bez obzira na nečije upinjanje ne mogu da se opustim i zaljubim
S druge strane, postoje slučajevi koji me kupe jednom rečenicom pri prvom susretu
I to se ne odnosi samo na ljubav. Recimo Vuk Jeremić je jednim svojim postupkom obezbedio moj glas dve dok je u politici, forumaš konj na belom princu je jednom preporukom serije ostavio na mene utisak meni kompatibilnog I teško to neko može poljuljati itd
Zaljubljenost, bilo običnu bilo neseksualnu mogu graditi godinama, može se desiti u sekundi, nema pravila

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.